Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Vin przyuczyłem i nie mam żadnych błędów! Jak wróce do domu sprawdze kodowanie czy mam 00002

---------- Post dopisany 19-04-2013 at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 09:04 ----------

Bart-s w sterowniku 36 mam kodowanie 00002.

I jak przyciskam pilota kluczyka zmieniają się wartości zaprogramowanych kluczyków nr klucza 1 i nr klucza 2

Nie mam żadnych błędów w sterowniku pamięci.

A pamięć foteli z kluczyka nie działa. Może jest to spowodowane tym że założyłem tylko fotele z pamięcią a lusterka zewnętrzne nie są podpięte pod pamięć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No według opisu z pierwszego posta:

Mam otwarte drzwi, kluczyk w ręce,- ustawiam siedzenie potem przyciskam memo razem z pozycją "1" na panelu drzwiowym i przycisk na pilocie otwierania, to samo z pilotem drugim tylko z inną pozycją fotela.

Próbowałem przy zamkniętych drzwiach ustawić fotel przycisnąć pozycję "1" na panelu drzwiowym razem z przyciskiem "memory" i przycisk na pilocie otwierania. Nic nie skutkuje. Po zamknięciu drzwi pilotem i otwarciu innym pilotem siedzenie nie ustawia się samoczynnie. Muszę przy otwartych drzwiach wcisnąć 1 lub 2 wtedy siedzenie samo się ustawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No według opisu z pierwszego posta:

Mam otwarte drzwi, kluczyk w ręce,- ustawiam siedzenie potem przyciskam memo razem z pozycją 1 na panelu drzwiowym i przycisk na pilocie otwierania.

Czyli robisz to źle... rozumiem że z zapisaniem pozycji sobie poradziłeś, klikasz przycisk 1-4 i fotel się ustawia... natomiast co do przypisania kluczyka do danej pozycji fotela robi się to tak

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-instalacja-modulu-pamieci-ustawien-fotela-kierowcy-lusterek-107573/index8.html#post3148081

będziesz słyszał taki "tyk" to wtedy zapisze kluczyk, potem przestaw fotel, zamknij auto, otwórz z pilota i drzwi kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tego opisu:

Przypisanie ustawień fotela i lusterek do kluczyka:

1. Ustaw fotel w wymaganej pozycji (korzystając z przycisków 1, 2, 3 lub 4).

2. Przytrzymaj dany przycisk pamięci (1, 2, 3 lub 4) i w ciągu 10 sekund naciśnij przycisk otwierania na pilocie.

3. Po 2 sekundach puść przycisk panelu pamięci.

mam w punkcie 2 przytrzymać przycisk pamięci razem z przyciskiem memory czy bez? kluczyk mam mieć w dłoni czy w stacyjce jeżeli w stacyjce to w jakim położeniu? Czy robić programowanie przy zamkniętych czy przy otwartych drzwiach?

skąd ma dochodzić te pyknięcie czy z zentralnych zamków po przyciśnięciu kluczyka czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tego opisu:

Przypisanie ustawień fotela i lusterek do kluczyka:

1. Ustaw fotel w wymaganej pozycji (korzystając z przycisków 1, 2, 3 lub 4).

2. Przytrzymaj dany przycisk pamięci (1, 2, 3 lub 4) i w ciągu 10 sekund naciśnij przycisk otwierania na pilocie.

3. Po 2 sekundach puść przycisk panelu pamięci.

mam w punkcie 2 przytrzymać przycisk pamięci razem z przyciskiem memory czy bez? kluczyk mam mieć w dłoni czy w stacyjce jeżeli w stacyjce to w jakim położeniu? Czy robić programowanie przy zamkniętych czy przy otwartych drzwiach?

Pisałeś że robisz to z memo to napisałem Ci że robisz to źle, czyli bez memo, wciskasz wybrany przycisk 1-4 i na kluczyko otwieranie. Trzymasz, zrobi "klik" i gotowe.

kluczyk w dłoni, drzwi otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wielki wszystko działa aż miło co prawda u mnie nie było słychać "tik" tylko wszystkie 4 szyby się opuściły przy pierwszym jak i przy drugim pilocie. Należy Ci się browar! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opuścił szyby bo trzymałeś przycisk otwierania, rzecz normalna. Fajnie że działa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki, - właśnie kupiłem 8E1 959 801 za 100 zł w tym koszt wysyłki w sobote bierzemy się z kumplem za rezanie

Gdzie można kupić to za taką kasę? Jedyne co znalazłem to na ebay-u GB za ok 65 funtów.

Czy po podłączeniu luster z pamięcią na sterowniku pamięci jest dostępna opcja składania luster przy domykaniu szyb, czy to trzeba samemu rezac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki, - właśnie kupiłem 8E1 959 801 za 100 zł w tym koszt wysyłki w sobote bierzemy się z kumplem za rezanie

Gdzie można kupić to za taką kasę? Jedyne co znalazłem to na ebay-u GB za ok 65 funtów.

Czy po podłączeniu luster z pamięcią na sterowniku pamięci jest dostępna opcja składania luster przy domykaniu szyb, czy to trzeba samemu rezac?

Składane lusterka to inny temat, muszą być lusterka z tą funkcją, pokrętło z funkcją składanych lusterek i odpowiednie silniczki w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki, - właśnie kupiłem 8E1 959 801 za 100 zł w tym koszt wysyłki w sobote bierzemy się z kumplem za rezanie

Gdzie można kupić to za taką kasę? Jedyne co znalazłem to na ebay-u GB za ok 65 funtów.

Czy po podłączeniu luster z pamięcią na sterowniku pamięci jest dostępna opcja składania luster przy domykaniu szyb, czy to trzeba samemu rezac?

Składane lusterka to inny temat, muszą być lusterka z tą funkcją, pokrętło z funkcją składanych lusterek i odpowiednie silniczki w drzwiach.

Ja to wiem. Ale jak masz lustra z pamięcią to i na pewno są składane i to już jest zrobione (skończyłem w weekend).

Pytanie tylko czy po dodaniu modułu pamięci jest taka opcja dostępna, że na domykaniu szyb jest też składanie lusterek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki, - właśnie kupiłem 8E1 959 801 za 100 zł w tym koszt wysyłki w sobote bierzemy się z kumplem za rezanie

Gdzie można kupić to za taką kasę? Jedyne co znalazłem to na ebay-u GB za ok 65 funtów.

Czy po podłączeniu luster z pamięcią na sterowniku pamięci jest dostępna opcja składania luster przy domykaniu szyb, czy to trzeba samemu rezac?

Składane lusterka to inny temat, muszą być lusterka z tą funkcją, pokrętło z funkcją składanych lusterek i odpowiednie silniczki w drzwiach.

Ja to wiem. Ale jak masz lustra z pamięcią to i na pewno są składane i to już jest zrobione (skończyłem w weekend).

Pytanie tylko czy po dodaniu modułu pamięci jest taka opcja dostępna, że na domykaniu szyb jest też składanie lusterek ?

Niema czego takiego oryginalnie w B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i w B6 też nie. Niefabryczny moduł może to obsłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i w B6 też nie. Niefabryczny moduł może to obsłużyć.

Witam dołącze się do pytania o skladanie lusterek przy zamknięciu dzwi, lub domknięciu okien z pilota. Czy ktoś to ogarnął w jaki kolwiek spośób ?

Było by fajnie gdyby po zamknięciu lustra się składały automatycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i w B6 też nie. Niefabryczny moduł może to obsłużyć.

Witam dołącze się do pytanie o skladanie lusterek przy zamknięciu dzwi, lub domknięciu okien z pilota. Czy ktoś to ogarnął w jaki kolwiek spośób ?

Było by fajnie gdyby po zamknięciu lustra się składały automatycznie

Tak jak napisałem - da się to ogarnąć ale nie na fabrycznych gratach. Ale to już temat na inny wątek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z opuszczajacym sie lusterkiem przy wrzuceniu wstecznego? Jest jakas opcja zeby to uruchomic?
Na tej samej zasadzie jak wyżej (alternatywa = oryginalny zestaw memo).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam być może banalne pytanie. Jadę właśnie obejrzeć i pewnie kupić (?) recarosy pochodzące z S4 B4 . Jak mogę rozpoznać czy jest to wersja do pamięci czy czy bez ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...