Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

calosc z s4 spore koszty

Jakiś czas temu w wawie były, 600 zeta za komplet :mysli: używki ale w dobrym stanie. Trzeba przeglądać allegro czasami coś jest w dobrej cenie :wink4: Albo rozbitków szukać :) I dzwonić pytać :)

Dzwoniłeś? Pytać ludzi o inne namiary?

nie dzwonielm jeszcze bo starzy sie chyba na czwartek umowili z kims , zobaczymy co wyjdzie , jak nie wyjdzie to bedziemy dzwonic , narazie dzieki :) a co do listw to jest komplet na alledrogo za 900 bodajze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No teraz jest większy zlot w Rąblowie :cool1:

Tu masz szczegóły: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=57380.1920[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 10:54_________________________________________________Chłopaki :notworthy: Tak jak wspomniałem już na spocie pod zamkiem mam problem z hamulcami :wallbash:

Tu opisałem problem: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=180644.0

Jak coś możecie podpowiedziec to poprosze :notworthy:

Paput w razie czego masz do opchnięcia serwo gdyby to była jego wina? I za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pastaldo ,pamietam wspominałeś że ci ich zabrakło jak gdzieś tam jechałeś a pózniej w kolumnie za mną byłeś na wośp hehe dobrze że było ok :decayed: a niżej filmik który aparatem złapałem z wośp

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz jest większy zlot w Rąblowie :cool1:

Tu masz szczegóły: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=57380.1920[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 10:54_________________________________________________Chłopaki :notworthy: Tak jak wspomniałem już na spocie pod zamkiem mam problem z hamulcami :wallbash:

Tu opisałem problem: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=180644.0

Jak coś możecie podpowiedziec to poprosze :notworthy:

Paput w razie czego masz do opchnięcia serwo gdyby to była jego wina? I za ile?

servo mam nie wiem jaka cena póki co :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę swoja długo historie od początku, kto nie lubi czytać niech nie czyta bo może się zanudzić.

W SKRÓCIE POWIEM ŻE U PANA PAWŁA BARDZO JEST DROGO I TROSZKĘ PAN NACIĄGA KLIENTA. MAM NADZIEJ ZE TYLKO TYLE.

Ale zacznijmy w moim Audiku padł alternator nie było ładowania, wiec szukałem pomocy u klubowiczów odesłano mnie do Pawła Quattro z LKA. Ma być super robota. Podjeżdżam swoim Audikiem już bez ładowania na słabym już akumulatorze do "Warsztatu" Lublin ul. Młyńska ( na placu Gaspolu) ( jeśli ta dziuple można nazwać warsztatem, ,zero podnośników hydraulicznych , gdzie tu XXI w, ale to można jeszcze przeżyć). Spotykam młodego faceta max 27lat przedstawia mi się jako Paweł Quattro. Mówię mu o swoim problemie wszystko ładnie i w super atmosferze. Nawet zapytałem się jak trafić z powrotem stad jakie autobusy tu jeżdżą, a on nie ma problemu ze odwiezie mnie własnym samochodem. Opowiada mi historie o forum ze pewna Pani naprawiała u niego i dał 650zł a ja pytam ile u mnie max a on że 600zł ( ale to już maksymalne koszta) ( chyba jedyny plus).

A teraz same suche fakty. Dojeżdżam do domku , za jakąś 1h telefon, że Łukasz mamy problem jedna śruba ma ukręcony gwint i trzeba zdjąć cały pas przedni żeby to rozmontować cena u mnie takiej usługi 250zł!!!! ( myślę dobra może ma racje,ale trochę drogo jak się później dowiaduje z pewnych źródeł (klubowicze A4) nawet przy śrubie z ukręconym gwintownikiem dało by się bez zdejmowania pasa przedniego).

ZDJĘCIE PASA PRZEDNIEGO W A4 B5 U RENOMOWANYCH WARSZTATÓW KTÓRE DZIAŁAJĄ PONAD 10 LAT

AUTO-SERVICE Z.CIECHANEK http://www.ciechanek.pl/i 185ZŁ!!!

AUTO- SERVICE PATYRA http://www.patyra.com/ 200ZŁ!!!

Pan Paweł z swojej dziupli 250zł ( bez rachunku w promocyjnej cenie dla klubowicza LKA czyli mnie) to bez promocji ile 400zł???

NA WSZYSTKO FAKTURKA VAT LUB PARAGONIK.

A u pana Pawła nic!!!

Ok to już mam diagnozę to teraz szukam alternatora patrze na allegro ceny rożne od nawet 100zł do 350zł za zregenerowany, wystawiony od renomowanej uzytkownika z Passat forum. Ale wszyscy z LKA odradzają by brać regenerowany od Pawła .

Paweł dzwoni do mnie po wstępnych oględzinach i mówi regeneracja ok 200zł mojego. Ja mówię zastanowię się. Miałem brać regeneracja ale na drugi dzień zrobiło się z 200zł już 350zł ( za regeneracje mojego). Tak wiec ja mówię STOP na razie. Wtedy Paweł telefonie ze złością odburknął że ty wybierasz !!!

Patrze a tu jak z bajki w dziale sprzedam użytkownik paput z Puław sprzedaje alternator ze swojego rozbitego. Ugaduję się z nim na 180zł i on dowozi mi na miejsce do Lublina, zaznaczam że jedziemy do Pawła Quattro i jak nie działał to wraca z niczym do Puław. Użytkownik paput zgadza się na moje warunki. Tak wiec ja nie myśląc pisze smsa do Pawła Quattro że jutro przyjadę o 16:30 z użytkownikiem paput i z alternatorem. Paweł na to ok.

Użytkownik paput by nie jechać na darmo rzecz jasna sprawdził swój alternator na stole probierczym, bo wiedział że jak nie będzie działa to straci czas i kasę na paliwo do Lublina.

Przyjeżdżam z wizytownikiem paput na miejsce o godzinie 16:30 do Paweł Quattro a ten mówi że dziś już nie zdąży mojego auta zrobić i żebym zostawił alternator i jechał do domu. A przecież wiedział że przyjadę już dzień wcześniej. NIE WYDAJE WAM SIĘ TO PODEJRZANE??? Wiec pałce paputowi 180zł i wracamy do domku. Wracam i za niedługo telefon (od Pawła) po jakiś 30minutach że ten alternator do d*py ze pasek będzie z niego spadał i ze założy mi go na moją odpowiedzialność Przyjeżdżam jak się okazuje pasek nie spada w ogóle , a napięcie ładowania jakieś 16,7V jak nagle jak rano było 14V???? To mówię że to nie możliwe a on żebym dał numer do użytkownik paput i on z nim pogada ( wychodzi i gada z nim). Ja zdesperowany i smutny, mowie ok zrób regeneracje mojego za 350zł. Co najśmieszniejsze Paweł się myli w tym co sam mówi np. pierwszego dnia jak zawiózł samochód to mówi ze może łożysko mam do wymiany i to koszt 200zł , a za kilka dni mówi ze tu też łożysku w alternatorze paputa jest do wymiany i koszt 150zł. To mówię niech z dwóch alternator zrobi jeden działający. A on ze u mnie to samo wszystko zepsute jest.

Mówię sobie już kur..... niech będzie Ci te 250zł robocizna i 350zł za regeneracje mojego ( gdzie za ta cenę można kupić cały zregenerowany i wypiaskowany od użytownika z forum Passata).

Jeszcze wczoraj byłem w firmie Jaker na Jaśminowej jeszcze raz skontrolować alternatori to samo było. Wiec umówiłem się z paputem ze mu odwiozę go do Puław. On ok , ogólnie spoko koleś bardzo miły i nie jakiś agresywny. Paput patrzy i ogląda u niego w serwisie alternatorów i rozruszników i tez nie działa. Przy okazji pokazał mi że alternator był świeżo co rozkręcony ślady na śrubach. Ogólnie użytkownik paput przepraszam , był taki miły że nawet oddał mi 80zł z 180zł.

ODBIERAM SAMOCHÓD : On wymieniłem Ci jeszcze wiązkę elektryczna bo się spaliła. Światła mijania nie działały a długie i reszta tak. Pewnie żarówki się spaliły albo w najgorszym wypadku jakiś bezpiecznik. A on że jakąś wiązkę wymieniał. Wiec ja mówię mu ze przy sobie mam tylko 600zł. Pewnie myślał że rzucę mu z 650zł , a on na to ze dasz kiedyś przy okazji. Okazji nie będzie nigdy, bo już tam nigdy nie zaglądnę . Chyba że coś wyciągnął z mojego samochodu lub podmienił ale wtedy przyjadę z panami niebieskimi. Klucze i kasę wzięła jego dziewczyna i jeszcze coś mówiła żebym nie słuchał jak coś o nich źle mówią bo to plotki. Opowiadał mi tez ze nie odżywają się z użytkownikiem GELO z LKA. A gwarancji nie dostałem bo nie było laptopa i nie było jak wydrukować kartki z data i co było robione i z pieczątka. Przecież wiedzieli ze przyjadę po auto , tym bardziej by wcześniej przygotował gwarancje z racji patrząc na moje rejestracje RST i że może nie mieszkam w Lublinie A miała być na rok... Zero rachunków faktury. nawet nie wiem co było zminiane w tym alternatorze.

Maja mnie chyba za już totalnie głupiego laika.

OGÓLNY BILANS: ok 800ZŁ (250zł robocizna ( zdejmowanie pasa przedniego w promocji w klubie LKA), 350zł regeneracje, 180zł paput, czas i paliwo .

Nerwów nie licze.

JEŚLI JESZCZE COŚ CIEKAWEGO SOBIE PRZYPOMNĘ Z TEGO TYGODNIA WRAŻEŃ TO NAPISZE JESZCZE.

a JESZCZE TEN TEKST "Ja mam super opinie mechanika i doświadczenie i nie będzie meni idiota kłamał" - pan Paweł o wizytowniku paput, facet ma z 27 lat max i ma wielkie doświadczenie...

Pewnie u uczciwego elektromechanika skończyło by się pewnie za 1/2 tej kwoty albo i mniej.

JEŚLI NAWET MYLĘ SIĘ CO DO SWOICH WNIOSKÓW i użytkownik paput też TO I TAK NIE POLECAM ZE WZGLĘDU NA CENĘ USŁUG!!!!

Jutro sprawdzę rozkręcę altka, zapewne podmienili mój regulator napięcia i włożyli do Twojego altka, regulator to koszt dosłownie paru złotych, szkoda gadać, naciągnąłem się tylko na koszty, teraz sam muszę przy alternatorze dłubać. SŁyszałeś co elektromechanik mówił że sprawdzał go i było ok tuż przed moim wyjazdem do LBN. Jest jeszcze jedna możliwość, źle podłączyli go "doświadczeni" mechanicy od siedmiu boleścici, choć slady wskazują jednoznacznie na rozkręcanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"swietna" historia, czy sa jacys dobrzy uczciwi mechanicy godni polecenia w tym Lublinie ? gdzie serwisujecie swoje auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle jeśli chodzi o mechanikę ja odstawiałem zawsze do:

AUTO SERWIS "PERFEKT CAR" POBI*GŁY STANISŁ*W — Lublin

* Lokalizacja: Lublin, Lubelskie, Polska

* Dzielnica / Okolice: NAŁĘ*ZOWSKA - KOL. DĄ*ROWICA

nigdy mnie nie przekręcili a jeśli czegoś nie dali rady zrobić to poprostu to mówili i do widzenia.... a nie takie czary jak w tym opisie i to jeszcze do tego jakiś forumowicz... dziwi mnie że jeszcze tego "mechanika magika" nikt nie pojechał na wszystkich forach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innych go wychwalają i polecają !!! Co mnie przeraza, musiałem pokazać jaka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za ludzie.... przynajmniej na wstępie już powiedział ile mniej wiecej Cie skasuje :polew: :polew: (sorry za polew ale to jakiś pajac a nie mechanik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mi zależy żeby jak najwięcej osób o tym wiedziało. Tym bardziej ze to Paweł Quattro z Lubelskiego klubu Audi, wiec sama przynależność do klubu może zmylić klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle jeśli chodzi o mechanikę ja odstawiałem zawsze do:

AUTO SERWIS "PERFEKT CAR" POBI*GŁY STANISŁ*W — Lublin

* Lokalizacja: Lublin, Lubelskie, Polska

* Dzielnica / Okolice: NAŁĘ*ZOWSKA - KOL. DĄ*ROWICA

nigdy mnie nie przekręcili a jeśli czegoś nie dali rady zrobić to poprostu to mówili i do widzenia.... a nie takie czary jak w tym opisie i to jeszcze do tego jakiś forumowicz... dziwi mnie że jeszcze tego "mechanika magika" nikt nie pojechał na wszystkich forach :gwizdanie:

Zgadzam się w 100% Puertoss mi ich polecił i jestem zadowolony, moge polecić. :good:

A Ty majuDJ musiałes trafic na idiote który się ochrzcił mechanikiem i teraz naciaga ludzi.

Takich trzeba tepić żeby inni uczciwi ludzie się nie nacinali na takie przekrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laguna w którą zawaliłem ;( ;( ;(, dobrze że to mocne bestie są :good: 80 km/h uderzenie i drzwi wytrzymały

1409350810

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym jechales?

no swoim audi już ponad msc temu wszyscy wiedzą jak wygląda teraz audika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innych go wychwalają i polecają !!! Co mnie przeraza, musiałem pokazać jaka jest prawda.

nie wiesz co zrobic jak niedostales, paragonu, faktury, gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innych go wychwalają i polecają !!! Co mnie przeraza, musiałem pokazać jaka jest prawda.

nie wiesz co zrobic jak niedostales, paragonu, faktury, gwarancji?

Urząd Skarbowy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę taki. Niech sobie dalej robi tak klientów, aż do czasu jak trafi na takiego co mu oprócz "reklamy" zrobi coś jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nie znam tego pawła, ale na LKA ta cała sprawa inaczej wygląda :gwizdanie:

nie 800 a 600zł

Zapłaciłem 600zł, bez żadnej gwarancji rachunków, faktur. Nawet nie wiem co było wymienione w tym alternatorze.

(250zł zdjęcie przedniego pasa i regeneracja 350zł)

no ale dobra ja nie wnikam ja tylko sobie czytam i mam swoje zdanie powoli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...