Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

na żywca Nowakowóz jest taki kox ,że ja pier**lę-dzisiaj oblookałem :slina::shocked: , a jak jedzie to jeszcze większy kox :good: ,świetna robota, tylko grilla mi brakowało jakiegoś konkretnego. czekam na efekt z załozonym 1BE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozylem 1be

wg mnie auto na -20mm wyglada jak terenowka (bo przyzwyczailem sie do gleby -60mm )

stare zawieszenie -60mm nadawalo sie do wyrzucenia ( amory ) ( sprezyny sa ok )

wiec kupilem nowe zawieszenie h&r -60mm ( sprezyny i amory )

wiec auto pojezdzi na 1be max 2 tygodnie i... 1be idzie na sprzedaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozylem 1be

wg mnie auto na -20mm wyglada jak terenowka (bo przyzwyczailem sie do gleby -60mm )

stare zawieszenie -60mm nadawalo sie do wyrzucenia ( amory ) ( sprezyny sa ok )

wiec kupilem nowe zawieszenie h&r -60mm ( sprezyny i amory )

wiec auto pojezdzi na 1be max 2 tygodnie i... 1be idzie na sprzedaz :)

a ja wiedziałem, że tak będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja myslalem ze -20 bedzie ok ....

ale jednak ja musze miec nisko i twardo bo inaczej dostaje ku**icy ;)

aaaa no wlasnie zawias kupielem z obornikow wlkp ... ale cos mi sie popierdzielilo i pojechalem do ostrowa wlkp i dzwonie do goscia ze jestem juz w ostrowie a on do mnie "gdzieee!!!??" no ja mowie ze w ostrowie ... a on mi mowi ze on mieszka w obornikach wlkp a nie w ostrowie wlkp

i w ten oto sposob jadac po ta zawieche h&r zamiast zrobic 300km zrobilem prawie 600km .... lapiac przy tym mandat ( dzieki akcji "znicz" ) 300zl 8pkt ( 111km/h na 70km/h ) na 3 pasmowej drodze w poznaniu ( ps. cala droge jechalem jak ciota i zawalidroga = czyli tak jak wszyscy 80-100km/h... ale gdy byla jednopasmowka to pomyslalem ze przeciez te 110 na 70 moge leciec ... i co ? i ch*j .... trafilem na straz miejska ... i mam najdrozszy wyjazd po zawias w swoim zyciu )[br]Dopisany: 03 Listopad 2008, 00:29_________________________________________________aaa dodam jeszcze ze 3 dni temu w aucie wymienilem

8 wahaczy na ori audi

drazki kierownicze

koncowki drazkow kierowniczych

laczniki stabilizatora

sruby

lozyska

amory i sprezyny na 1be ( ale za tydzien zmienaim na h&r -60mm )

klocki przod

i pare innych pier**l

i teraz zawieche mam jak nowa

ps. mam na sprzedaz

*opony letnie 235/40R18 (Pirelli PZero) 6mm ( 4szt za 500zl )

*2 komplety listew szarych do a4 b5 na deske - 70zl za komplet

*fotele i kanape material do a4 b5 avant ( podgrzewane fotele ) - 300zl za komplet

*ori subwoofer nokia do avanta a4 b5 - 130zl

*zderzak tylni do a4 b5 avant - 150zl

*lampa przedliftowa prawa chyba + kierunkowskaz - 100zl

_________________________________________________

-stare felgi 17" Alutec cult ( czarno srebrne ) + opony 225/45R17 + opony 215/45R17 sprzedane koledze "Śmieszny" z forum a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

jakiego znaku ;p ?

znak byl .. ale juz go prawie nie ma ... ten twoj zderzak jakis pancerny jest ...

i duzo przeszedl ;) topor`a wiertlo, moj przod, twoje pukniecie tez tam jakies bylo ;D

widac ze on chce zejsc z tego auta ale nie moze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=475547553 <-- no wlasnie

sprzedaje

a czemu ?

bo chce inne, skrecane

długo na nich nie pojeździłeś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce cos czarno srebrnego ( rant i czarny srodek ) lub cale srebrne ale cos ala bbs skrecany ....

sprzedaje teraz bo i tak na dniach zakladam zimowki ( wiec po co maja lezec ) a tak sianko odloze i przez zime bede szukac jakiegos kolka na lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie... :gwizdanie: :decayed:

Wojtek ...znów bedzie wybieranie felg dla Pawła :polew: :polew:

I tu sie kłania .." ..a nie mówiłem " :decayed:

http://www.allegro.pl/item464795616_felgi_porsche_911_993_996_boxster_turbo_vw_audi.html

Środeczek black ...ranty ..white :kox:[br]Dopisany: Listopad 05, 2008, 01:32:56 _________________________________________________http://www.allegro.pl/item474159513_felgi_18_audi_vw_seat_skoda_subaru_toyota.html

:kox: :kox: :kox:

http://www.allegro.pl/item475076236_alufelgi_18_audi_mercedes_vw_5x112_tanio.html

Cena ..za***ista...wzór za***isty tylko godny polerowania i malowania :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: Listopad 05, 2008, 01:32:56 [/size]_________________________________________________http://www.allegro.pl/item474159513_felgi_18_audi_vw_seat_skoda_subaru_toyota.html

:kox: :kox: :kox:

te sa fajne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety człowiek się uczy na błędach :decayed: dobrze, że długo to nie trwało :cool1: te drugie co Ragga pokazał są za***iste :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ta firma to znajomi... - Paweł jeżeli chcesz fele od porsche to mów - pojade tam z Tobą dostaniesz lepszą cene - to ich GT2 jezdzilem po zielonce :naughty::kox: :gwizdanie:

To juz wiem gdzie pukać wrazie co :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...