Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

Nowak, poszerzales blotniki? :blink:

Fakt faktem, ze zawsze mi sie ta Twoja A4 jakas szersza wydawala... ale zwalalem to na pelna czern :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak, poszerzales blotniki? :blink:

Fakt faktem, ze zawsze mi sie ta Twoja A4 jakas szersza wydawala... ale zwalalem to na pelna czern :)

tak kazdy o ~1.5cm ( przy zakladaniu body od s4 )

czyli razem o ok 3cm jest szersza od zwyklej[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 23:42_________________________________________________NOWY NABYTEK:

ORI FELGI RS6 19cali

9 cali szerokosc

ET 35

zaraz beda fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie, ale cyz one sa poodzierane? czy tak na fotkach wyszlo? ta tylna szegolnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie jeszcze lepiej niz na tych MAMach, znacznie lepiej :good: tylko dekielki zmien, nie wątpie ze nie zapomnisz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po ile chodza ori ... ale z tego co widze to pseudo ori na allegro chodza po 1800-3000zl

zadne nie sa ori z tego co widze na fotkach

np.

http://moto.allegro.pl/item536981025_orginalne_felgi_audi_rs6_19_19_x_8_5jj_a6_a8.html <-- ITALY i szerokosc 8.5

http://moto.allegro.pl/item535023192_nowe_felgi_audi_model_rs_6_19_5x112_rs6.html <-- szerokosc 8" czyli tez nie ori

hahaha ani wytloczonego znaczka audi ani szerokosc sie nie zgadza ( bo powinna byc 9" ) a te co maja na allegro to albo 8" albo 8.5" )

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 22:18_________________________________________________tak tak ... dekielki oczywiscie zmienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze ori chodza po ok.... 3500-4500zl ( tak mi sie wydaje, ze jesli juz sa na allegro to pewnie w tej cenie )[br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 22:22_________________________________________________

no to teraz nie mam pytań... brakuje tylko zajebistego grilla na przód i fura kozak :) najładniejszy avant ba forum :) nie licząc białego jastrzębia... ale on już chyba do żyda idzie :hi:

dziekuje ;) nieskromnie tez tak uwazam hehe ( oczywiscie jesli chodzi o b5 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze ori chodza po ok.... 3500-4500zl ( tak mi sie wydaje, ze jesli juz sa na allegro to pewnie w tej cenie )[br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 22:22_________________________________________________

no to teraz nie mam pytań... brakuje tylko zajebistego grilla na przód i fura kozak :) najładniejszy avant ba forum :) nie licząc białego jastrzębia... ale on już chyba do żyda idzie :hi:

dziekuje ;) nieskromnie tez tak uwazam hehe ( oczywiscie jesli chodzi o b5 )

sorry jeszcze karbon inside :) z resztą sam, wiesz co dla niej dobre :)) mam nadzieję, że jak znajdę avanta wybijesz mi posiadanie jakis tam 17 " hehe

a co do b5 czy b6 kto powiedział ze b6 jest ładniejsze :evil: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arielo moge ci to wybic juz

zadnych 17" bo :baseball:

carbonow raczej nie bedzie bo narazie mam konsole przedliftowa a carbon byl tylko w poliftach z tego co wiem ( s4 i rs4 )

a jak zmienie kosole na polifta ( bo to tez mam w planach ) to i tak chce listwy itp pomalowac na czarny fortepianowy kolor

hehe ja nie mowie ze b6 ladniejsza ... ale tez mozna ja pieknie zrobic co juz tutaj niektorzy posiadacze b6 udowodnili

ps2. ale ja wole wypasiona b5 ( za ktora wiekszosc sie obejrzy ) niz podstawowa b6 niewyrozniajaca sie z tlumu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arielo moge ci to wybic juz

zadnych 17" bo :baseball:

carbonow raczej nie bedzie bo narazie mam konsole przedliftowa a carbon byl tylko w poliftach z tego co wiem ( s4 i rs4 )

a jak zmienie kosole na polifta ( bo to tez mam w planach ) to i tak chce listwy itp pomalowac na czarny fortepianowy kolor

hehe ja nie mowie ze b6 ladniejsza ... ale tez mozna ja pieknie zrobic co juz tutaj niektorzy posiadacze b6 udowodnili

ps2. ale ja wole wypasiona b5 ( za ktora wiekszosc sie obejrzy ) niz podstawowa b6 niewyrozniajaca sie z tlumu

ORIginalność :naughty:, zwykle B6, moze mieć kazdy, a wypasione B5, tylko facet z zajawka :kox:, a jeszcze jak takie cuda wychodzą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...