Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

no trzesipałka z niego straznik 15 letniej moralnosci :decayed:

a masz dodatkowego pecha ze sie dorwal do neta w domu na ten weekend

ej zejdź ze mnie... to Kowiak zaczął pierd@lić jak potłuczony :) Ja se gadałem z Adamem a ten się wpiertolił jak koszula w d#pę... jak zwykle ze swoimi "mądrościami" :D więc o co chodzi...

Rafalekx'u panientaj o mojej gumce :decayed: albo nawet caly mozesz wziac z wtyczkami :naughty:

zastanowię się :decayed:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 15:04_________________________________________________

Jak zwykle swojego syfu nie dostrzega, ale co wymagać po WYKSZTAŁCONYM tunelowcu :decayed:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 15:02_________________________________________________ :polew: :polew:

kto syf zaczął? :rolleyes: pokazać palcem? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra dobra piszac swoje nie stworzone wyobraźnie byłes z góry nastawiony że będą poczatkiem rozmowy :kox: w której jak zwykle błyszczysz bezpodstawnie na zasadzie "bo tak" :naughty:

tak btw nie chcesz konsoli kupić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra piszac swoje nie stworzone wyobraźnie byłes z góry nastawiony że będą poczatkiem rozmowy :kox:w której jak zwykle błyszczysz bezpodstawnie na zasadzie "bo tak" :naughty:

średnio logiczne to zdanie :polew: Jakoś Adam nie pociągnął tego tematu tylko odpowiedział:

Dokładnie tak jest.

W dodatku takie gówniary są przebiegłe, na byle kogo nie polecą. Musi mieć samochód i dobre ciuchy (i oczywiście $$) a same oprócz jakotakiego wyglądu nie mają nic.

I weź znajdź sobie normalną dziewczynę :wink4:

Ale nie, Ty nie mogłeś się zgodzić z tym co ja napisałem :D jak zwykle musiałeś miec jakieś swoje "ale" i dodać swoje mądrości i historyjki wyssane z palca :rolleyes: podobnie było w sytuacji z nissanem, pokazać jak inni to komentowali? :D Potem sie obruszył na wszystkich pisał "bo Wy..." :D

We no się opanuj i nie zgrywaj wielkiego szu :naughty: Bo mi udowodniłeś swoją zajebist@ść wyczynem przy powrocie ze szrotu z konsolą :polew:

tak btw nie chcesz konsoli kupić :mysli:

o tej z matiza mówisz? :mysli::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz wrócić do poprzedniej kłótni :przebiegly: jak to dizel okazał sie kilerem mocnych benzyn :decayed: wśród kierowców nie zwracających uwagi na wyścig w twoim wykonaniu :polew: :polew: :polew:

Ja zawsze będe miał swoje ale jak będziesz pisał takie brednie jak z tym nissanem :naughty:

a konsole z matiza mam jak cos, o czesci z logana nie pytaj nie interesują mnie takie auta, bo widziałem że na swoim blogu ostatnio pisałes o braku klimy że bys wyrezał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: i rozmawiaj z tym czlowiekiem normalnie :gwizdanie:

juz wyrezałem :good: - wiem jak się otwiera szyby i to wystarczy za klimę :decayed: to nie było łatwe, bo w moim Audi pełna elektryka a w loganie jeszcze epoka kamienia łupanego, zacofanie 500 lat za murzynami - korba... o widzisz właśnie mogłeś mi powiedzieć jak to działa - bo przecież masz korby u siebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten twój logan :facepalm:

cuuuuuudo :good::bag: jest suuuooodki :kox: kupie se go :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w "cudownym" Radomiu i spotkałem to cudo :sick3:

Na żywo wygląda jeszcze gorzej niż w realu :polew:

1205373529_4.jpg1205373529_5.jpg

Szkoda, że się z nim mijałem bo gdyby jechał w tę samą stronę co ja to bym podjechał i ostentacyjnie rzygnął mu na to gówno :sick3::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 16:02_________________________________________________Ale felge to bym zabrał :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w "cudownym" Radomiu i spotkałem to cudo :sick3:

Na żywo wygląda jeszcze gorzej niż w realu :polew:

1205373529_4.jpg1205373529_5.jpg

Szkoda, że się z nim mijałem bo gdyby jechał w tę samą stronę co ja to bym podjechał i ostentacyjnie rzygnął mu na to gówno :sick3::polew:

Mickiewicz to cienias :polew: :polew: :polew:

BTW u mnie kolo pracy staje taka blekitna robiona RS4 sedan z przodu grill bez znaczka zepolony z maska, poszerzenia ma ok, ale zderzory progi gejlooki z tylu i 15/16 cali rujnuja wszystko aa w srodku ma chyba sierpowa murzynska chromowaa kiere :decayed: musze cyknac fotki przy okazji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 sprawy :

1. Kowi i Rafał dajcie spokój. Taka kłótnie i dowalanie sobie na wzajem niczemu nie służy.

Proponuję rozejm albo każdy dostanie po ampułce Pavulonu :decayed:

2. to jest prawdziwy hip hop :naughty:

peace :notworthy:

PS jadę jutro auto oblukać, trzymajcie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medik ja rozumiem, ale ten Pan z rodzyna zwykle zadaje za duzo pytań :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni lubią pytać mniej, drudzy więcej.

Trzeba to rozumieć i szanować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 sprawy :

1. Kowi i Rafał dajcie spokój. Taka kłótnie i dowalanie sobie na wzajem niczemu nie służy.

Proponuję rozejm albo każdy dostanie po ampułce Pavulonu :decayed:

przyjebales :polew: :polew: :polew: :polew: :kox::naughty: No chlopaki macie farta ze medika nie bedzie, bo byscie na spocie po strzale w dupsko dostali i papa :polew:

2. to jest prawdziwy hip hop :naughty:

peace :notworthy:

wez nie swiruj :facepalm::tongue4:

PS jadę jutro auto oblukać, trzymajcie kciuki.

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal co jest, fajna nuta :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kowi i Rafał dajcie spokój. Taka kłótnie i dowalanie sobie na wzajem niczemu nie służy.

Proponuję rozejm albo każdy dostanie po ampułce Pavulonu :decayed:

:naughty: medik luz :) my to bardziej dla wzajemnej zabawy robiliśmy :) większość to totalne brednie i historyjki wyssane z palca, tylko żeby temu drugiemu ubliżyć dla jaj :) A to, że ani ja ani Kowi się na siebie nie obrazimy to wiemy doskonale ;)

Medik ja rozumiem, ale ten Pan z rodzyna zwykle zadaje za duzo pytań :decayed:

pytań? gdzie poka? :polew: nie myl mnie kurfa z paputem :polew::wallbash:

Jedni lubią pytać mniej, drudzy więcej.

Trzeba to rozumieć i szanować :wink4:

luźno medik luźno :) szanować ok, ale nie do przesady :wink4: trzeba sobie czasami ubliżać ile się da, bo to nie kółko wzajemnej adoracji a szczere aż do bólu komentarze dotyczące auta najważniejsze :D traktowanie wszystkiego poważnie to największe zło na tym forum :) "kilku" już odeszło bo tego nie wytrzymali :decayed:

No chlopaki macie farta ze medika nie bedzie, bo byscie na spocie po strzale w dupsko dostali i papa :polew:

:kox: ja chcę ja chcę :naughty::decayed:

mrogal ;( kurfa zapomniałem :wallbash: właśnie se przypomniałem... może jutro uda mi się jeszcze pojechać na chwilę na wieś to poszukam :kwasny: kurfa no wyskoczyło mi :wallbash: A swoją drogą Solar do mnie dzwonił :kox: dziwnym językiem gadał :D wisz czemu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień polarny mu zaszkodził :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień polarny mu zaszkodził :decayed::wink4:

:naughty: musi se na łeb jakiś worek zakładać jak idzie spać :bag: a raczej średnio to przyjemne :decayed: Aż się boję pomyśleć jak wykorzystują to współdzielący z nim pokój :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Dziewczyny, :hi:

Rafał zmierzyłeś mi te halogeny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snajper może bym się do Ciebie jutro wybrał? :mysli: możliwe ze zadzwonię jakoś jutro :mysli: Chyba, że nie możesz albo nie przyjechałeś to luz :wink4:

panie bylo dzwonic bylem na weekendzie mogles wpadac, teraz wale na urlop i bede dopiero w sierpniu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...