Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spryskiwacze mgiełkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No 10 minut to lekka przesada ;):)

Zajmie Ci to może z 6 min + 2 na regulacje imbusikiem....

Montaż tych sprysków to czysta bajka :) a i szybka odrazu duzzzzo bardziej przejzysta :)

kolega nie wzial pod uwage, ze jest -10 na dworze wiec trzeba dwieminuty doliczyc na podgrzanie wezyka zeby ladnie zszedl z dyszy.. pozdrawiam...

w ASO chca 90 za sztuke podgrzewanych na razie walcze z serwo bo zamarzlo wiec sobie odpuszcze pzdrawiam

W sumie ma kolega racje :)

Jakby nie lookać będzie to 10 minut :)

Spryski sa faktycznie zdeka za małe - sprawę tę załatwia wyżej opisany kawałek plastiku :)

Nie widze inne opcji samodzielnego dorobienia- plastik jest w sumie cieniutki sam w sobie-dodatkowo perzez cala długość jest nacięty na grubość blachy auta-stąd stwiedzenie ze samodzielne wykonanie jest zdeka utrudnione....

Opublikowano

Witam :)

Jeśli mam fabryczne nie podgrzewane te na 2 siki :decayed: i zmienie na te od golfa plus podgrzewane to co musz zrobic zeby one grzały ? Czy duzo z tym zabawy ? skąd podciągnąć zasilanie ? Jakie dodatkowo częsci musze dokupić.

Narazie planuje zakup

2x dysza spryskiwacza podgrzewana 5M0 955 986 C

2x adapter

2x krociec

Czy moze lepiej nie podgrzewane ? :gwizdanie:

Opublikowano

witam a ja z takim technicznym pytaniem: czy te beda pasowaly?? pytam bo sa tansze niz numer poday w dykusji a na moje zezowate oko wygladaja identycznie... ktos moze to sprawdzic??

1T0 955 986

pozdrawiam[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 07:57_________________________________________________zamowilem bo sprzedajacy mowi na alledrogo, ze to to samo tylko skoda ma inne oznaczenie...[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 10:28_________________________________________________dla chetnych link do aukcji

http://allegro.pl/vw-skoda-dysza-spryskiwacza-podgrzewana-oryginal-i1341700624.html

Opublikowano

jechalem skoda octavia i fajne to jest...tylko powiedzcie czy po wycieciu tych otworow jest ok z wysokoscia spryskania??

Opublikowano
jechalem skoda octavia i fajne to jest...tylko powiedzcie czy po wycieciu tych otworow jest ok z wysokoscia spryskania??

Tak jest wszystko jest ok :good:

Opublikowano

no to trzeba zakupic w ASO lub u Przemka i do dzieła :ad:

Opublikowano
jechalem skoda octavia i fajne to jest...tylko powiedzcie czy po wycieciu tych otworow jest ok z wysokoscia spryskania??

Tak jest wszystko jest ok :good:

Potwierdzam :good: :good:

Opublikowano

witam a ja z takim technicznym pytaniem: czy te beda pasowaly?? pytam bo sa tansze niz numer poday w dykusji a na moje zezowate oko wygladaja identycznie... ktos moze to sprawdzic??

1T0 955 986

pozdrawiam[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 07:57_________________________________________________zamowilem bo sprzedajacy mowi na alledrogo, ze to to samo tylko skoda ma inne oznaczenie...[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 10:28_________________________________________________dla chetnych link do aukcji

http://allegro.pl/vw-skoda-dysza-spryskiwacza-podgrzewana-oryginal-i1341700624.html

To te same co podane już wcześniej w tym wątku :wink4:

1T0 955 986 (9B9) zamienione 01.03.2005 r. na 5M0 955 986 (9B9) zamienione 01.03.2007 r. na 5M0 955 986 A (9B9) zamienione 01.06.2006 r. na 5M0 955 986 C (9B9)

Stosowane m.in. w :

VW Caddy , Eos, Golf V , Golf VI (Plus) , Jetta , Passat (B6) , Scirocco , Sharan , Tiguan , Touran , Touareg

Skoda Superb, Yeti

Seat Alhambra

Opublikowano

Golf 4 ma inne przeciez..

Opublikowano

Golf 4 ma inne przeciez..

sorki , "rzymska literówka" - oczywiście Golf V i VI :wink4:

Opublikowano

Tiguan ma takie same :wallbash: u mnie stoi w garazu ojca a ja jezdze po salonach i wydaje pieniadze :wallbash: :wallbash: :polew: :polew:

Opublikowano

Tiguan ma takie same :wallbash: u mnie stoi w garazu ojca a ja jezdze po salonach i wydaje pieniadze :wallbash: :wallbash: :polew: :polew:

podmień mu :gwizdanie: :naughty::kox:

Opublikowano

hehe moze ma grzane to musze pomyslec :polew:

Opublikowano

Tiguan ma takie same :wallbash: u mnie stoi w garazu ojca a ja jezdze po salonach i wydaje pieniadze :wallbash: :wallbash: :polew: :polew:

podmień mu :gwizdanie: :naughty::kox:

Na 100% nie zauważy ;):polew: :polew:

Opublikowano

Podmieniłem wiosną ,ale przy większej prędkości,a jeżdżę po autostradzie codziennie coś słabo sikają na szybę.Tak jakby powiew powietrza dusił tą mgiełkę do dołu szyby.Regulowałem kilka razy,ale zero efektów.

Opublikowano

Podmieniłem wiosną ,ale przy większej prędkości,a jeżdżę po autostradzie codziennie coś słabo sikają na szybę.Tak jakby powiew powietrza dusił tą mgiełkę do dołu szyby.Regulowałem kilka razy,ale zero efektów.

Za szybko jeździsz :gwizdanie:

Sorry za :ot::wink4:

Opublikowano

wymienilem.. adapterek wstawilem od strny silnika.. podkrecilem imbusem i psikaja ladnie bez wycinanek.. jedno co mnie martwi to fakt, ze nie bylo charakterystycznego "klik", jak je montowalem... ciekawe czy na dziurach nie wypadna...

Opublikowano

a ten krociec - 1J0 955 665 C jest do czego??

Opublikowano

to jest złączka kątowa

przejscie z prostego wężyka tego karbowanego pod katem 90 stopni zeby podlaczyc sprysk

tego nie musisz zmieniac bo to juz masz

ewentualnie jak polamiesz :P

ArturB6 jak chcesz to przy nastepnym spocie obgadamy temat

ja juz go przerabialem,na zime wrocilem do starych spryskow

Opublikowano

a bedziesz teraz w niedziele ?? a dlczego na zime wrociles do starych spryskow?? :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.