Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Wyprzedzalem ciężarówkę na Autostradzie i jednemu Turasowi było to za wolno i jak wróciłem na prawy pas to mnie wyprzedził , zajechał drogę i dał ostro po hamulcach.

Miał pecha bo gościu z ciężarówki zadzwonił na Policję i to poświadczył.

Według wstępnej oceny policji będzie musiał oddać prawo jazdy i nie wiadomo czy je jeszcze dostanie. Dodatkowo jego ubezpieczalnia będzie mogła żądać od niego tej kasy co mi wypłaci.

Poszedł Turas po bandzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda furmany, a zmazuch pewnie chciał kasę wyłudzić... swoją drogą lewy pas to nie kółko różańcowe :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym lewym pasem to było tak:

Wracałem z imprezy jak było juz jasno. Jechałem se na luzie - cygaro i stowka na tempomacie. Zacząłem dojeżdżać do tej ciężarówki i sie zastanawiam czy zwolnić czy wyprzedzać. Patrzę w lusterko i widzę ze golf dojeżdża wiec ocenilem ze jak przyspieszę do 120 to wyprzedze ciężarówkę zanim mnie ten golf dojedzie ( to była mała ciężarówka do przewozu koni)

A ten Turas przyspieszył i trąbi długimi. Ja w takich sytuacjach wyprzedzam na środkowe lusterko ,czyli zjeżdżam na prawy dopiero wtedy jak pojazd wyprzedzany pojawi sie całkowicie w środkowym lusterku- trochę wkoorwiające dla tego z tylu, ale w razie "w" ten z tylu ma miejsce zeby wyhamować co w tym przypadku rzeczywiście tej ciężarówce pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i był włączony, ale policja go skasowała. Prawnie nie są dozwolone, ale robią wyjątki- zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko, tygrys ty to masz wiecznie pod górkę z tym autem jak nie ciężarówka to jakiś tura. Byle sprawa się rozwinęła pozytywnie i autko śmigało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wycena.

Według rzeczoznawcy jest to ok. 7000€ brutto.

Zobaczymy co powie sad. Źle to nie wyglada, ale diabeł tkwi w szczegółach.

Niezależnie od tego trzeba auto naprawić.

Wymyśliłem ze teraz jest szansa na CH/LH, homelink+ PDC i zderzak DTM, zobaczymy jak to sie uda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL to chyba by na 7tysi ale w złotówkach wycenili.

DTM :thumbup1: Tylko pamiętaj o progach i wyrezaniu tylnego zderzaka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz świadka na to co się stało i może on to poświadczyć to sprawę masz wygraną. Jak jeszcze masz nagranie z kamerki to + dla Ciebie. Sąd będziesz miał korespondencyjnie czy musisz się stawić?

Jak taka kasa wpłynie to jest duże pole do popisu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL to chyba by na 7tysi ale w złotówkach wycenili.

DTM :thumbup1: Tylko pamiętaj o progach i wyrezaniu tylnego zderzaka :decayed:

Jakbyś odstawił do ASO to by była szkoda całkowita :whistling:

Nie było DTMa w avancie, więc będzie problem wyrezać tylny zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby trafić na ten cud i znaleźć tylny zderzak, resztę dobry plastikarz by ogarnął. W DTM'ie jest tylko jeden minus, brak halogenów (jakoś tak łyso) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz świadka na to co się stało i może on to poświadczyć to sprawę masz wygraną. Jak jeszcze masz nagranie z kamerki to + dla Ciebie. Sąd będziesz miał korespondencyjnie czy musisz się stawić?

Jak taka kasa wpłynie to jest duże pole do popisu :naughty:

Jest świadek ( kierowca ciężarówki) + nagranie z kamerki ( policja mi ja wlasnie dziś oddała uprzednio zabezpieczając materiał)

Najpierw bedą 3 zeznania + materiał video, następnie według tego Prokurator oceni to i wyśle pisma do nas . Co dalej , zależy od tego czy któryś złoży sprzeciw. Moja sprawę juz prowadzi adwokat.

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ----------

W PL to chyba by na 7tysi ale w złotówkach wycenili.

DTM :thumbup1: Tylko pamiętaj o progach i wyrezaniu tylnego zderzaka :decayed:

Jakbyś odstawił do ASO to by była szkoda całkowita :whistling:

Nie było DTMa w avancie, więc będzie problem wyrezać tylny zderzak.

No wlasnie nie było w AVANCIE. Dlatego chce kupić zderzak z limo i zobaczyć co sie da z tego i mojego zdobić.

A co do halo, to w sumie nigdy ich nie potrzebowałem, a przy okazji wiecej luftu do ickow poleci. :)

Zastanawiam sie nad założeniem DRL z s6 bo leżą u mnie w piwnicy, ale jak będzie trzeba grubo ciąć to chyba oleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad założeniem DRL z s6 bo leżą u mnie w piwnicy, ale jak będzie trzeba grubo ciąć to chyba oleję.

Chyba o takie coś chodzi ? Trochę cięcia jest: B7 Audi A4 S-Line/S4 LED Retrofit – S6 LEDs on a B7 Front Bumper ? Nick's Car Blog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, dzięki za linka - będzie pomocny.

---------- Post dopisany 10-10-2013 at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2013 at 12:36 ----------

Ile moglbym wołać za moje auto w PL? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według rzeczoznawcy niezależnego bez wypadku moje auto miałoby wartość rynkowa 11200€, wiec może w DE lepiej bym go sprzedał.?

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ----------

Może ktoś doradzić który z 3.0TDI w automacie byłby najbardziej godny polecenia? Najlepiej w A6 lub Q5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...