Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:buhaha:
Opublikowano

Super furka... nie myślałeś o dystansie na tył ?

Opublikowano
  • Autor
Skora robi robote, odrazu innaczej wyglada. Dokladke przedniego zderzaka masz tak samo jak ja zagieta pewnie po zglebieniu fury:wink:? Takie same dekory jak masz leca juz do mnie:naughty:. Ringi dajesz na zegary?

Tak odgieła się bodajże na jakimś krawężniku po założeniu gwintu teraz z nią musze walczyć i na wkręty przykręcać :facepalm:

Ringi będą tylko muszę FISa ogarnąć, bo założył mi magik-elektryk, ale nic w nim nie działa............

Super furka... nie myślałeś o dystansie na tył ?

Pomyśli się na next sezon o czymś, bo rzeczywiście przydał by się i odboje wsadze od golfa tak jak to szafa poleca :wink:

---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:34 ----------

:buhaha:

hahahahaha widzę że dobrze porobiony wróciłeś do domu :polew:

Opublikowano

Identycznie mam z dokladka tez wkrety trzeba bylo dawac, zglebilem fure i po godzine jazdy garba na drodze zaliczylem:wink:

Do tej skorki brakuje Ci gory podlokietnika w skorze:wink:

Opublikowano
  • Autor
Identycznie mam z dokladka tez wkrety trzeba bylo dawac, zglebilem fure i po godzine jazdy garba na drodze zaliczylem:wink:

Do tej skorki brakuje Ci gory podlokietnika w skorze:wink:

Wiem wiem i jeszcze boczków, wszystko w swoim czasie :wink:

Opublikowano

ładna ładna chciałbym żeby moja tak wyglądała :slina: ehh może kiedyś :decayed:

Opublikowano

Nigdy jakoś białe auta nie podchodziły mi, ale tutaj konkretnie wygląda audika :D

Opublikowano
  • Autor
ładna ładna chciałbym żeby moja tak wyglądała :slina: ehh może kiedyś :decayed:
jest konkret :)
Nigdy jakoś białe auta nie podchodziły mi, ale tutaj konkretnie wygląda audika :D

Dzięki, ciesze się, że się podoba :thumbup1:

Opublikowano

biała na żywo prezentuje się zdecydowanie lepiej niż na fotkach:kox::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
biała na żywo prezentuje się zdecydowanie lepiej niż na fotkach:kox::thumbup1:

Dzięki, sreberko też zamiata, a gleba miażdzy, chyba musze moją jeszcze bardziej posadzić na ziemie :slina::kox:

Opublikowano

świetnie wygląda na tych alu, ale zostawiłbym chyba czarne progi i dokładki zderzaków. Powiedz czy dużo było roboty ze zmiana licznika ? Też mam 1/2 fisa i zastanawiam się czy warto zmienic na pełnego fisa

Opublikowano

progi i dokladki w kolorze robia robote :wink:

Opublikowano

Widziałem wczoraj na SCP... jest dobrze... ale kolo od scirocco zrobiło się zbyt popularne... Sporo tego juz... a ja lubie wow :D

Opublikowano

na zywo felgi robia robote , wogole jak sie toczysz to jest :thumbup1:, jechales za mna (srebrne b5) pzdr

Opublikowano

wygląda nieziemsko :D

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Czas pomału odkurzyć temat, a więc tak ogólnie setup zostaje taki sam dokładam tylko dystanse po 5mm na każde koło i felgi oddałem do malowania bez wydziwiania na srebrny kolor. Do środka kupiłem dziś podłokietnik w skórze. :jerk:

20130325_193308.jpg

Opublikowano

Myślałeś może felgi w czerń zrobić? Na białym aucie dobrze by pasowało:)

Opublikowano
  • Autor

Aktualnie przemawia do mnie tylko srebrny :wink:

Opublikowano

Pięna! :good: Muszę kiedyś oblookać na żywo. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.