Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie wiedziałem że są z A :wink:

Edytuj swojego posta bo H to LOW :decayed:

Coś na potwierdzenie poproszę :decayed:

Bartku chodziło mu o to że w poście wcześniej napisałeś że H to HIGH, a to LOW. Pomyliłeś z E F G i bez :wink:

Ano tak :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kilka dni nie miałem dostępu do neta, więc nie mogłem poprawić błędu.

To był błąd odczytu, a mianowicie odczytane było to dolne "EXSTRA" dlatego ta literka A

Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

Czyli tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to mam boczek z panelem memo i raczke 4x el. z funkcia skladania lusterek:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy silniczki pod pamięci z B6 będą pasowały do foteli elektrycznych z B7? Może ktoś wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinny pasowac bo to to samo auto praktycznie, ja bynajmniej takie zamowilem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie przypisania pamięci fotela do kluczyka jest mały błąd. Procedura zapamiętywania pamięci fotela do kluczyka wygląda tak:

Wciskamy przycisk panelu pamięci np. nr "2" i przycisk otwierania na pilocie. To spowoduje przypisanie do kluczyka pozycji pamięci nr. 2. Nie używamy tu klawisza "MEMO"

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym prosić opis gdzie dokładnie podpiąć i od czego jest czarna kostka fotela? Wiem tylko że podpięta była pod sterownik airbag

Wysłane z mojego LT25i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podeśle mi ktoś numery pinow jakimi się wpinam do diagnosty i do kostki od zegarów. Czy w obu przypadkach sie wpinam czy będę mostkowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM.czym sie roznia piny 000979132,jesli maja dodana na koncu literke A,E lub EC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM.czym sie roznia piny 000979132,jesli maja dodana na koncu literke A,E lub EC ;)

Zamienia sie :

000979132 ---> 000979132 E

000979132A ---> 000979132EA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM.czym sie roznia piny 000979132,jesli maja dodana na koncu literke A,E lub EC ;)

Zamienia sie :

000979132 ---> 000979132 E

000979132A ---> 000979132EA

o i wszystko jasne :hi: dziekuje

pamiec dziala,az milo,tylko mnie jedno zastanawia,dlaczego po wrzuceniu wstecznego,tylko prawe lusterko,sklada sie do dolu,a nie oba :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomocy. Wymieniam silniczki pod fotelem na Te z pamiecia. Problem mam z silbiczkiem oparcia. Jak sie do niego dobrac. Nie widze wejscia. I kolejny to ten na samym przodzie. Jakis taki mniejszy jest. Sruby mu odkrecilem a siedzi dalej . Jakies rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


amiec dziala,az milo,tylko mnie jedno zastanawia,dlaczego po wrzuceniu wstecznego,tylko prawe lusterko,sklada sie do dolu,a nie oba

Składa się tylko jedno lusterko na raz. W zależności od tego, jak ustawiony jest joystick od lusterek.

Lewa - lewe lusterko

Na środku - żadne lusterko

Prawa - prawe lusterko

Dodatkowo moduł pamięci powoduje rozłożenie lusterek przy jakieś prędkości chyba 20 czy 30km\h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...