Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do pelni brakuje jeszcze tylko grilla ciemnego. Na zywo lepsze wrazenie robi :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dziex malik! Fajne momenty uchwyciles! :wink4:

Ale wyglad to nie wszystko- Miron mi to pokazal :polew:

Aktualnie wozidelko tak wyglada :kox:

f1264ff13ba3f1d6m.jpg

f1264ff13ba3f1d6med.jpg

Musze DPF-a na przeglad zalozyc, przy okazji czyszczenie komory silnika, i zastanawiam sie nad zasilikowaniem tych plastikow w nadkolachprzy drzwiach... Moze zredukowalo by to troche szum przy wiekszych predkosciach... :mysli:

Opublikowano

Do pelni brakuje jeszcze tylko grilla ciemnego. Na zywo lepsze wrazenie robi :kox:

Jeśli ktoś szuka czarnego grilla z RS4 to mam kontakt na gostka, który by sprzedał za 550-600 zł. Sprowadzał ze stanów ale podobno rozwalił auto i nie zdążył założyć. Grill podobno jest w perfect stanie.

Białe jest piękne :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Do pelni brakuje jeszcze tylko grilla ciemnego. Na zywo lepsze wrazenie robi :kox:

Jeśli ktoś szuka czarnego grilla z RS4 to mam kontakt na gostka, który by sprzedał za 550-600 zł. Sprowadzał ze stanów ale podobno rozwalił auto i nie zdążył założyć. Grill podobno jest w perfect stanie.

Białe jest piękne :tongue4:

Cena jest dobra pod warunkiem ze kompletny i z rameczka pod rejestracje no i zadnych odpryskow nie powinno byc.

Opublikowano

wszystkie z silnikami w poprzek są na haldexie

Opublikowano

Parę fotek z Jarosławca. Śmiem twierdzić, że chyba najładniejsze autko zlotu.

bardzo ładne :good: :good: :good: :good: :good:

tylko nie jedzie :decayed:

Opublikowano

Do pelni brakuje jeszcze tylko grilla ciemnego. Na zywo lepsze wrazenie robi :kox:

Jeśli ktoś szuka czarnego grilla z RS4 to mam kontakt na gostka, który by sprzedał za 550-600 zł. Sprowadzał ze stanów ale podobno rozwalił auto i nie zdążył założyć. Grill podobno jest w perfect stanie.

Białe jest piękne :tongue4:

Cena jest dobra pod warunkiem ze kompletny i z rameczka pod rejestracje no i zadnych odpryskow nie powinno byc.

Nie widziałem na oczy, więc się nie wypowiem :gwizdanie:

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zeby kurna -fa mi nie bylo nudno- moje autko juz o to dba... :wallbash:

Najnowsza przygoda:

Z tego powodu mam pomalu dosc LED-ow. :disgust:

ORI sa moze solidniejsze, ale tez znam przypadki jak ORI - padaly...

Wezcie to jak przestroge dla tych co chca jeszcze LEDy :decayed:

Opublikowano

ktorys z filtrow pod led sie przepalil wymien filtr i bedzie dalej normlanie

kup jakies dobre w conradzie i beda to samo mialem w ledach do podsufitki brat mi wymienil filtry i swieca jak trzeba

Opublikowano

nic nie wymieniaj..przyzwyczaisz się :) dobrze świecą :kox:

Opublikowano
  • Autor

...znaczy sie: "Te typy tak maja?" :kox::polew:

Opublikowano

hehe, to juz wiem na co sie mam szykowac.

Masz gwarancje, wiec nie powinno byc problemu na wymiane.

Opublikowano
  • Autor

No nie wiem teraz co zrobic bo juz sie same naprawily.... :fool:

Opublikowano

:polew: :polew:

masz filmik to im wyślij że masz takie problemy z nimi czasami.

Opublikowano

pewnie zaraz padnie stwierdzenie... BRD... -trza sprzedac :polew:

Opublikowano

no, napewno to wina silnika. reklamuj w audi

Opublikowano

napewno to wina ropy..idź na stację reklamować jakoś paliwa..

Opublikowano

jesli tak sie raz zrobilo bedzie sie dzialo czesciej ale po dluzszym swieceniu czyli trasa 300 - 400km moze mniej i beda migaly bo sie filtry przegrzaly i jak sie znow zagrzeja bardziej tak sie wlasnie bedzie dzialo :)

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem ze szyydera musi być :decayed:

Co do świateł to wrócę do zwykłych jak mi całkiem padną.

A jak zachce mi sie ledow to będę musiał sie przesiasc na A6 Avant 4 f albo A 5 :kox:

Nie mam ochoty już na jakieś chińskie rzeznie. :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.