Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Assistance

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i ja nie bede gorszy a co :grin:

Opublikowano
  • Autor

Na chwilę obecną mamy 16 zgłoszeń.Wysyłam właśnie wersje testową i jak coś się nie zgadza proszę o info :wink:

Opublikowano

"to świetny pomysł, pycha"

:mrgreen: :razz: :mrgreen:

oczywiście przyłączam się :!:

Opublikowano

i ja i ja i ja :)

Opublikowano

właśnie dołaczyłem do grona A4 Assistance .

w koncu audi należy do samochodów niezawodnych!

ale usterki zdazaja sie najlepszym. :wink:

pomysł dobry!

pozdrawiam

Opublikowano

a mi sie pomysl nie podoba.

nie lubie nikomu pomagac :evil:

Opublikowano

Czekam na aktualizację ;) Oczywiście na liście będę i ja ;)

Ataman70, chyba żartujesz ? :lol:

Opublikowano

Super ale jak ktoś mieszka za granicą???

Robimy A4 Assistance

Polega to na tym , że wysyłacie mi następujące dane:

Nick klubowy

Imię

Miejscowość

Rejon działania

Telefon

email

Ja tworzę liste A4 Assistance i dzięki tej liście jak ktoś , kiedyś będzie potrzebował pomocy na drodze i nie tylko , to zerknie sobie i już bedzie wiedział do kogo zadzwonić :wink:

Dane będą wysyłane na maila [email protected] , a po stworzeniu listy wszyscy będą ją otzrymywać na maila za każdym razem kiedy będą na niej jakieś aktualizacje .

Czekam na wasze dane.Wysyłajcie je na [email protected] :wink:

Opublikowano
  • Autor
Super ale jak ktoś mieszka za granicą???

A Ty myślisz , że my nie bywamy za granicą :?: :wink:

Opublikowano

no to dołączyłem do grona pomagaczy :mrgreen:

Opublikowano

no i ja dolanczam , niewiem czy zawsze bede w stanie poóc ale zawsze mozna zadzwonic ;) w koncu rozmowy sa juz smiesznie tanie ;)

Opublikowano
a mi sie pomysl nie podoba.

nie lubie nikomu pomagac :evil:

:?: :?: :?: :razz:

Opublikowano

OKAY :wink: wysłane

Opublikowano
jestem za ale watpie zeby nasze A4 odmówiło posłuszenstwa na drodze.Przeciez to audi :razz: :grin:

Zawsze możesz gdzieś spić pifffffko z kimś z klubu jak będziesz Polskę przemierzał ;)

Również jestem za ;) Świetny pomysł ;)

Opublikowano

tak tylko pytałem :)

wchodze w to i gratuluje pomysłu:)

Super ale jak ktoś mieszka za granicą???

A Ty myślisz , że my nie bywamy za granicą :?: :wink:

Opublikowano

Hugo, sam wpadles na ten pomysł, czy ktoś Ci podpowiedział :?:

Opublikowano

wysłałem również

pozdr

Opublikowano
Hugo, sam wpadles na ten pomysł, czy ktoś Ci podpowiedział :?:

Widziałem podobne Assistance na innych forach, sam również uczestniczyłem w KTK-Assistance tak więc sądzę, że pomysł jest na tyle popularny, że niewiele zostało do wymyślenia ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.