Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

którego focusa :mysli:

II polift :decayed: 1,6 TDCI 90 KM :kox: Albo VW Caddy 1,6 TDI albo 1,9 SDI :kox: Ale na chwilę obecną nici :disgust: Ale jeszcze wrócę do tematu za jakiś czas :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

którego focusa :mysli:

II polift :decayed: 1,6 TDCI 90 KM :kox: Albo VW Caddy 1,6 TDI albo 1,9 SDI :kox: Ale na chwilę obecną nici :disgust: Ale jeszcze wrócę do tematu za jakiś czas :przebiegly:

:blink::shocked::wallbash: ;( :sick3:

miała być A4 B6 miała byc A4 snajpera i co jest VW caddy albo focus :polew: :polew: weź sie zastanów, jak bym brał focusa to 2,2 albo 2,0 TDCI przynajmniej czuc ze to jedziem seryjny 2,0 jest lepszy od seryjnego AWX pod wzgledem osiągów, o usterkach wiem nie musisz sie chwalic :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink::shocked::wallbash: ;( :sick3:

miała być A4 B6 miała byc A4 snajpera i co jest VW caddy albo focus :polew: :polew: weź sie zastanów, jak bym brał focusa to 2,2 albo 2,0 TDCI przynajmniej czuc ze to jedziem seryjny 2,0 jest lepszy od seryjnego AWX pod wzgledem osiągów, o usterkach wiem nie musisz sie chwalic :polew: :polew:

ale Ty kurfa mało domyślny jesteś :polew: to jeszcze Ci powiem, że auto miało być granatowe na kołpakach i ujeb@ne w błocie :D może to ostatnie trochę Ci pomoże myśleć matołku :D Chyba nie myślisz że chciałem takie coś kupić dla siebie jako moje własne prywatne auto na "lata" :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink::shocked::wallbash: ;( :sick3:

miała być A4 B6 miała byc A4 snajpera i co jest VW caddy albo focus :polew: :polew: weź sie zastanów, jak bym brał focusa to 2,2 albo 2,0 TDCI przynajmniej czuc ze to jedziem seryjny 2,0 jest lepszy od seryjnego AWX pod wzgledem osiągów, o usterkach wiem nie musisz sie chwalic :polew: :polew:

ale Ty kurfa mało domyślny jesteś :polew: to jeszcze Ci powiem, że auto miało być granatowe na kołpakach i ujeb@ne w błocie :D może to ostatnie trochę Ci pomoże myśleć matołku :D Chyba nie myślisz że chciałem takie coś kupić dla siebie jako moje własne prywatne auto na "lata" :polew: :polew: :polew:

a skad mam wiedzieć chyba nie kupujesz auta swojej mamie :decayed: , no chyba że to A4 to drodziców jednak jest i oni powiedzieli ze czas najwyższy zmienic i rafałek zmienia :polew: :polew: :polew:

teraz mi jeszcze powiedz ze focus to firmowy będzie i gdzie nim bedziesz jeżdaził jak tam tylko łopata jest sprzętem :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad mam wiedzieć chyba nie kupujesz auta swojej mamie :decayed: , no chyba że to A4 to drodziców jednak jest i oni powiedzieli ze czas najwyższy zmienic i rafałek zmienia :polew: :polew: :polew:

teraz mi jeszcze powiedz ze focus to firmowy będzie i gdzie nim bedziesz jeżdaził jak tam tylko łopata jest sprzętem :polew: :polew:

:polew: no wyobraź sobie że miał być do tej łopaty gratis :polew: przecie nie będę z łopatą na plecach przez pół stolicy zapiertalał :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś to takie okazje złapał, w biedronce ostatnio do TV dawali chipsy stary :shocked::blink:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś to takie okazje złapał, w biedronce ostatnio do TV dawali chipsy stary :shocked::blink:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

w stolycy dają "Logany" gratis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś to takie okazje złapał, w biedronce ostatnio do TV dawali chipsy stary :shocked::blink:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

w stolycy dają "Logany" gratis :D

bierz dwa przyda mi sie nowa piwnica przed blokiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz dwa przyda mi sie nowa piwnica przed blokiem :decayed:

ch#ja nie zasłużyłeś :polew: nara dzikusie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz dwa przyda mi sie nowa piwnica przed blokiem :decayed:

ch#ja nie zasłużyłeś :polew: nara dzikusie :naughty:

umrzyj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx coś modzisz w aucie czy zbierasz na b7 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx coś modzisz w aucie czy zbierasz na b7 :mysli:

zbieram na Logana :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx coś modzisz w aucie czy zbierasz na b7 :mysli:

zbieram na Logana :polew:

Renault Pałer, szukaj w quattro :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

często ta drogą lata kiedys napewno sie zatrzyma :naughty: no chyba ze blondyne przeniosą

Dobra spadać z mojego wątku na lubelskie :wallbash:

:kox: dobra zdrowa koza z niej to kiedyś pewno się zatrzymam zapytam o tego dresa z szraczka na LRY :naughty: Chociaż ten dresik to pewnie do tej garbatej oświęcimskiej na końcu zajeżdża :polew:

I wcale często nie latam :thumbdown: A Ty dziadu nawet u siebie we wsi nie masz czasu na spota :polew:

Kurfa zaraz wrzuce fotke smsa jak chcesz sie spotować :wallbash: :wallbash: jak sie zatrzymać nie chcesz nawet to co mam wyjsc na swiatła i Ci pomachać :mysli:

:wallbash: :wallbash: nie chce mi sie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa zaraz wrzuce fotke smsa jak chcesz sie spotować :wallbash: :wallbash: jak sie zatrzymać nie chcesz nawet to co mam wyjsc na swiatła i Ci pomachać :mysli:

:wallbash: :wallbash: nie chce mi sie :tongue4:

:naughty:

[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 12:22_________________________________________________Misja na dziś - zrobić 150 km na rezerwie :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale weź ze soba coś w bańce co bys nie musiał ostatnich kilometrów go pchać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale weź ze soba coś w bańce co bys nie musiał ostatnich kilometrów go pchać :polew:

:naughty: cicho! dam radę :kox: ostatnie dni tak jeździłem że ledwo co muskałem pedał gazu :naughty: ekonomia ponad wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale weź ze soba coś w bańce co bys nie musiał ostatnich kilometrów go pchać :polew:

:naughty: cicho! dam radę :kox: ostatnie dni tak jeździłem że ledwo co muskałem pedał gazu :naughty: ekonomia ponad wszystko :D

no szalej szalej. Jak zrobisz 1300na baku to na najbliższym spocie Ci piwo postawie :przebiegly: Ale nie wiem jak to zrobisz ale musisz udokumentować :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szalej szalej. Jak zrobisz 1300na baku to na najbliższym spocie Ci piwo postawie :przebiegly: Ale nie wiem jak to zrobisz ale musisz udokumentować :chytry:

1280 mi się udało zrobić :naughty: ale jeszcze serią dłuższy wyjazd się trafił :)

dzisiaj na rezerwie z klimką 150 jebnę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba głupa jebniesz :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...