Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...


RS

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie, ale jak kolega kupil juz z tej aukcji to moze cos powiedziec o tym.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jezdze juz ponad pol roku i zadnych prob

Nie da sie VAGiem wylaczyc sprawdzania bledu, chyba ze cos przeoczylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś napisał farmazon i się tak przenosi na forum :) nie ma opcji wyłączenia sprawdzania żarówek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez go mam i tez z tym kombinowalem- jedyna mozliwosc to przeprogramowanie sterownika co do poboru pradu (zeby to mialo rece i nogi) - a to sie chyba tylko VAS-em da zrobic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez go mam i tez z tym kombinowalem- jedyna mozliwosc to przeprogramowanie sterownika co do poboru pradu (zeby to mialo rece i nogi) - a to sie chyba tylko VAS-em da zrobic....

Moze inaczej, qmpel cos kombinowal ze swoim lapkiem przy mojej furmance i po jego operacji problem zniknal. Wyjechal chlop na polnoc wiec nie mam z nim kontaktu. Ja sie tam za bardzo nie znam ale rzeczywiscie dziwna sprawa, albo gdzie zalapaly mi same te lampki w koncu jest napisane ze po zainstalowaniu ich w samochodzie nie powinno byc bledu ERROR FREE. Nie chce nikogo wprowadzac w blad :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jak bede mial troszke czasu zrobie fote jak to jarzy w nocy, dla mnie osobiscie bomba, to az tak nei swieci strasznie jak na fotce z aukcji ale dosc mocno. Ja juz kupowalem te ledy pol roku temu ale dawalem identyczne pieniadze i to byl komplet(2szt).

pozdro :hi: :hi: :hi:

Aktualizacja:

5685580574_f716960447_z_d.jpg

5685010741_cd357e044a_z_d.jpg

[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 02:09_________________________________________________up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ta zolta rejestracja troche przeklamuje kolor, ale wygladaja na dobre rozwiazanie.

Znalazlem takie cos na Ebay.de:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200588867691&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

Wygladaja na takie same jak u ciebie.

Bede musial chyba znow zalozyc bo dostane nowe swiatla DECTANE na tyl (wymiana na gwarancji) i lipnie bedzie to wygladalo jak nie bedzie ledow w podswietleniu tablicy, a mam jeszcze pare miesiecy gwarancji i jak maja sie zepsuc jeszcze raz to niech sie zepsuja.... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie Ci pokazywal blad pomimo, ze napisane, ze dla B7 (jest watek na motor-talk). Jak na razie chyba nie ma kompatybilnych LED.

Zabezpiecz odrazu wtyczki w swiatlach. Przynajmniej te male 2-pinowe na ktorych wisi rezystor do stopu w zewnetrznych lampach. Ja je wycialem i zlutowalem kable bo mi czasem "Bremslicht" wyskakiwalo. Po wymontowaniu okazalo sie, ze styki w wtyczce sie utlenily i nie mialy kontaktu. Nie chcialo mi sie reklamowac, pisac, wysylac i czekac bo po za bledem bylo wszystko ok. Zrobily sie niebieskie takie jak u Ciebie ale tak jak juz pisalem tylko na tych malych 2-pinowych wtyczkach. Wszystkie inne wygladaly super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muskel1- wiem o jakich wtyczkach mowisz- pisalismy juz o tym. A co bys powiedzial jakbym je zalal w silikonie lub cieklym plastiku? Powinno byc ok, tylko w razie kolejnej reklamacji nie byloby watow ze niby to majstrowane- wiesz jak to niemcy...

A z reklamacja w sumie nie bylo problemu. Poslalem im tego linka z Youtube, za 2 dni gosc zadzwonil i spytal sie jaki model A4 mam i powiedzial mi ze mi wymienia. Chwile pozniej mialem juz w PDF-ie na e-mailu naklejke do wydrukowania i przyklejenia na paczke. Wydrukowalem, nakleilem- poszedlem do "ladestation" od DHL zeskanowalem kod wlozylem do skrzynki i gotowe. :)

Teraz tylko czekac na nowe- pytalem sie o back-smoke, ale niby aktualnie sa niedostepne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalanie powinno rozwiazac problem utleniania. Wazne zeby sie tam nie dostawalo powietrze i wilgoc. Mysle, ze silikon bedzie mozna rozciac/wydlubac w razie potrzeby. Sama wtyczke popsikaj czyms tlustym np:wd40 zeby silikon nie przylegl do niej jak bedzie wysychal. Bedzie go wtedy latwiej wydlubac pozniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie cos z tego linku zrozumiec?

W czym problem Tygrys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie Ci pokazywal blad pomimo, ze napisane, ze dla B7

jest już banalne rozwiązanie tego problemu http://allegro.pl/filtr-led-can-bus-uniwersalny-skoda-vw-seat-canbus-i1688471955.html 2takie filtry równolegle w układ przed ledami :good: w DE pewni też coś takiego jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie cos z tego linku zrozumiec?

W czym problem Tygrys?

aaaa byl tam post kogos kto pytal sie o zarowki i mu dalem linka, ale juz znikl ten post. :)

[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 18:01_________________________________________________

jest już banalne rozwiązanie tego problemu http://allegro.pl/filtr-led-can-bus-uniwersalny-skoda-vw-seat-canbus-i1688471955.html 2takie filtry równolegle w układ przed ledami :good: w DE pewni też coś takiego jest

ciekawe, na pewno sprawdze bo wrocilem do moich ledow dectane i przydaloby sie oswietlenie tablicy w LED.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie kupisz sobie SLN z 3M Tygrys? wyglada zaje...e.

Jakie wybrales tym razem te lampy? (kolor)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie kupisz sobie SLN z 3M

co to?

Jakie wybrales tym razem te lampy? (kolor)

wymienili mi tylko na takie same. ale jakos lepiej swieca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, ale przyznaj sie ile ta tablica kosztuje. :decayed: 70- 100 ełro :gwizdanie: ... troche dużo...

Tygrys a kiedy zmieniasz parcha BRD na coś innego? :>

bo ja wiem? jak na razie juz wszystko ogarnalem.... - moze go zostawie jeszcze 6 lat :decayed:

Teraz to raczej marze o wlasnym domku w de, bo w Pl to mam. Domu przynajmniej ci nikt nie ukradnie, ani nie porysuje lakieru :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domu przynajmniej ci nikt nie ukradnie, ani nie porysuje lakieru :polew:

Za to może okraść i spalić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...