Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki pilne pytanie czy w modelu B7 byly fotele z pamieciami u kierowcy i pasazera?? Byla taka opcja przy kupnie audi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki pilne pytanie czy w modelu B7 byly fotele z pamieciami u kierowcy i pasazera?? Byla taka opcja przy kupnie audi??

Nie. Dla A4 B7 tylko pamięć fotela kierowcy i lusterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy silniczki podnoszenia szyb przód z funkcją składania luster bez literki z angola pasują do EU, czy trzeba coś drutować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na ilość sprzętu znajdujących się w drzwiach kierowcy - mogą być różnice. Ja bym się nie pakował w 8E2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy moduł komfortu 8E0 959 433 AT obsłuży lustra wersji FULL OPCJA :mysli:

1. Przyłączam się do powyższego pytania :gwizdanie: i dodatkowo rozszerzam o następujacą kwestię:

czy w MK z symbolem AT będzie współpracował ze sterownikiem MEMO foletli :?:

2. Jaką wartość ma oryginalnie bezpiecznik przy fotelach w pełni elektrycznie sterowanych i podgrzewanych :?:

3. Bartek -> PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku podpowiedz ile pinów powinno mieć prawe lusterko aby obsłużyło max wersje i które kolory/nr są odp za składanie i pamięć.

W swoim tutorialu wspomniałeś o lewej stronie 14 pin, chyba że prawa też ma mieć 14 pin <- a takiego nigdzie nie widziałem :disgust:

Mam już komplet silniczków 4 pinowych wraz z ori wiązką fotela, jak tylko znajde lustra zaraz biore się za instalke i wrzuce pare fotek aby podsumować problem przeróbki foteli tylko elektr.ster pod memo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku podpowiedz ile pinów powinno mieć prawe lusterko aby obsłużyło max wersje i które kolory/nr są odp za składanie i pamięć.

W swoim tutorialu wspomniałeś o lewej stronie 14 pin, chyba że prawa też ma mieć 14 pin <- a takiego nigdzie nie widziałem :disgust:

Mam już komplet silniczków 4 pinowych wraz z ori wiązką fotela, jak tylko znajde lustra zaraz biore się za instalke i wrzuce pare fotek aby podsumować problem przeróbki foteli tylko elektr.ster pod memo.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122143.msg1776348#msg1776348

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no comments :wallbash::polew:

i to jeszcze ja pytałem się o to samo :chytry: zdaża się

Kolega podpowiada mi że można kupić sam uchwyt wraz z wiązką z intercarsu w pełnej opcji za rozsądne pieniążki - 480,22pln minus rabat :decayed: jakieś 300 stówki by wyszło za sztuke.

http://sklep.intercars.com.pl/#/dynamic/uni/ws_tecdoc_2tab.phpwit=SKLEP&call=daj_tdGrupyS&notitle=1&wsk=O&typ=19297

Czy ktoś kupił testował taki zakup?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 350zł masz kompletne lusterko w full opcji razem z wkładem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Bart-S a mozesz mi napisac do czego uzyles " 2m przewodu jednożyłowego o przekroju 2,5mm" w wariancie II ?? Pzdr

Do zasilenia (+ i masa) sterownika memo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fotel z ori instalacją, modułem i silniczkami pod memory.

Tapicerka strony kierowcy zrobiona - tzn. wyposażona w ori wiązke, sterownik full i memory - składanie lusterek już działa :decayed: .

Jeśli dobrze rozumiem pozostała tylko czerwona kostka w podłodze do obłożenia - mam ja wyposażoną w piny 2,3,4,5

000 979 132 - czy tych pinów potrzebuje do tej kostki - rozumiem ze 5 sztuk tzn. 3 kabelki z ASO

Możesz zerknąć poniżej i poprawić jak coś źle zrozumiałem :hi:

Pin 6: CAN High z kostki czerwonej podłogowej do kabelka od PDC pomaranczowo/zielony

Pin 7: CAN Low z kostki czerwonej podłogowej do kebelka od PDC pomaranczowo/brązowy

Pin 9: Linia diagnostyczna sterownika memo - ty podpiąłeś sie w kabel diagnostyczny 15pin - ale napisałeś że można wykorzystać wiązke PDC - jaki kolor kabelka?????

Pin 10: Połączenie sterownika memo ze sterownikiem drzwi kierowcy - tutaj nie moge skumac ze schematu ktory pin w jakiej kostce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fotel z ori instalacją, modułem i silniczkami pod memory.

Tapicerka strony kierowcy zrobiona - tzn. wyposażona w ori wiązke, sterownik full i memory - składanie lusterek już działa :decayed: .

Jeśli dobrze rozumiem pozostała tylko czerwona kostka w podłodze do obłożenia - mam ja wyposażoną w piny 2,3,4,5

000 979 132 - czy tych pinów potrzebuje do tej kostki - rozumiem ze 5 sztuk tzn. 3 kabelki z ASO

Możesz zerknąć poniżej i poprawić jak coś źle zrozumiałem :hi:

Pin 6: CAN High z kostki czerwonej podłogowej do kabelka od PDC pomaranczowo/zielony

Pin 7: CAN Low z kostki czerwonej podłogowej do kebelka od PDC pomaranczowo/brązowy

Pin 9: Linia diagnostyczna sterownika memo - ty podpiąłeś sie w kabel diagnostyczny 15pin - ale napisałeś że można wykorzystać wiązke PDC - jaki kolor kabelka?????

Pin 10: Połączenie sterownika memo ze sterownikiem drzwi kierowcy - tutaj nie moge skumac ze schematu ktory pin w jakiej kostce.

Do czerwonego gniazda w podłodze dokładasz 4 kable zatem potrzebujesz 2 kabelki 000 979 132

Pin 6 i 7 jak widać są jasne.

Pin 9 możesz przeciągnąć do samego gniazda diagnostycznego (pin 15) lub w wiązce PDC znajdź zielono/niebieski kabelek (przed montażem upewnij się, że to właściwy).

Pin 10 – do czerwonego gniazda w podłodze użyjesz w/w 000 979 132. Do kostki 20-pin w słupku A potrzebne będą dwa rodzaje (po jednej sztuce 000 979 009 i 000 979 012) i do wtyczki 10-pin w sterowniku drzwi jedna sztuka 000 979 131.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...