Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi


Sprzedaż auta w 19 godzin to chyba dobry wynik :naughty:

Ja tam jestem zadowolony. Prowizja od sprzedaży na forum to 10% :grin: :grin: :grin: Fakturę wystawić i wziąć na spocik? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wystawialem na olx bmw 520 starego dziadka, ogloszenie poszlo o 18, 22 przyjechal klient kupil, wyswietlen ponad 740 o telefonach nie wspomne ludzie smsy pisali bo nie mogli sie dodzwonic :grin:


Ale gratki sprzedazy i czekamy na godnego nastepce, w Twoich rekach bedzie pewnie wychuchany :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w niedziele sprzedałem passata żony. Pierwszy telefon miałem 2 minuty po wystawieniu ogłoszenia. Po 3 godzinach mialem zaliczkę w ręku ;-)

Na info ze zaliczka wpłacona ludzie pytali ile trzeba dać więcej żebym im sprzedał. Przez telefon bez oglądania :-)

Edytowane przez soul87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony. Prowizja od sprzedaży na forum to 10% :grin: :grin: :grin: Fakturę wystawić i wziąć na spocik? :decayed:

przed dodaniem ogłoszenia dokładnie wertowałem regulamin działu sprzedam i nie było tam nic o premii do kieszeni Prezesa :decayed:

no i poza tym poszła z olx :P

Wystawialem na olx bmw 520 starego dziadka, ogloszenie poszlo o 18, 22 przyjechal klient kupil, wyswietlen ponad 740 o telefonach nie wspomne ludzie smsy pisali bo nie mogli sie dodzwonic :grin:

Ja dodałem wczoraj o 22 to straciłem całą noc i dziś w dzień też trochę czasu bo kupiec był w robocie a następnie miał 150km do mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, nieaktualne.

Sprzedaż auta w 19 godzin to chyba dobry wynik :naughty:

To tylko efekt zbyt niskiej ceny :grin:

Miałem już trzy , co tam czwarte :D

a tak serio to tak jak pisałem wcześniej szukam czegoś dla żony do 12k ...

Miałem już trzy , co tam czwarte :D

a tak serio to tak jak pisałem wcześniej szukam czegoś dla żony do 12k ...

sam szukam czegoś na dojazdy do roboty... czegoś pod lub z LPG, co spali niewiele, prostej konstrukcji... i na tej lubelszczyźnie nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko efekt zbyt niskiej ceny :grin:

Ty to tak widzisz, ja nie. Wiem ile za auto zapłaciłem i jakie koszty poniosłem i nie uważam, żeby cena 18,5 tyś. którą dostałem była dla mnie krzywdząca.

Jedni wolą wystawiać za ponad 20 tyś. i później płakać na forum, że nikt nawet nie zadzwoni i nie chce tyle dać za 12 letnie auto.

To nie był BEX, Q ani sline żebym mógł wołać za niego niewiadomo ile tylko zwykły BFB z plastikowa kierą w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry!

panowie sprawa jest. Mieszka może ktoś w okolicach nowego świata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No daleko nie mam, mów jaka sprawa

Wysłane za pomocą Commodore 64

poszło PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fota extra aczkolwiek była by chyba lepsza gdyby drzwi były zamkniete i zrobione z większej odległości tak żeby było widać więcej krajobrazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś może w okolice radzynia podlaskiego, załatwiłem tam sobie wiązkę do wyłącznika airbag do schowka i trzeba by mi odebrać jeżeli by ktoś mógł

Wysłane za pomocą Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głos poszedł Andy :wink:

:hi:

Fota extra aczkolwiek była by chyba lepsza gdyby drzwi były zamkniete i zrobione z większej odległości tak żeby było widać więcej krajobrazu :)

Maruda :P:wink: z zamkniętymi drzwiami nikt nie głosował to otworzyłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...