Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

panowie, potrzebuję namiar na jakiegoś sprawdzonego mechanika, bo mam do wymiany olej,filtry, i wyświetla mi sie także bład "Left Reversing Light" jeszcze wcześnij był błąd Service, i do tego nie wiem czy to rozrusznik czy może świece, bo nie chce palić na dotyk ;p Kogoś polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ktoś posiada znajomego lakiernika? chcę sie poradzić i zapytac o cene zrobienia porządku z lakierem mojego trupa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, potrzebuję namiar na jakiegoś sprawdzonego mechanika, bo mam do wymiany olej,filtry, i wyświetla mi sie także bład "Left Reversing Light" jeszcze wcześnij był błąd Service, i do tego nie wiem czy to rozrusznik czy może świece, bo nie chce palić na dotyk ;p Kogoś polecacie ?

Poleciały namiary na pw :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś posiada znajomego lakiernika? chcę sie poradzić i zapytac o cene zrobienia porządku z lakierem mojego trupa:)

w Rudach kolo Puław jest polecany spec. mi powiedział śmieszną kasę za kilka rzeczy (biorąc pod uwagę, że el. to około 350zl a ja mam na kilku coś do roboty)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś posiada znajomego lakiernika? chcę sie poradzić i zapytac o cene zrobienia porządku z lakierem mojego trupa:)

Dzwon tu. Ostatnio jak była dyskusja o lakiernikach to dużo osób polecało
Paweł Wawer

Bogucin 85a

+48 814405954
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś posiada znajomego lakiernika? chcę sie poradzić i zapytac o cene zrobienia porządku z lakierem mojego trupa:)

Dzwon tu. Ostatnio jak była dyskusja o lakiernikach to dużo osób polecało
Paweł Wawer

Bogucin 85a

+48 814405954

dzieki;) może by zrobil taki TOPIK ze polecane/ nie polecane warsztaty serwisy czy cos tego rodzaju w lubelskim? wiadomo autami sie jezdzi i czasem cos sie wydazy to jest kontakt na warsztat;) mysle ze moze sie przydac cos takiego dla obecnych jak i nowych osob na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zwróciłem uwagi na ten dział;) i lepiej niech zostanie mi on obcy;d aby moj trup jezdzil bezawaryjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej nie wiem kto mi zrobi wymianę licznika na pełny fis + manetkę + poziom płynu sprysków itd :/ - albo inaczej, wiem ale nie wiem ile to powinno kosztować, przybliżone kwoty? niestety ręce mam dość lewe + zero narzędzi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej nie wiem kto mi zrobi wymianę licznika na pełny fis + manetkę + poziom płynu sprysków itd :/ - albo inaczej, wiem ale nie wiem ile to powinno kosztować, przybliżone kwoty? niestety ręce mam dość lewe + zero narzędzi :/

wszystko zalezy o czesci zalezy czy licznik masz przygotowany do odpalenia fis czujnik około 40zł plu kabel wystarczy glosnikowy około 1,5m mowie z duzym zapasem. zborniczek dwie opcje sa albo kupujesz z otworem juz pod czujnik albo samemu otwor robić. prowadzenie kabli do licznika kodowanie adaptacja wszystkiego.

jest chyba patent na te spryski aby zmostkować piny

gdym znalazł manuala na to bo to widze ze w B5 ogarneło by sie temat.

jesli chcesz by ci ktos to robił to cie wykosztuje to niezle bo zabawa jest. samemu to jest 2h roboty

kwstia za ile czesci znajdziesz na ta modydikacje licznik 200zł? manetka ok 80? czujnik przedział 40zł myslę (nie sprawdzałem cen z allegro itp , własna mysl cenowa) ;)

z jakiego na jaki chcesz zmienic bo tam by VDO lub JEAGER mozna je rozpoznać po zegarku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej nie wiem kto mi zrobi wymianę licznika na pełny fis + manetkę + poziom płynu sprysków itd :/ - albo inaczej, wiem ale nie wiem ile to powinno kosztować, przybliżone kwoty? niestety ręce mam dość lewe + zero narzędzi :/

wszystko zalezy o czesci zalezy czy licznik masz przygotowany do odpalenia fis czujnik około 40zł plu kabel wystarczy glosnikowy około 1,5m mowie z duzym zapasem. zborniczek dwie opcje sa albo kupujesz z otworem juz pod czujnik albo samemu otwor robić. prowadzenie kabli do licznika kodowanie adaptacja wszystkiego.

jest chyba patent na te spryski aby zmostkować piny

gdym znalazł manuala na to bo to widze ze w B5 ogarneło by sie temat.

jesli chcesz by ci ktos to robił to cie wykosztuje to niezle bo zabawa jest. samemu to jest 2h roboty

kwstia za ile czesci znajdziesz na ta modydikacje licznik 200zł? manetka ok 80? czujnik przedział 40zł myslę (nie sprawdzałem cen z allegro itp , własna mysl cenowa) ;)

z jakiego na jaki chcesz zmienic bo tam by VDO lub JEAGER mozna je rozpoznać po zegarku?

Licznik, manetka, czujnik sprysków i kostka szara(kupiona, czekam na dostawę) już są. licznik mam jeager a mam kupione vdo. vdo mam pin, jeager - walcze. kable serwisowe mam. przeraza mnie (i paru kolegów którzy umią grzebać coś w autach) poprostu długość instrukcji dostępnej nawet na naszym forum. jak już wspomnialem, nie mam narzędzi, lutownicy (kabe => lutownica potrzebna) ani garażu zeby na spokojnie nawet to robić pare dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej nie wiem kto mi zrobi wymianę licznika na pełny fis + manetkę + poziom płynu sprysków itd :/ - albo inaczej, wiem ale nie wiem ile to powinno kosztować, przybliżone kwoty? niestety ręce mam dość lewe + zero narzędzi :/

wszystko zalezy o czesci zalezy czy licznik masz przygotowany do odpalenia fis czujnik około 40zł plu kabel wystarczy glosnikowy około 1,5m mowie z duzym zapasem. zborniczek dwie opcje sa albo kupujesz z otworem juz pod czujnik albo samemu otwor robić. prowadzenie kabli do licznika kodowanie adaptacja wszystkiego.

jest chyba patent na te spryski aby zmostkować piny

gdym znalazł manuala na to bo to widze ze w B5 ogarneło by sie temat.

jesli chcesz by ci ktos to robił to cie wykosztuje to niezle bo zabawa jest. samemu to jest 2h roboty

kwstia za ile czesci znajdziesz na ta modydikacje licznik 200zł? manetka ok 80? czujnik przedział 40zł myslę (nie sprawdzałem cen z allegro itp , własna mysl cenowa) ;)

z jakiego na jaki chcesz zmienic bo tam by VDO lub JEAGER mozna je rozpoznać po zegarku?

Licznik, manetka, czujnik sprysków i kostka szara(kupiona, czekam na dostawę) już są. licznik mam jeager a mam kupione vdo. vdo mam pin, jeager - walcze. kable serwisowe mam. przeraza mnie (i paru kolegów którzy umią grzebać coś w autach) poprostu długość instrukcji dostępnej nawet na naszym forum. jak już wspomnialem, nie mam narzędzi, lutownicy (kabe => lutownica potrzebna) ani garażu zeby na spokojnie nawet to robić pare dni.

zabawa jest w zamianie pinów z tego co sie orientuje ja tez czekałem na pewne modyfikacje na cieplejsze dni bo brak garazu zadeszenia:( i wiekszosc robót na parkingu. podeslij instrukcję która posiadasz to sie rozejrze bardziej w temacie i kto wie moze uda nam sie ogarnać ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej nie wiem kto mi zrobi wymianę licznika na pełny fis + manetkę + poziom płynu sprysków itd

Mogę Ci ogarnąć temat. :D, a jak byś sam nabrał odwagi to pomóc teoretycznie. :D

nie wiem ile to powinno kosztować, przybliżone kwoty?

Robiłem kilka takich wymian w A4, A6 i wiem jak to wygląda czasowo. Osobiście więcej jak 150-200zł bym za taką wymianę nie zapłacił, ale jak zaczniesz szukać po warsztatach to mogą sporo więcej wołać bo takie ceny to zazwyczaj są za sam licznik i IMMO. :D

samemu to jest 2h roboty

Hehe powodzenia Ci życzę. :D Sam licznik i manetka tak, ale jak ktoś chce komunikaty otwartych drzwi i kontrolkę sprysków to nie da rady. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, gdzie w lbn kupię przewód gumowy fi20 gięty na 90 stopni (wymiary minimalne 165x60x20, wiadomo, że można dociać)? Pękł mi łączący kolektor z ezektorem, a nie chcę czekać w Skodzie...

2417_x800.jpg

Edytowane przez toman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odblokowania FIS to ziomek z forum z Siedlec robi to w dobrej cenie.

Sprzedaje tez tu na forum takie manetki FIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, gdzie w lbn kupię przewód gumowy fi20 gięty na 90 stopni (wymiary minimalne 165x60x20, wiadomo, że można dociać)? Pękł mi łączący kolektor z ezektorem, a nie chcę czekać w Skodzie...

2417_x800.jpg

W pthw jest sklep skody tam szybciej może bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techniczna w tym wysokim budynku jak.masz cmt jest sklep babka go prowadzi ja kupowalem wzmocniony wieksza średnice ale ma różne rodzaje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, gdzie w lbn kupię przewód gumowy fi20 gięty na 90 stopni (wymiary minimalne 165x60x20, wiadomo, że można dociać)? Pękł mi łączący kolektor z ezektorem, a nie chcę czekać w Skodzie...

2417_x800.jpg

W pthw jest sklep skody tam szybciej może bedzie

http://www.valvotec.pl/

za grosze kupisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...