Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niedziela Niedziela :D

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Macie namiary na kogoś kto skopiuje mi IMMO i zaadoptuje licznik z S4 do A4 i przy okazji zrobi "korektę" licznika?

Opublikowano

cwiara to robi, ale musiałbyś wysyłać do Wrocka. Na allegro jest typ że Szczecina który też podobno to robi, wpisz fis a4 b6 i filtr szczecin

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
cwiara to robi, ale musiałbyś wysyłać do Wrocka. Na allegro jest typ że Szczecina który też podobno to robi, wpisz fis a4 b6 i filtr szczecin

Tapnięte z SGS III

a Leopard ze Szczecina? może ogarnia takie rzeczy.:eusathink:

Opublikowano

Mieto na Dąbrowskiego napewno ogarnia chcesz nr teł to Ci na priva wyśle, dryndniesz i zapytasz

Opublikowano
a Leopard ze Szczecina? może ogarnia takie rzeczy.:eusathink:

ogarnia - ale mieto zrobi to w kilka minut ... ja siedze bardziej w sterownikach silnika - jesli bedziesz potrzebowal namiarow na Daniela (mieta) - pisz na Privie - podam namiary

Opublikowano

Szybkie pytanie.

Czy grill od S4,RS4 pasuje do seryjnego zderzaka?? Czy ktoś mógłby podesłać link z montażem??

Opublikowano

Spiidy widziałem Cie w lato w Szczecinie:decayed: Nie byłem swoim autem ale kuzyna mazdą jeździłem i szukałem klubowych ramek:decayed::decayed: Już nawet go zaraziłem i też mi wysyła foty jak kogoś widzi:grin:

Może mi się uda wpaść w sezonie autem to się jakiś spocik zmontuje:wink:

Opublikowano
Szybkie pytanie.

Czy grill od S4,RS4 pasuje do seryjnego zderzaka?? Czy ktoś mógłby podesłać link z montażem??

pasuje. Poszukaj w dziale moja A4 B7 parę osób tam wymieniało grile np.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-blb-akjam-projekt-s-line-s4-turbo-ic-recaro-s4-b7-lustra-s4-str-48-50-a-88685/

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-blb-schwarzes-schwein-s4-look-gwint-ledy-a6-recaro-rotiform-blq-19-a-44000/

Opublikowano

Chłopaki, ma ktoś może na szczecinie B7 ze sprawną zapaliniczką, bo potrzebuję na chwilkę sprawdzić bo zapalniczka mi nie działa od momentu gdy zamieniłem ją wraz z tunelem B7. Oczywiście piny poprzekładałem, miejscami, bezpiecznik 33 sprawdziłem i lipa.

Opublikowano

Panowie a jak wymienić żarówki w podsufitce, chodzi mi o te "małe" światełka.

Opublikowano
  • Autor

pewnie trzeba całą lampkę wyciągnąc.. troche siły sprytu i srubokrę i masz:D

Opublikowano
pewnie trzeba całą lampkę wyciągnąc.. troche siły sprytu i srubokrę i masz:D

Tylko jak się do tego zabrać?? Może ktoś już wymieniał oświetlenie wnętrza na Led i by pomógł.

Opublikowano
  • Autor

ja wymieniałem :decayed:

Opublikowano
pewnie trzeba całą lampkę wyciągnąc.. troche siły sprytu i srubokrę i masz:D
zrob tak jak pisze spidii. Trzeba czyms podwazyc.
Opublikowano
ja wymieniałem :decayed:

To może byś podpowiedział dokładniej jak to zrobić.

Opublikowano
ja wymieniałem :decayed:

To może byś podpowiedział dokładniej jak to zrobić.

Tak na szybkiego, bo jestem w pracy.

Filozofii nie ma. (ja robiłem tak "na chłopski rozum", końcowy efekt jest taki, że nic nie pękło, a LEDy SMD ładnie świecą, ale do poczytania czegoś to oczy bolą, lepsze jest światło ciepłe)

Z tyłu musisz wyciągnąć całą lampę z podsufitki, czyli zostanie Ci "dziura w podsufitce po wyciągnięciu". (śrubokręt płaski i delikatnie pociągnąć).

Na przodzie ja robiłem w 2-etapach:

Mały nożyk do podważenia (zielone kropki, wymiana dwóch żarówek).

Mały nożyk do podważenia (czerwone kropki i tak samo wymiana dwóch żarówek. Lipny dostęp, ale nie jest wcale najgorzej).

a4podsufitka.jpg

<br /><br />

:hi:

Opublikowano
  • Autor

prostrzy może być już chyba filmik jak ktoś łapie za lampkę i ciągnie :decayed:

Opublikowano
prostrzy może być już chyba filmik jak ktoś łapie za lampkę i ciągnie :decayed:

jak coś to na jakimś spocie możemy nakręcić filmik:grin:.

Lub jechać do ASO na wymianę żarówek:naughty:

Opublikowano

Nie wymienią na ledy bo nie są oryginalne :decayed:

Tapnięte z SGS III

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.