Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

ryzyko wliczone w cene ....

zabiora dowod ... sciagne folie pojade na przeglad a po przegladzie znowu zrobie folie

bo pieca nie uznaje ... kiedys pisalem dlaczego ( ma za duzo wad )

po prostu nie trawie szyb przyciemnionych tak ze przednie boczne w ogole a tylne boczne i tylne bagaznikowe oraz tylna szyba przyciemnione bo kojarzy mi sie to tak jakby ktos byl przedstawicielem handlowym

pozatym lubie miec swiadomosc ze nikt mnie nie widzi z zewnatrz w aucie ;) ( ma to wiele praktycznych zalet ) i slonce tak nie razi z boku .... dla mnie folia z przodu to jest to

widocznosc w nocy jest niewiele gorsza. W aucie rodzicow gdzie nie ma folii jak jezdze to normalnie sie czuje nieswojo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wady przeciemnienia piecowego:

- wychodza wsyzstkie rysy ktore nie byly wczesniej mocno widoczne

- widac wszystkie odciski palcow ( co bardzo przeszkadza np pod slonce )

- latwiej zarysowac taka szybe

- cena ( dla a4 avant 1480zl w Technicolor`ze w Kielpinie kolo Zielonej Gory )

- jest tak samo nielegalne na przednich bocznych szybach jak Folia ( poniewaz aby bylo widac piecowe przyciemnienie i tak trzeba przekroczyc dopuszczalna granice )

- jesli ktos ci zbije jedna szybe to nigdy nie zrobisz jej tak samo jak reszty poniewaz gdy wsadzisz ja do pieca i polezy 5s za krotko lub za dlugo to juz bedzie miala inny odcien niz reszta szyb ktore byly robione wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg

To mowisz mokro miałeś z tym zatrzymaniem :polew:

Ja sie wstępnie ustawiłem na czwartek na szybki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg

To mowisz mokro miałeś z tym zatrzymaniem :polew:

Ja sie wstępnie ustawiłem na czwartek na szybki :naughty:

tak ale nawet gdyby zabrali mi dowod i sciagnalbym folie... to odrazu po przegladzie znowu bym sobie okleil przod folia .....

wg mnie jak juz raz ktos sprobuje folii z przodu to doceni jej zalety i potem bedzie chcial jezdzic tylko z folia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie przyglądam Twoim szybkom ... Ja zrobiłem sobie jednak jaśniejsze z przodu :embarrassed: Z czym nie czuje sie dobrze ..ale taki popindolony kraj :thumbdown:

Ale z tyłu to mamy podobne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman

ja chcialem miec wszystkie takie "srednie" jakie mam z przodu .... ale sie wkurzylem najpierw gdy zobaczylem na maxa ciemnie te tylne .... ale teraz nawet dobrze mi z tym ;) i sie przyzwyczailem ze w nocy sie lipnie cofa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg

No ja chciałem mieć tak jak mam z przodu i z tyłu o ton ciemniejsze ..ale no niestety musze mieć z tyłu ciemniejsze tak zeby nikt nie łypał gałami .. a zrobił sie duzy skok z poziomu 1 na przodzie na poziom 3 na tyle :thumbdown:

Plus taki ze mi nie świeca po lusterku wewnętrznym :th: A co do jazdy to w Golfie miałem szybki "smoła" i da sie przyzwyczaić do cofania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytalem sobie wszystkie posty dot. Twojej A4 i gratuluje zapalu i dobrego gustu w doborze poszczegolnych dodatkow. Jezeli zamierzasz wystartowac i osiagnac cos na zawodach car audio to ze swojej strony moge Ci pomoc, doradzic bo osiagniecie dobrego wyniku niekoniecznie jest takie proste i latwe.Nie oznacza to wcale montowanie komponentow za niezliczona ilosc gotowki a zebraniu odpowiedniej ilosci punktow (dzwiek + instalacja) ;). Znam Kube i jego samochod (ocenialem go kilka razy na eliminacjach MP) i jezeli do Twojego autka przylozyl sie jak do swojego masz juz niezla podstawe. Pierwsze zawody 26 kwietnia wiec termin niby odlegly ale to tylko teoria :). Do zobaczenia na zawodach ! :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam te fotki od poczatku do końca i kolego no muszę powiedzieć że super Ci to wszystko wychodzi-oby tak dalej. Gdzie kupowałeś skórę i ile Cię to wyniosło. (priv proszę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watson na MP pewnie sie nie wybiore bo napewno w takich zawodach moje car audio by szans nie mialo ale .... na jakies wojewodzkie ( czyt mniejsze ) zawody czemu nie ... moge sprobowac :)

Mi sie podoba to co zrobil Kuba i on tez byl zadowolony z efektu koncowego ;) _________________________________________________

PiotrTDI

dzieki..... ale wcale nie az tak duzo czasu ;) _________________________________________________

Iverson

priv poszedl .... i ciesze sie ze sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czytam i czytam nie moge doczytac bo tyle jest postów na temat twojej A4ki.

Nowak-zg prosze równiez o priva natemat ceny skóry, bo mysle nad podobną w niedalekiej przyszłosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO GT

info poszlo

_________________________________________________

1. http://moto.allegro.pl/item293667371_audi_a4_avant_spoiler_daszek_tfb_tuning.html <-- brac czy nie bo sam nie wiem ..... co sadzicie o tym ?

2. tak jak mowilem kupuje lampy valeo poliftowe przednie za pierwsza rozsadna kwote ktora mi ktos zaproponuje ( jak ktos ma na sprzedaz dawajcie ceny )

a jak nie to za 2 tyg biore komplet za 400zl

jak kupie juz te lampy wstawiam teraz xenon ( na 99% bedzie to 6000k )

3. jak ktos ma zderzak przedni s4 na sprzedaz ( nie za 900zl jak wszystkie ) i progi to tez moze napisac na priv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg

Też nad tym daszkiem myślałem , ale trzeba sie zapytać z jakiego materiału jest wykonany ...jesli jest to ABs to b.dobrze :thumbup: Jesli jest to laminat to trzeba podjechać i zobaczyć . Jak wpadnie mi grosza to podjade tam do nich :przebiegly:

Zderza z tego co widziałem na allegro to były taniej niż 900 zł , ale brakowało im kratek itp. wiec sie troszke nie opłaca ..lepiej dać ciut wiecej a zeby był w lux stanie z kratkami :th:

Kiedyś forumowicz miał do sprzedania progi w "takim sobie stanie " i listwy drzwiowe .. przekop dział "sprzedam" :th:

Ps. Dzwoniłes za tą skórką ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe od tego forumowicza wlasnie kupilem tylny zderzak z s4 ;)

i jak cos to pewnie kupie tez progi i inne duperele

no przewaznie przednie zderzaki s4 za 900zl sa kompletne ale szukam okazji ... 700zl bedzie dobrze jak kupie kompletny

jak podjedziesz to daj znac jak wyglada ten daszek ... bo ciekawy jest

za skora dzwonilem ale juz nie ma tych foteli z s4 sa tylko zwykle czarne skorzane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...