Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...


MercDG

Rekomendowane odpowiedzi

czapki z głów i klękajcie narody :hi: klasa

rekami i nogami się podpisuje pod tym, od zawsze podobały mi się białe samochody, na tył LEDy na wzór po II lifcie i amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład dla tych co twierdzą że pomalowanie dokładek nie pasuje w B5 :gwizdanie:

Białas :slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pięknie dokładki w kolor robią robotę no i białe auto bardzo mi się podoba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozytywne komentarze, cieszę się że się podoba :)

piekna

ja mam cois takiego..zawias :thumbdown: musi isc w dół

img3788e.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Zupełnie jak moja jakis rok temu :wink4: w sierpniu będę kupował gwint to będe miał springi H&R -30 na sprzedaż jak bys chciał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładki w kolorze szczególnie w jasnym kolorze robią robotę :kox:

Dobre foty :good: Ogólnie to białe auto się fajnie foci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozytywne komentarze, cieszę się że się podoba :)

piekna

ja mam cois takiego..zawias :thumbdown: musi isc w dół

img3788e.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Zupełnie jak moja jakis rok temu :wink4: w sierpniu będę kupował gwint to będe miał springi H&R -30 na sprzedaż jak bys chciał :naughty:

daj znac :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no jest coraz lepiej pdobala mi sie predzej ale teraz to juz wogole fajnie wyglada mody wszystkie sa przemyslane i w dobrym kierunku jest kox :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, inna felga + gwint i jest totalny szał pał :naughty:

Też się muszę zgodzić, pomalowanie dokładek to bardzo dobra wybór :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało brakło a samochód bym sprzedał, na szczęście wybiłem sobie ten pomysł z głowy i mam nadzieje w tym sezonie zrobię połowę planów które sobie wyznaczyłem czyli Gwint- już zamówiny supersport :D, 18-stki-szukam, Fis- czeka na montaż i może czarne bixy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Broń Boże sprzedawać takie Autko !

Ładnie sie autko prezentuje ....

---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ----------

A Broń Boże sprzedawać takie Autko !

Ładnie sie autko prezentuje ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowne malowanie albo całkowity demontaż, ja rezygnuje z tych listw bo również mi lakier po 2 latach zaczyna pękać i odchodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowne malowanie albo całkowity demontaż, ja rezygnuje z tych listw bo również mi lakier po 2 latach zaczyna pękać i odchodzić

No to nie dobrze, bo nowe listwy kupiłem przed malowanie troche szkoda tego... a jak sciągnę listwy to jeszcze trzeba dziury zaszpachlować i to tez nadaje sie do malowania.. Wszystko wiąże sie z duzymi kosztami może jakiś bezbarwny lakier by coś pomógł ??

---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

Ponowne malowanie albo całkowity demontaż, ja rezygnuje z tych listw bo również mi lakier po 2 latach zaczyna pękać i odchodzić

No to nie dobrze, bo nowe listwy kupiłem przed malowanie troche szkoda tego... a jak sciągnę listwy to jeszcze trzeba dziury zaszpachlować i to tez nadaje sie do malowania.. Wszystko wiąże sie z duzymi kosztami może jakiś bezbarwny lakier by coś pomógł ??

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

lakier tez za dobrze nie wyglada:kwasny:

Na drzwiach czy na listwach ??:D

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

lakier tez za dobrze nie wyglada:kwasny:

Na drzwiach czy na listwach ??:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpie czy pomorze, rogi listw są elastyczne, kazde zachaczenie drzwiami kruszy lakier w tym miejscu co sfotografowałeś :wink: u mnie zaczeło odchodzić również na srodku, jakoś ściagne ten lakier i listwy sprzedam coś tam sie zwróci za malowanie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...