Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak sie sprawuja te ledy tyl litec? Podeslal bys mi wiecej fot? Bodykit to nie czasem hofele?

Wysłane z kosmosu

Opublikowano
  • Autor

Jak na razie sprawują sie dobrze. 3 miesiąc.

A bodykit to DTM- Edytion orginalny Audi, ale jeszcze niekompletny, bo brakuje progów i tylnego zderzaka

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

No i oczywiście paru dupereli jak logo, listwa Carbon ...

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Dzisiejszy spot

4eja7y9y.jpg

Opublikowano

No To Fajnie macie :) Ja jak zrobilem temat Spot bochum i okolice to nikt nie pisze:doh:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

4anupypy.jpg

budaqepa.jpg

Listwa karbonowa juz zakupiona- na dniach zakup śrub w ASO i montaż- nie moge sie juz doczekać... :)))

Opublikowano
:kox: . To teraz jeszcze tylko tył i progi? :decayed:
Opublikowano
  • Autor

To tez, ale aktualnie pertraktuje z jednym Niemcem na temat zamiany foteli z RS4 na moje. Gość chce moje i oddaje w zamian rs4 z biała alkantara w środku.

---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

qe4ete3u.jpguqy2ymeq.jpg

Wiec jak to by sie udało to reszta bodykitu chyba będzie jeszcze musiała poczekać...

Opublikowano

stołki :kox::slina:. Chyba też bym poczekał z resztą DTM na rzecz takich foteli :wink:

Opublikowano

stołki ekstra...a gdzie wyrwałeś spoiler dtm?jakbys mógł to rzuć ile za niego wysypałeś bo nowy w aso wiem ile kosztuje.masakra

Opublikowano
  • Autor

150€ kosztowal po targowaniu sie. Wstepnie gosc chcial za niego 200€, no i podjechalem sobie po niego osobiscie do Remscheidu (150km) :wink:

Jak dla mnie cena calkiem ok.

Co do nowych z ASO to znalazlem alternatywe do nich. Tez nowe tylko za 250€. Dzwonilem do typa i potwiedzal ze to ma byc nowka orginal...

Tu fotka:

dtm_lajsta.jpg

Mial tam pare sztuk, ale chyba juz tylko jedna zostala...

Kiedys z ta cene w Kufatec widzialem...

Opublikowano
150€ kosztowal po targowaniu sie. Wstepnie gosc chcial za niego 200€, no i podjechalem sobie po niego osobiscie do Remscheidu (150km) :wink:

Jak dla mnie cena calkiem ok.

Co do nowych z ASO to znalazlem alternatywe do nich. Tez nowe tylko za 250€. Dzwonilem do typa i potwiedzal ze to ma byc nowka orginal...

Tu fotka:

http://s4.postimg.org/b7lt9z90p/dtm_lajsta.jpg

Mial tam pare sztuk, ale chyba juz tylko jedna zostala...

Kiedys z ta cene w Kufatec widzialem...

Hejka ! Super auto , mod na DTM jak najbardziej na plus. Też jestem w trakcie kompletowania gratów, nie wiesz może czy ten twój kolo od tej carbon dokładki, nie sprzedaje w jakis ludzkich cenach tylnego spojlera do sedana z wersji DTM? Dzieki, i jeszcze raz fura koxx:naughty:

Opublikowano
  • Autor
150€ kosztowal po targowaniu sie. Wstepnie gosc chcial za niego 200€, no i podjechalem sobie po niego osobiscie do Remscheidu (150km) :wink:

Jak dla mnie cena calkiem ok.

Co do nowych z ASO to znalazlem alternatywe do nich. Tez nowe tylko za 250€. Dzwonilem do typa i potwiedzal ze to ma byc nowka orginal...

Tu fotka:

http://s4.postimg.org/b7lt9z90p/dtm_lajsta.jpg

Mial tam pare sztuk, ale chyba juz tylko jedna zostala...

Kiedys z ta cene w Kufatec widzialem...

Hejka ! Super auto , mod na DTM jak najbardziej na plus. Też jestem w trakcie kompletowania gratów, nie wiesz może czy ten twój kolo od tej carbon dokładki, nie sprzedaje w jakis ludzkich cenach tylnego spojlera do sedana z wersji DTM? Dzieki, i jeszcze raz fura koxx:naughty:

Fakt, mial tam wiecej rzeczy, ale nie wiem czy mial, ma lub bedzie mial ten spojler na klape, ale spytam sie go.

Opublikowano

Super, jak bedzie miec nawet 200+ euro.. Biore z pocalowaniem reki.Choruje na ten spojlerek strasznie. Dzieki za pomoc :)

Opublikowano

Tygrys powiem ci za 150e to za***ista cena...fajnie ci sie udało go kupic

Opublikowano
  • Autor

ege3etyn.jpgza9asy6e.jpg

Listwa na aucie- następny kroczek do perfekcji... :)

Opublikowano

:thumbup: ale teraz od kraweznikow na odleglosc :decayed:

Nastukane z samsunga

Opublikowano

kurde niby drobny detal ale robote robi..

Opublikowano

No a co z tyłem?:naughty:

Opublikowano

z tyłem jak chciec zakładac to tylko rzezba...

Opublikowano

Laki, zaglądnij proszę kilka stron wcześniej:wink:

Opublikowano
Laki, zaglądnij proszę kilka stron wcześniej:wink:

wiem wiem ale myslałem że ty nie widziałeś tego:wink: wyszło nam małe niedogadanie sie..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.