Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja nawet nie wiedziałem ze to ma znaczenie z której strony ma być przeciwmgielne ja bym tak zostawił przeciez w niektórych samochodach jest po środku a w niektórych po obydwu stronach wiec po co ruszać ewentualnie dołożyć drógie. Ja bawiłem się troche z lampami od audi 80 żeby mieć podwójne stop i miałem plan kupić rozbite lampy i wyciąć środek i wkleic ale odniechciało mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, już sprawdzałem na jakiej to jest zasadzie, jest miejsce na żarówkę i da się ją wsadzić tylko otwór w lampie jest tak jakby zaślepiony, jest w kształcie koła i z dwóch stron jest jakby ścięty na prostokąt więc żarówka nie wchodzi, wystarczy tylko wyciąć ten prostokąt brzeszczotem czy jakąś inną piłką do metalu i wyprofilować na koło i wejdzie żarówka, tak samo robiłem w poprzednich lampach :>[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 21:54_________________________________________________index.php?get=1&f=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Mam male pytanko... Czy ktorys z Was Panowie moglby obejrzec dla mnie auto

http://moto.allegro.pl/item1136140480_okazja_przepiekne_audi_mozliwa_wymiana.html

Poszukuje takiego modelu intensywnie od kiedy sprzedalam swoje a4, ale niestety w moich okolicach nie ma takiego cacuszka. Do chrzanowa mam troche drogi, dlatego wolalabym nie jechac na darmo..

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście powiem od siebie że czasem widuję ten samochód i wygląda bardzo efektownie :) Cena dość niska i chyba przycisk od świateł przetarty, ja się na mechanice nie znam ale może ktoś inny coś pomoże :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie taka mala cena nie... Wiesz jak na moje to moze byc i malowane, byleby ładnie hehe. Przebieg to raczej krecony byl... ale jak bedzie uszanowane i zadbane to na to tez oko przymkne.

Nie wiem jak ktos wezmie miernik lakieru moge sie z kims przejechac pojedzimy sobie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie wie :>

Spotkałem czeskiego, powiedział mi że będzie w poniedziałek na chwilę bo musi jechać do roboty, a jak tam Mateusz, zrobił już? :>

Zrobil zrobil smiga mu bryka :decayed: Mielismy nowego kolege na spocie czerwona a4 z Jaworzna fajnie zrobiona bo ogladalem ja ale nas nie bylo i sie wkuzyl bo czekal na nas biedak 30min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak bedzie z ogledzinami autka Panowie? Dalby którys rade? Jak nie, to trudno, jakos to sama zalatwie, tylko wolalabym wiedziec, bo przez to zwlekam z zakupem a6, a nie cche zeby ewentualnie przeszlo mi kolo nosa. Chodzi mi tylko o naprawde zwykle ogledziny, miernik grubosci lakieru nie bedzie konieczny, (na 99% bylo bite, w koncu jezdzi 9 lat po drogach) dla mnie ważne jest zeby wygladalo na zadbane, mialo silnik i zawieche w dobrym stanie. Tak zebym na wejsciu nie musiala w nie pakowac grubej kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak bedzie z ogledzinami autka Panowie? Dalby którys rade? Jak nie, to trudno, jakos to sama zalatwie, tylko wolalabym wiedziec, bo przez to zwlekam z zakupem a6, a nie cche zeby ewentualnie przeszlo mi kolo nosa. Chodzi mi tylko o naprawde zwykle ogledziny, miernik grubosci lakieru nie bedzie konieczny, (na 99% bylo bite, w koncu jezdzi 9 lat po drogach) dla mnie ważne jest zeby wygladalo na zadbane, mialo silnik i zawieche w dobrym stanie. Tak zebym na wejsciu nie musiala w nie pakowac grubej kasy...

Za 25 tys nie nastawiałbym się na nic specjalnego, w szególności że auto jest zarejestrowane na numerach PKS czyli Kościany a to trochę kilometrów stąd.

Ogólnie to co wymagasz to wygląda na zadbane, silnik ma, jeździ, zawiecha pewno działa skoro jeździ ale na nic bym się nie nastawiał, moim zdaniem B6 za 25 tys zadbane być nie może i ma prawo a nawet obowiązek być skarbonką ;)

Możemy z wiciem obejrzeć na dniach jak będzie chciał :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak bedzie z ogledzinami autka Panowie? Dalby którys rade? Jak nie, to trudno, jakos to sama zalatwie, tylko wolalabym wiedziec, bo przez to zwlekam z zakupem a6, a nie cche zeby ewentualnie przeszlo mi kolo nosa. Chodzi mi tylko o naprawde zwykle ogledziny, miernik grubosci lakieru nie bedzie konieczny, (na 99% bylo bite, w koncu jezdzi 9 lat po drogach) dla mnie ważne jest zeby wygladalo na zadbane, mialo silnik i zawieche w dobrym stanie. Tak zebym na wejsciu nie musiala w nie pakowac grubej kasy...

Możemy z wiciem obejrzeć na dniach jak będzie chciał :>

No mozemy jechac damy ci znac po spocie co i jak i kiedy pojedziemy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik ma, jeździ, zawiecha pewno działa skoro jeździ ale na nic bym się nie nastawiał, moim zdaniem B6 za 25 tys zadbane być nie może i ma prawo a nawet obowiązek być skarbonką ;)

Możemy z wiciem obejrzeć na dniach jak będzie chciał :>

Oj oj nie przekrecaj mi nie wystarczy, ze ma, w dobrym stanie pisalam :gwizdanie: :>

Jak kupowalam swoje B5 (zreszta tez po dlugich poszukiwaniach) to bylo najtansze w kuj-pom a jedyne w co wlozylam kase to klocki hamulcowe, dlatego tez nie zakladam z gory, ze tanie auto to szrot :wink4:

Autko faktycznie jest na PKS ale w ogloszeniu napisane jest, ze Chrzanów. Jakby to byl Kościan to bym nie truła Wam gitary Panowie tylko sama tam tyłek ruszyła :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanko ale ja uprzedziłem że widziałem to auto w moim mieście i wiem że jest stąd tylko intrygująca sprawa, jakby to były numery warszawskie czy jakieś inne to można by to jeszcze tłumaczyć leasingiem a tak to trochę zagadka ;)

Sprawdzimy jak się trzyma, Witek weźmie VAG-a i opukamy je dokładnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...