Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryskiwacze mgiełkowe


GreGoriO

Rekomendowane odpowiedzi

nie obiecuje ale postaram sie byc

bo niestety kupiłem wersje nie podgrzewane

i mi przy tych mrozach jeden sprysk przymrozilo

a pozatym jakos nie bylem zadowolony do konca

tak powyzej 100 km/h pomimo kilkukrotnego ustawiania nie spryskiwaly mgielka na cala szybe

ale pewnie w lato wroce to mgielki i sprobuje jeszcze pokombinowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipa z tymi spryskami w B6/B7. Po jednym dniu wywaliłem i wróciłem do starych, przynajmniej jedno krótkie nacisnięcie i szyba czyściutka.

W Audi sa lewy i prawy, te od VW sa takie same i nie spryskują dobrze całej szyby. Efekt był taki, że wycieraczki słabo myły zewnętrznymi częściami piór. Jakby otwory mocujące były bardziej rozsunięte byłoby ok a tak to wielka kupa jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipa z tymi spryskami w B6/B7. Po jednym dniu wywaliłem i wróciłem do starych, przynajmniej jedno krótkie nacisnięcie i szyba czyściutka.

W Audi sa lewy i prawy, te od VW sa takie same i nie spryskują dobrze całej szyby. Efekt był taki, że wycieraczki słabo myły zewnętrznymi częściami piór. Jakby otwory mocujące były bardziej rozsunięte byłoby ok a tak to wielka kupa jak dla mnie.

Co ty gadasz u mnie idealnie pryskaja jeszcze jak wycieraczka wraca to ladnie rozwala plyn dla mnie si :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się kłócił, może innym odpowiada. Ale nie psikają w te miejsca co powinny (za blisko siebie) i czym większa prędkość tym jest coraz gorzej.

Na starych mam dużo lepiej (nie tyle lepiej co w ogóle bez zarzutu). Może dlatego Audi nie stosuje tego bajeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie (i Panie) , otóż wpadłem na takiego pomysła a mianowicie interesuje mnie zaadaptowanie dysz spryszkiwaczy od Passata B5 (wiecie jakie w Pasacie są dysze że leci z nich mgiełka na całą szybę, a nie jak to jest u Nas w A4 że jakieś dwa pręty płynu lecą ,co uniemożliwia dokładne umycie szyby np w warunkach terenowych itp itd) Jak dla mnie to pomysł na przerobke jest znakomity bo kiedyś jeździłem Passatem B5 i wiem jak te spryski życie ułatwiają.Robił może ktoś już w swojej A4 taki mod??? Tylko nie wiem czy te dysze z passata bedą pasowały P&P do naszych A4 wiec proszę o wasze rady i opinie

a działa to dokładnie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc z golafa 5 ki pasuja

ja kupilem 3 strumieniowe ale efekt nie byl powalajacy niestety

bo wtedy idzie 1,5 raza wiecej plynu jak przez 2 strumieniowe a te psikaja jak wsciekle a szyba dalej brudna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie w passacie to najbardziej cieszyły te dysze :D Tylko te dysze :evil: dlatego bym chciał je zaadaptowac do swojej A4 a jakie dysze są w golfie to nie wiem nie destowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat mgiełki rozpracowany jest juz na forum :wink4: dla B6 ale pewnie w B7 będzie tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat mgiełki rozpracowany jest juz na forum :wink4: dla B6 ale pewnie w B7 będzie tak samo

[/quot

temat mgiełki rozpracowany jest juz na forum :wink4: dla B6 ale pewnie w B7 będzie tak samo

e]

a masz gdzieś linka bo szukam szukam i nic o takim modzie w B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te dysze mgłowe z golfa plusa po małej modyfikacji psikają rewelacyjnie :decayed: Wszystko opisane na forum wystarczy poszukać numery części, adaptera itp koszt dość duży bo za podgrzewane dysze coś koło 90zł ale warto :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te dysze mgłowe z golfa plusa po małej modyfikacji psikają rewelacyjnie :decayed: Wszystko opisane na forum wystarczy poszukać numery części, adaptera itp koszt dość duży bo za podgrzewane dysze coś koło 90zł ale warto :kox:

a co o tym sądzisz żeby te zaadaptowac ponoc sa zajebiaszcze http://allegro.pl/n-org-dysza-spryskiwacza-vw-golf-v-vi-touran-eos-i1404500801.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od nowej tt podejda podobno wyczytalem na niemieckim forum ze maja inny kat natrysku szyby i sa o wiele lepsze od tych vw passat czy golf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od nowej tt podejda podobno wyczytalem na niemieckim forum ze maja inny kat natrysku szyby i sa o wiele lepsze od tych vw passat czy golf

daj jakiegoś linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...