Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czapki z głów i klękajcie narody :hi: klasa

Opublikowano

czapki z głów i klękajcie narody :hi: klasa

rekami i nogami się podpisuje pod tym, od zawsze podobały mi się białe samochody, na tył LEDy na wzór po II lifcie i amen.

Opublikowano

Świetnie się prezentuje, biały rwie suty :kox:

Opublikowano

Przykład dla tych co twierdzą że pomalowanie dokładek nie pasuje w B5 :gwizdanie:

Białas :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

no pięknie dokładki w kolor robią robotę no i białe auto bardzo mi się podoba :kox:

Opublikowano

piekna

ja mam cois takiego..zawias :thumbdown: musi isc w dół

img3788e.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za pozytywne komentarze, cieszę się że się podoba :)

piekna

ja mam cois takiego..zawias :thumbdown: musi isc w dół

img3788e.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Zupełnie jak moja jakis rok temu :wink4: w sierpniu będę kupował gwint to będe miał springi H&R -30 na sprzedaż jak bys chciał :naughty:

Opublikowano

Dokładki w kolorze szczególnie w jasnym kolorze robią robotę :kox:

Dobre foty :good: Ogólnie to białe auto się fajnie foci :decayed:

Opublikowano

Dzięki za pozytywne komentarze, cieszę się że się podoba :)

piekna

ja mam cois takiego..zawias :thumbdown: musi isc w dół

img3788e.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Zupełnie jak moja jakis rok temu :wink4: w sierpniu będę kupował gwint to będe miał springi H&R -30 na sprzedaż jak bys chciał :naughty:

daj znac :>

Opublikowano

no no jest coraz lepiej pdobala mi sie predzej ale teraz to juz wogole fajnie wyglada mody wszystkie sa przemyslane i w dobrym kierunku jest kox :oklaski:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Gwintu już się nie uda kupić na ten sezon :disgust:

za to ma fotkę z wypadu:

img8675copy.jpg

Opublikowano

Gwintu już się nie uda kupić na ten sezon :disgust:

za to ma fotkę z wypadu:

img8675copy.jpg

:good: :good: :good:
Opublikowano

No widzisz, inna felga + gwint i jest totalny szał pał :naughty:

Też się muszę zgodzić, pomalowanie dokładek to bardzo dobra wybór :good:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Mało brakło a samochód bym sprzedał, na szczęście wybiłem sobie ten pomysł z głowy i mam nadzieje w tym sezonie zrobię połowę planów które sobie wyznaczyłem czyli Gwint- już zamówiny supersport :D, 18-stki-szukam, Fis- czeka na montaż i może czarne bixy :)

Opublikowano

A Broń Boże sprzedawać takie Autko !

Ładnie sie autko prezentuje ....

---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ----------

A Broń Boże sprzedawać takie Autko !

Ładnie sie autko prezentuje ....

Opublikowano
  • Autor

Mam problem z odchodzącym lakierem z gumowej listwy da sie to jakoś uratować ??

20120512121230.jpg

Opublikowano

Ponowne malowanie albo całkowity demontaż, ja rezygnuje z tych listw bo również mi lakier po 2 latach zaczyna pękać i odchodzić

Opublikowano

lakier tez za dobrze nie wyglada:kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Ponowne malowanie albo całkowity demontaż, ja rezygnuje z tych listw bo również mi lakier po 2 latach zaczyna pękać i odchodzić

No to nie dobrze, bo nowe listwy kupiłem przed malowanie troche szkoda tego... a jak sciągnę listwy to jeszcze trzeba dziury zaszpachlować i to tez nadaje sie do malowania.. Wszystko wiąże sie z duzymi kosztami może jakiś bezbarwny lakier by coś pomógł ??

---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

Ponowne malowanie albo całkowity demontaż, ja rezygnuje z tych listw bo również mi lakier po 2 latach zaczyna pękać i odchodzić

No to nie dobrze, bo nowe listwy kupiłem przed malowanie troche szkoda tego... a jak sciągnę listwy to jeszcze trzeba dziury zaszpachlować i to tez nadaje sie do malowania.. Wszystko wiąże sie z duzymi kosztami może jakiś bezbarwny lakier by coś pomógł ??

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

lakier tez za dobrze nie wyglada:kwasny:

Na drzwiach czy na listwach ??:D

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

lakier tez za dobrze nie wyglada:kwasny:

Na drzwiach czy na listwach ??:D

Opublikowano

wątpie czy pomorze, rogi listw są elastyczne, kazde zachaczenie drzwiami kruszy lakier w tym miejscu co sfotografowałeś :wink: u mnie zaczeło odchodzić również na srodku, jakoś ściagne ten lakier i listwy sprzedam coś tam sie zwróci za malowanie:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.