Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj sie mijalismy kolo UZ i powiem Ci ze teraz jest mega kox z tymi lampami. Niby nic a tyle daje;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluj je na black i zostaw biały pasek od cofania i będzie kox[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 17:01_________________________________________________topór niezły podpis kox :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło w morde, co to za tuningi masz na tych zdjeciach? (honda) :naughty:

lampki wygladaja super

a jesli chodzi o dokladke to to jest jakas paranoja - ja w swojej a6 mam fabrycznie schowane rury i strasznie mi sie to niepodoba (jak wielu posiadaczom a6) i chce je jakos wywalic na wierzch a wy tak macie to chcecie odwrotnie :kox: ludziom nigdy nie dogodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nowak lampki wygladaja :kox: szczegolnie przy twoik kolorku :ok:

inco - to tak jest zawsze, pamietam jak mialem VB i mialem w srodku czarne matowe klamki, to chciaem zmienic na chromowane a teraz gdy mam audi i sa chromowane to z wielka przyjemnoscia bym zalozyl czarne matowe :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz Avancik jak po lifcie jeszcze tylko klamki i listwy drzwiowe i z zewnatrz odmłodzony na maxa :kox:

Heheh, ale felga zimowa urok psuje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz Avancik jak po lifcie jeszcze tylko klamki i listwy drzwiowe i z zewnatrz odmłodzony na maxa :kox:

Heheh, ale felga zimowa urok psuje :tongue4:

i blotniki ;p

ale blotnikow zmieniac nie bede bo te juz sa poszerzone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zaje...ste autko ale mam ważną uwagę do ciebie ponieważ swojego auta nie modyfikuję aż tak ale jak kupiłem kiere i gałkę zmiany biegów w skórze do swojego to musiałem wziać też skórę na ręczny(jak w lifcie lub s-kach), i już na te plastiki zwykle patrzeć nie mogę :) wieć rada by wziać się za to o ile już nie zrobione bo puki co mój nie umywa się do twojego ale ta jedną rzecz mam o niebo lepszą :wink4: wiec szukaj i modyfikuj :wink4: PS. szkoda ze nie robisz poszerzenia, mógłby być niezły efekt i już auto w zupełnie innym standardzie, choć i tak do normalności brakuje mu wiele bo ładnie odjechałeś już z nim :) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie blotniki sa poszerzone o 1.5cm kazdy ;)[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 20:38_________________________________________________ps. konsole bede zmienial na poliftowa i wtedy zmienie obudowe recznego rowniez....

ciesze sei ze sie podoba ;) .... caly czas pozostalo jeszcze troche do zrobienia chociaz juz wieksza czesc za mna

teraz poluje na grill rs4/lotke na klape rs4/progi s4 ( wszystko ori )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehh nowak powiedz mi jak to jest, ze ty robisz swoje a4 ori i inni tez robia ori a tylko twoja wyglada tak jak powinna :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cerB nie zgodze sie .... ;) ale milo takie cos czytac ...... ;]

np. a4 kolegi NOSB i s4 2fast4you bardzo mi sie podoba ;) i tez robi grubo

i chyba na tym to wszystko polega ... aby zrobic grubo tzn zrobic wszystko i nie zapomniec o niczym

bo sam zderzak s4 nie daje efektu

tak samo jak duze kola gdy nie ma gleby

albo gleba gdy auto stoi na kolpakach z tesco

wiec chyba dobry efekt jest wtedy gdy sie polaczy glebe + duze fajne kola + fajne body + szyby + audio + silnik + wnetrze

i nie zapomni o niczym ... wtedy auto nie ma slabych punktow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cerB nie zgodze sie .... ;) ale milo takie cos czytac ...... ;]

bo sam zderzak s4 nie daje efektu

Dlatego trzeba szukac listw.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak w sumie to zapomniałem... ale fakt, połączenie tych rzeczy daje ten efekt... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...