Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chłopaki, damy rade w Niedziele?

Jako że zaczyna być zimno i nie fajnie na dworze może parking podziemny w G. Olimp :naughty:

wpadniemy do was się ogrzać :>[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 21:24_________________________________________________a może zrobimy ustawkę pod Bidą? :mysli: my jestemy chętni podjechać i od LBN jest niedaleko :naughty: :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bida pomysł BDB ale piątek, sobota i niedziela jest tam massse ludzi, na tygodniu niema prawie nikogo. Nie wiem :tongue4:

to ja tym bardziej nie wiem, my zapewne podjedziemy do Bidy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro ok. 15-16 lecę przez Richmond :P Może tam mała ustawka? :)

Nie mam jeszcze fisa ale przyjechac mogę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co? Wpadamy jutro na obiad do Kowiego? :D Nie mogę powiedzieć dokładnie o której będę ale powiedzmy 15.30 gdzieś tam :) Gdzie Wam pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem je kilka razy... jeździ nim pan który graweruje na pomnikach :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 12:31_________________________________________________dobry ma zderzak i halo wpasowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi się ten zderzak nie podoba pewnie jakiś Rieger czy jakoś tak :) No nic jak będę miał jakiś środek transportu to podjadę chyba sam oblekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa tylko wystrzelać tych kierowców tirów - już drugi raz taki tępy ch*j mnie zepchnął na krawężnik bo sobie zmieniał pas na prawy.

Guw*no mnie obchodzi ich martwe pole mają widzieć co się dzieje wokół tego pudła.

Pierwszy raz to się baran chociaż zatrzymał i przeprosił(wtedy jechałem służbowym to mi w sumie wisiało), a ten z wczoraj nawet nie zauważył (może nie chciał zauważyć i usłyszeć klaksonu) - na szczęście felga cała uszkodzeń brak wiec już go nie goniłem - tym bardziej, że był na zagranicznych rejestracjach - chyba Litwin odjechał w stronę Kraśnika.

Nadal mnie nerw trzyma jak mi się przypomina dźwięk wpieprzenia się na 15cm krawężnik przy 40km/h :wallbash:

Musiałem się wygadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa tylko wystrzelać tych kierowców tirów - już drugi raz taki tępy ch*j mnie zepchnął na krawężnik bo sobie zmieniał pas na prawy.

Guw*no mnie obchodzi ich martwe pole mają widzieć co się dzieje wokół tego pudła.

Pierwszy raz to się baran chociaż zatrzymał i przeprosił(wtedy jechałem służbowym to mi w sumie wisiało), a ten z wczoraj nawet nie zauważył (może nie chciał zauważyć i usłyszeć klaksonu) - na szczęście felga cała uszkodzeń brak wiec już go nie goniłem - tym bardziej, że był na zagranicznych rejestracjach - chyba Litwin odjechał w stronę Kraśnika.

Nadal mnie nerw trzyma jak mi się przypomina dźwięk wpieprzenia się na 15cm krawężnik przy 40km/h :wallbash:

Musiałem się wygadać...

miałem podobną sytuację ostatnio, tylko trochę dalej do krawężnika i udało mi się w ostatniej chwili odbić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być spot (16.10.2011) w Siedlcach/Łukowie/Mińsku/Garwolinie i ch*j wie gdzie jeszcze i jak zwykle nic z tego nie wyszło, może za tydzień może za dwaaa a może za 3 lata. Zapewne nic nie wyjdzie w LBN to może gdzieś wyskoczymy poza miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umawiajmy może na niedziele, to taki dziwny dzień że wszystko się może zdarzyć, np. spot A4 :naughty:

Ja bym wolał w tą niedzielę bo wiem że mi nic nie wyskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: w LBN

też jak obejrzałem to poznałem miejsce. Dobrze że nie parkowała jak ja tam czasami stoje. nie chciałbym żeby mi tak siepneła jak temu samochodzikowi :P

najlepsze to że traktor z centralnym i alarmem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten filmik to fake :) Ustawiane, coś Palikot tam działał :) Nie pamiętam już co to miało być ale kręcili to z jakiejś okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten filmik to fake :) Ustawiane, coś Palikot tam działał :) Nie pamiętam już co to miało być ale kręcili to z jakiejś okazji :)

taaa chyba dnia kobiet :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...