Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

Opona nie za waska i nie za niska? :mysli:

flyer 235 to max co wejdzie do b5 z tego co wiem

tutaj jest 225/35R19

gdybym mial 225/40R19 lub 235/35R19 to cos mi sie wydaje ze by nie weszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opona nie za waska i nie za niska? :mysli:

flyer 235 to max co wejdzie do b5 z tego co wiem

tutaj jest 225/35R19

gdybym mial 225/40R19 lub 235/35R19 to cos mi sie wydaje ze by nie weszlo

Jak sie popiesci to sie zmiesci :decayed: A tak na powaznie przejadly mi sie te fele :kwasny: Te wczesniejsze modele byly :kox: ale ich ceny tez byly :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie bedzie gwintu .... jeszcze nie czas

narazie planuje kupic ori zawieche sportowa czyli ... 1be ( bedzie troche wyzej niz jest teraz ) ale jakos tak nie wyobrazam sobie jezdzic z gleba -60/-40 i kolami 225/35R19 naraz

iwec bedzie seryjne -30mm i te wlasnie kola

ale jak sie trafi jakis gwincik to moze kupie ( a taniego szajsu nei chce kupic )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodawaj fotki slawQ. Ja zmieniam swoja zawieche w nast czwartek... nie moge sie doczekac bo mam juzdosyc allroda.;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4ed29a0220155cd4m.jpg 53d9e110975f63ecm.jpg

Sreberko moje 1BE czyli -20

Czarna Angeli na oko -50

Jak oba auta stoją obok siebie to łapie doła, że moj stoi jak koza :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podwyższamy auto??:P ktoś przechodzi na emeryture??:P hyhy :tongue4:[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 23:35_________________________________________________

Jak oba auta stoją obok siebie to łapie doła, że moj stoi jak koza

20 trochę za malo lecz przy 50 nie da się spokojnie jeździć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh to jak ja bym teraz pistawil sie kolo CIebie to bylby dopiero dramat;p i bys ise dowartosciował;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23.10 zmieniam. Musialo cos na konto wplynąc;p bo sie splukalem przy ostatnich gadzetach. przy okazji zrobie hamulce i 2 wahacze.

a powracajac czarnego Avanta:gwizdanie: to mysle ze dla Ciebie -2cm bedzie za malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze to ma byc totalny cipkowoz.

Czarny vaginator :decayed:

Paweł ..widziałeś obudowy lusterek w carbonie ? Fajny bajer do czarnego i na ebay w dobrej cenie :naughty:[br]Dopisany: Październik 15, 2008, 10:40:01 am_________________________________________________http://allegro.pl/item460296132_oz_abt_8j18_et35_5_112_audi_volkswagen_skrecane.html :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie bedzie gwintu .... jakos tak nie wyobrazam sobie jezdzic z gleba -60/-40 i kolami 225/35R19

Ja wlasnie tak mialem po zmianie sprezyn z przodu :kox: Fakt,trzeba bardzo uwazac na krawezniki przy parkowaniu i " spiacych policjantow :kwasny:" Wyglada :kox: ale trzeba sie przyzwyczaic :cool1: Co do opon to mialem 235 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze to ma byc totalny cipkowoz.

Czarny vaginator :decayed:

Paweł ..widziałeś obudowy lusterek w carbonie ? Fajny bajer do czarnego i na ebay w dobrej cenie :naughty:[br]Dopisany: Październik 15, 2008, 10:40:01 am_________________________________________________http://allegro.pl/item460296132_oz_abt_8j18_et35_5_112_audi_volkswagen_skrecane.html :gwizdanie:

kolka mega :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam -40 i 19" i wydaje mi się że -50byloby optymalne. Nie rób kozy ze swojego samochodu!! Topor dobrze mówi że będzie allroad a nie S4.

teraz mam -60mm i ku*wicy nieraz dostaje na 17" a co dopiero na 19" bedzie ( od dzis sa oficjalnie zalozone i juz sie na nich kulam )

narazie bedzie 1be ....... a co z czasem to sie zobaczy.

jak uzbieram na dobry gwint to bedzie gwint

ps. duzo jezdze ... robie ok 40 000 - 50 000km rocznie

czyli sporo jak na studenta ktory nie pracuje ;) a na uczelnie ma 2km

wiec gleby wielkiej przy duzym kole i przy tych przebiagach narazie nie moze byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...