Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brązowy :kox:

Opublikowano

Brązowy jest elegancki :D:good:

swir88 ponieważ mam do ciebie bardzo blisko była by szansa żebyś w najbliższej przyszłości pomógł mi z lampami...zakochałem się w tych twoich...jaki jest koszt by osiągnąć taki efekt?

Też mam srebrne a4 1.8 T quattro tyle ze w sedanie..malujesz sam elementy czy dajesz komuś ?

Opublikowano
  • Autor

Sam maluje ;)

koszt wystarczy kupic sprej i tasme papierowa

znajomy co klei plastiki mi je rozklejal

Opublikowano

swir, pelen szacun, za***ista robota z samochodem, bardzo mi sie podoba

a po vt to juz normalnie zglupialem, chcialbym miec taka i blekitna i brazowa :kox::good:

Opublikowano
  • Autor

Narazie musi zostac srebrny jade na wakacje wiec kasy pojdzie i nie dam rady jeszcze auta pomalowac ale poprawiam caly przod drzwi kierowcy i przypalone nadkole od opony no i wkoncu dach ktory odstraszał lakiernik chyba po 240 dał odrazu podklad i na to baze bo rysy straszne ....

Zmiana koloru na przyszly rok ale wtedy chcial bym klape juz od usa zeby odrazu malowac wszystko ...

Opublikowano

oba sa dobre kolorki :) ale ten czekoladowy taki unikatowy by byl :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

... zdecydowanie brąz !!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Narazie pomalowałem to co trzeba było poprawic dalsze plany to odłozyc kupe kasy kupic motor wyremontowac go i wcisnac jakos do auta ;)

Opublikowano

Narazie pomalowałem to co trzeba było poprawic dalsze plany to odłozyc kupe kasy kupic motor wyremontowac go i wcisnac jakos do auta ;)

Szykuje się swap ? Przy okazji tematu malowania, będziesz też robił pełnego lifta ?

Opublikowano
  • Autor

Swap sie szykuje ale na przyszły rok dopiero jak nic nie wyskoczy po drodze ...

malowanie to drugo rzędna sprawa narazie jest poprawione to co wymagało poprawek i jest narazie igła ;)

zadnego lifta jedynie co bym jeszcze chcial to progi s4 i klapa USA migomat w domu jest wiec cos przez zime morze uglutam :)

Opublikowano

Szkoda, że lifta nie będzie :) Ale w sumie jak już lift to full body rs mogłoby wjechać :decayed: itd. itd. możnaby tak ciągle wyliczać ;)

Jeśli to nie tajemnica to wstępnie swap na jaką motorownię planujesz ? AGB + osprzęt rs ? :decayed:

Aha zapomniałbym, zacna ta Twoja "Aśtyry" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Przymnierzam sie do 4.2 z d2

Opublikowano

Przymnierzam sie do 4.2 z d2

a nie 2.7BiT :decayed::mysli:
Opublikowano

niestety eko tylko.... [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 19:08_________________________________________________Ostatnio wpadły nowe głosniki na przód helixy B62C

i Radyjko LG gra o niebo lepiej o oryginału ...

Zakupiłem nowa maske i błotnik prawy w tygodniu bede malował i wrzuce na auto ...

Takze wpadły oponki na tył 225/35 i juz nie przyciera :)

I mysle o malowaniu na przyszły rok auta :cool1:[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 14:40_________________________________________________Ktory lepszy

swirblue.jpg

p3130359cc.jpg

dwójeczka lepszy kolor :kox:

Opublikowano

Przymnierzam sie do 4.2 z d2

Toż to będzie piękny potwór :good:

Twoja fura :kox::hi:

Opublikowano
  • Autor

Przymnierzam sie do 4.2 z d2

a nie 2.7BiT :decayed::mysli:

nie nie chce V8 :cool1:

Opublikowano

Przymnierzam sie do 4.2 z d2

a nie 2.7BiT :decayed::mysli:

nie nie chce V8 :cool1:

:good:
Opublikowano

kolejne 4,2 na forum :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.