Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy ma ktoś może jakiś fajny namiar na wklejanie szyb? Do roboty moja mała, szyba przednia. Niby w KG jest typ, ale brak konkurencji więc można wiedzieć co się dzieje cenowo.

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gdzieś w połowie drogi między Karlinem, a Koszalinem gościu się bawi w sklejanie itd. Na co dzień przy tym robi, więc dobry polecenia. Ja sklejałem akurat drobnego pajączka i już się trzyma dwa lata :) Zadzwoń, zapytaj. 693766280. To był chyba Adam. Mam nadzieję, że nie zmienił nr :facepalm:

Opublikowano

Gdzieś w połowie drogi między Karlinem, a Koszalinem gościu się bawi w sklejanie itd. Na co dzień przy tym robi, więc dobry polecenia. Ja sklejałem akurat drobnego pajączka i już się trzyma dwa lata :) Zadzwoń, zapytaj. 693766280. To był chyba Adam. Mam nadzieję, że nie zmienił nr :facepalm:

Zastanawiam się, czy nie lepiej pobawić się w Koszalinie z tym wszystkim, bo łepek z JAANa od razu zaczął wymyślać, że jak mu przywiozę używaną szybę to to, a sro i śmo. W Koszalinie natomiast typ nie widział problemu, a i cena sensowniejsza. Druga sprawa, to dorwać szybę żeby nie była obciążająca dla mojego portfela, bo dopiero co wrzuciłem nieco pieniędzy, poza tym z roboty usunęli i ten...

Opublikowano

Mnie też czeka wymiana lecz zrobię to z ubezpieczenia, więc inna bajka. Nie pali się, bo pęknięcie jest sklejone, ale kiedyś musi przyjść ten czas. Wiadomo jak jest, ale ja jestem zdania, że nie ma co przyoszczędzać kilku zł jeśli chce się mieć coś dobrze zrobione...

Opublikowano

Ktos ze szczecina i z forun ogarnia vaga? Chcialbym zmienic jezyk, aktywowac alarm oraz zamkniecie drzwi automatyczne przy 15km/h. Odwdziecze sie flaszka ;-)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam

Panowie ma ktoś może pożyczyć na tydzień góra dwa przednią prawą lampę do polifta ?

Oczywiście postawię jakiś dobry trunek ;)

Muszę swoja oddać na reklamacji ...


Może ma ktoś na sprzedaż ? ... może być uszkodzona, od anglika, co by klosz był okej i coś tam świeciła ...

Edytowane przez KUBAS2012

Opublikowano

Słuchaj ja mam ale z czarnym srodkiem w ogóle klosz i lampa jest rozklejona także nie wiem?

Ja je miałem na sztuke jak bixa robiłem.

Opublikowano

Koledzy, zajmuje sie ktoś w zachodniopomorskim ochrona komponentu? Chodzi o zmianę półautomatycznej klimy na pełen automat w A6C6

Pozdrawiam :hi:

Wysłane z iPhone

Opublikowano

siemanko ,pany wiecie może ile by wyniósł koszt przeróbki z korbotronika na el.szyby z tyłu w b6 kombi,dodam ,że mam szare wykonczenie alcantary

Opublikowano

Koledzy, zajmuje sie ktoś w zachodniopomorskim ochrona komponentu? Chodzi o zmianę półautomatycznej klimy na pełen automat w A6C6

Pozdrawiam :hi:

Wysłane z iPhone

ja licznik w c6 po lifcie i w c6 elektryczną klape robiłem ... można spróbować.

Edytowane przez maryoushek

Opublikowano

Witam . Panowie jest ktoś u nas kto może ogarnąć mi trochę elektryki w aucie. Chodzi o bixy i clh z lusterkiem.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam . Panowie jest ktoś u nas kto może ogarnąć mi trochę elektryki w aucie. Chodzi o bixy i clh z lusterkiem.

Ja bym się drugi raz tego za wała nie podjął, chyba :decayed:

Zna ktoś naprawdę dobrego lakiernika u nas? Trzeba mi pomalować trochę gratów do auta, cena nie gra roli, liczy się tylko i wyłącznie jakość.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, jest w Szczecinie jakaś firma, osoba, która zajmuje się detalingiem i się na tym zna ?

Opublikowano

Dzwon do Patryka...

www.picmaker.pl

Opublikowano

Witam, jest w Szczecinie jakaś firma, osoba, która zajmuje się detalingiem i się na tym zna ?

Car detaling szczecin ul kurza 7 chłopaki ogarnia ja bardzo dobrze możesz na fb zobaczyć ich robote

Edytowane przez husajn22

Opublikowano

ok


Witam, jest w Szczecinie jakaś firma, osoba, która zajmuje się detalingiem i się na tym zna ?



Car detaling szczecin ul kurza 7 chłopaki ogarnia ja bardzo dobrze możesz na fb zobaczyć ich robote

Jakiś link albo namiary na nich ?

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

Siema :hi:

Mam biznes do kogoś kto mieszka w okolicach Szczecinka. Chodzi o sprawdzenie dla mnie stanu wizualnego części którą chce zakupić, z pewnych przyczyn nie ma możliwosci zrobienia fotek.

Oczywiście dla ochotnika będzie na jakąś dobrą flache za fatyge.

Opublikowano

Wpisz na Facebooku car detaling szczecin i wyskoczy ich profil tam mają wszystko co robia

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

:hi: Klaniam sie z poludnia :)

Panowie lata ktos z Was co jakis czas na Slask?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie jest tu jakaś dobroduszna duszyczka która za małe co nieco sprawdzi mi kompem kiego grzyba świeci mi się kontrolka ABSu i ESP

Najlepiej na prawej stronie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.