Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakiś młodociany żart.

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę spotkanego w Kołobrzegu. Od 3 dni jestem zaparkowany na tym samym osiedlu uliczkę obok [emoji4] pozdrawiam z szarej b9 również z ramkami, która do jutra będzie jeszcze stała:).ebb8cbfdca866e1f0e92314be2b5f0a9.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

To ogłoszenie wystawiał kolega kolegi, kolegi. Jak prosiłem o szczegóły to się jakoś doprosić nie mogłem.

I faktycznie, było prawie połowę taniej.

Edytowane przez soulmaster3m

Opublikowano

Zapraszam ludziska z zach-pom na FB do AUDI POMORZE ZACHODNIE forum :) . 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Andrzej jestem na forum, o którym napisałeś, ale widzę, że tam też tyle tematów co i tutaj na pogaduszkach :P Trochę szkoda, że tak mało ludzi się udziela :D

 

Opublikowano
3 godziny temu, ZS$zajba napisał:

Andrzej jestem na forum, o którym napisałeś, ale widzę, że tam też tyle tematów co i tutaj na pogaduszkach :P Trochę szkoda, że tak mało ludzi się udziela :D

Daj trochę czasu, forum założone parę tygodni temu. Były wakacje itd. Mam nadzieję że ludzie się ogarną powoli :D 

Opublikowano

Może masz rację. Miejmy nadzieję, że się ludzie rozkręcą :D

Opublikowano

A to sprawdzę co na forum na FB.

Opublikowano

O ja też sobie obadam :P 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

No kolega Andrzej miał rację coś tam powoli na FB zaczyna się dziać, może w końcu i nasze woj się trochę zbierze do kupy i damy radę nawet jakieś spotkania robić :D

Opublikowano

Cos na pewno sie zrobi ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Sprzedam moje Audi A3 Sportback 2005r 2.0 Turbo Quattro S-line Manual 235 000 km przebiegu

Samochód serwisowany od nowości do dnia dzisiejszego w ASO Audi. 

2 lata temu wymienione:
- Kompletny rozrząd
- Olej w Haldexie, 
- Uszczelniacze wału, 
- Sprzęgło, 
- Uszczelniacze zaworowe 

Przez ostatnie 2 miesiące
- Olej Motul xClean+ 5w30
- Filtr oleju, podkładka pod korek spustowy
- Cewki zapłonowe 4 szt
- Świece zapłonowe platynowe
- Popychacz pompy wysokiego ciśnienia
- Odma
- Zawór DV
- Pompa paliwa w zbiorniku
- Filtr powietrza
- Końcówki drążków stabilizatora
- Górne mocowania amortyzatorów kompletne z łożyskami i wszystkimi śrubami
- Górną część podłokietnika bo była połamana
- Śruby zabezpieczające do felg
- Żarówki Ksenonowe Osram 6000K komplet
- Wyczyszczony kompletny dolot z nagaru (kolektor ssący, kanały ssące, gniazda zaworowe) (CARRO.PL)
- Zrobiona kompletna geometria komputerowa zawieszenia (6 atmosfer)

Wszystkie części kupione w ASO Audi i wymienione w ASO Audi. Na każdą nawet najdrobniejszą uszczelkę czy żarówkę są faktury z serwisu.

fUlqNMC.jpg

M4i3lsp.jpg

ayqxMcA.jpg

l1DnDqH.jpg

4G6kfBL.jpg

vAZbtcf.jpg

LD6PdAv.jpg

xIu3PG1.jpg

Do auta są 2 komplety felg w idealnym stanie, oba z prawie nowymi oponami (lato i zima)

Wyposażenie:
6 x poduszka powietrzna
ESP
Podgrzewane fotele 
Climatronic 2 strefowy
Czujniki cofania
Półskórzane fotele kubełkowe
Oryginalny wewnętrzny i zewnętrzny S-line wynikający z numeru VIN
Sportowa wielofunkcyjna kierownica
Nawigacja
Zestaw GSM Bluetooth
Podłokietniki przód i tył
Komputer pokładowy
8 głośników z oryginalnym Subwooferem w nadkolu
Światła ksenonowe
Elektryczne szyby przednie i tylne, elektryczne podgrzewane lusterka boczne


Cena: 32 900 zł do negocjacji

Kontakt: [email protected]  lub 668 33 99 87

Edytowane przez CORNEK

Opublikowano

Gdzie Panowie naprawie w Szczecinie (mogą być również okolice Kamienia Pom.) słynny problem z półosią w A4 B8 

https://a4-klub.pl/topic/291436-stukot-na-biegu-jałowym-luz-łożyska-półosi-w-skrzyni/

 

Edytowane przez duzy616

Opublikowano

chłopaki jest taki probelm i sprawa

 

nie moge sobie poradzić z pewną usterką w aucie

 

poleci ktos mi ogarnietego elektryka/elektromechanika/elektronika w szczecinie lub okolicach

 

 

Opublikowano

Z czym masz problem ?

Opublikowano

 

Opublikowano

Nie wiem czemu nie wkleja mi adresu tematu mojego 

 

Nie dawno założyłem temat o cykaniu przekaźnika pompy paliwa,  zobaczcie go 

Opublikowano

Potrzebuje jeszcze podmienić przekaźnik  sterowania silnika czujnik położenia wału i kostkę stacyjki i jak to nie pomoże to muszę gdzieś oddać do diagnozy,  jak cyka przekaźnik to jakby zapłon był odcięty, jak już zalapie to w trakcie jazdy nic się nie dzieje,  tylko jak daje zapłon to czasami zaczyna cykac i nic nie mogę zrobić póki nie przestanie i zalapie 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czołem :siema:

Kupię audi a4 b7 lub b8. 

Silniki b7: 1.8t,1.9tdi, ewentualnie 2.0 170

Silniki b8: 2.0 tdi

Budżet: 45k

Może ktoś z was będzie sprzedawał swoje? Nie ukrywam ze chcialbym kupić jak najszybciej :)

tel do mnie: 788 633 307. Pozdrawiam

 

Edytowane przez strami

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Gdzie w Szczecinie zrobić Auto detailing samochodu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.