Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

to jest typowa usterka 1,9TDI, zamiennik dostaniesz w cenie 10-20zł przykręcony jest na dwie długie śruby(ciezki dostep) ale bez wiekszych problemów ogarniesz temat otwierajac tylko maske

Popularnie to sie nazywa króciec w motoryzacyjnym, przez 3 lata wymieniłem juz 2 sztuki :decayed:

Pozycja 12 nr 028 121 132

ja na cieknącym zanim go namierzyłem pojeżdziłem conajmniej rok, wiec nie powinien strzelic, mi w końcu urwał sie całkowicie :gwizdanie: grozi przegrzaniem silnika

wymiana takiego krócca to no problemo :wink4: mi równiez pierdyknął jak szykowałem sie do wjazdu :decayed: 10 - 20 min i wymieniony mamy króciec :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No byłem odpalić padło, z pierwszego strzała :kox: a ta noc chyba była najzimniejsza ze wszystkich, tedeiczek daje rade :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No byłem odpalić padło, z pierwszego strzała :kox: a ta noc chyba była najzimniejsza ze wszystkich, tedeiczek daje rade :decayed:

:polew: A ten dalej swoje :naughty:

Mnie tylko zastanawia odwilż jutro... Skoro dzisiaj taki minusik to taki skok temperatury przez jedną dobę? :blink: siakoś wątpię :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no była była mi wyskoczyło w nocy na blacie - 24 :blink: az nie wierzyłem.Moj to za uja nie odpala wtedy :gwizdanie: :wallbash::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no była była mi wyskoczyło w nocy na blacie - 24 :blink: az nie wierzyłem.Moj to za uja nie odpala wtedy :gwizdanie: :wallbash::decayed:

Zimno masz w tym garażu :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie jaram sie :polew: rok temu padło umierało co 2 dni, a teraz jak talala pali :kox:

po 22 u nas było -18st

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka tam odwilż w rykach będzie we wtorek 0st i to będzie najcieplejszy dzień i do tego opady śniegu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie jaram sie :polew: rok temu padło umierało co 2 dni, a teraz jak talala pali :kox:

po 22 u nas było -18st

a cos mu zrobił ze pali tak ładnie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx Ty widział odwilz :polew: zobacz se na necie pogode http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm :wink4:

dla niego maja specjalną :kox:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 12:14_________________________________________________

panie jaram sie :polew: rok temu padło umierało co 2 dni, a teraz jak talala pali :kox:

po 22 u nas było -18st

a cos mu zrobił ze pali tak ładnie :decayed:

całe złozone operacje oparte na wskazówkach forumowych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie jaram sie :polew: rok temu padło umierało co 2 dni, a teraz jak talala pali :kox:

po 22 u nas było -18st

a cos mu zrobił ze pali tak ładnie :decayed:

całe złozone operacje oparte na wskazówkach forumowych :decayed:

no ja tez mam wszystko powymieniane :decayed: i uj wi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx Ty widział odwilz :polew: zobacz se na necie pogode http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm :wink4:

Ja wsio widziałem, ale w TV piertolą jak potłuczeni że w całej Polsce odwilż :polew: Niech przyjadą na lubelszczyznę :gwizdanie:

Ten snieg już do lutego nie zniknie :)

dla niego maja specjalną :kox:

Bo ja sobie zamawiam pogode jaką chcę mieć :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba nie jest tak.

Tam przy tym krućcu co zaznaczyłeś jest raczej sucho. Tam gdzie zaznaczyłem mam trójnik plastokowy on nie jest przykręcony do bloku tylko 3 węże do niego dochodzą. Jeden wychodzi od pompy wody, jeden idzie do tego krućca a trzeci do chłodnicy oleju. Chyba że ten kruciec puszcza a po wężu spływa niżej ale raczej sucho tam było.

Jest większy problem bo tam właśnie zauważyłem że kapie z pompy paliwa i ma zapach ropy :wallbash: I włąśnie kapie na blok silnika przy tym trójniku i na ten trójnik dlatego chyba jest mokry. Dolałem płynu na stan i zobacze dzis po trasie 130km czy ubedzie znaczaco. Jak tak to dalej będe szukał. Narazie nasypałem takiego ustrojstwa do uszczelniania może da rade na tym czasem.

A skąd tam z pompy może cieknać? Zaznaczam że to gdzieś tam jak rurki do wtrysków wychodzą. Zaraz po odpaleniu tam kapało. Przejechałem się jakies 5km i zajrzałem to kapanie ustało więc nie mam pojecia.

A nie bardzo chce jutro jechac do mechanika bo jak ich znam to nawymyślają i karza robić cuda wianki za nie wiadomo jakie pieniadze :kwasny:

Sorki że tak chaotycznie i za błędy ale troche czasu tez nie mam i szybko pisałem:/

Jak macie jakies pomysły to podrzudcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojezdzij i sprawdzaj ręką jak tam sytauacja przy tym króćcu, ja obstawiam że to on ma zwiazek z ubywaniem płynu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pastaldo widze ze masz taki sam kolor lakieru jak moja OOOO :cool1:

:hi: Miło :naughty:

Szukam ładnych drzwi w tym kolorze jakby ci się cos rzuciło w oczy to daj znać :wink4:

Ale i tak narazie silnik jest moja największą bolączką :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniało.

Paput, podłączyłeś już czujnik poziomu płynu chłodniczego ?

Jakiś czas temu - 1,2,3 i kontrolka płynu. Dolałem, przejechałem 20 km znowu kontrolka. Myślę, no nie znów ten króciec :kwasny:

W domu sprawdziłem - płyn uciekał czujnikiem :gwizdanie:

tak podłączyłem, moje padło przekręciło dzisiaj 3 razy o 5.15 rano kiedy było 23 stopnie i zaplalił w końcu. Jak myślicie może to być wina złego kąta wtrysku? aku nowe świece mają rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ja mam dziwnie bo w zimę odpala lepiej niż w lato :wink4:

Dziś rano pożyczałem prąd passatowi awx :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ja mam dziwnie bo w zimę odpala lepiej niż w lato :wink4:

Dziś rano pożyczałem prąd passatowi awx :naughty:

bo kąt wtrysku w logach wyszedł do korekcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pastaldo widze ze masz taki sam kolor lakieru jak moja OOOO :cool1:

Szukam ładnych drzwi w tym kolorze jakby ci się cos rzuciło w oczy to daj znać :wink4:

Ale i tak narazie silnik jest moja największą bolączką :embarrassed:

u mnie w mieścinie jest jakis angol z takim kolorem na handel :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...