Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś w końcu znalazłem trochę czasu żeby przy samochodzie posiedzieć. I wreszcie zobaczyłem co tak bardzo (za bardzo) obniża moją A4, i okazało się ze mam gwint FK... Trochę mi nie pasuje na moje drogi, za miękki, może ktoś chętny na odkupienie we wrześniu? [emoji2] [emoji2] [emoji2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka stosowana jest żarówka postojowa przednia w b6? U mnie coś takiego:c3002b3422214b5e2bf4ca64d844e788.jpg

Rozszyfrowalem tylko 12V 10W wie ktoś może dokładniej jaka to żarówka?

wysłane z Commodore 64

Edytowane przez lucjan0681e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Nigdy się z taką nie spotkałem. A wujek Google w zapytaniu o pozycję b6 milczał

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś miernik lakieru pożyczyć jutro do poniedziałku, za %??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D Udało się dzisiaj znależć trochę czasu i przetestowac polecane przez was na ostatnim spocie BSD,sigmę i rotona ;)

8c87524a08068d2bgen.jpg

godz 6 rano myjemy autko..

e6bc0529dde3f45bgen.jpg

f1c75d154325eed4gen.jpg

Na pierwszy ogień poszedł Roton. (niestety zapomnialem zrobić zdjęcia krwawienia :facepalm: ) ale uwierzcie ze mało krwawiło (pytanie czy dobrze czy zle) Felgi wyczysciło ale nie do końca. Powtórze zabieg jak będe sciagał koła i ogarne felgi z wewnatrz. Wielki minus za zapach.

146300b4630f59c3gen.jpg

Jak widać na zdjęciu powyżej Sigma daje efekt "mokrej opony" i chyba o to chodzi. Zobaczymy ile poleży na oponie. Kropelkowania nie mialem okazji zobaczyć. Szkoda troche że jest taki tłusty. Plus za zapach :D

No i doczekał sie bardzo polecany BSD. :naughty: Duzo o nim nie napisze bo jeszcze nie umyłem auta po nałozeniu i nie widziałem efektu (fluffy był mokry, więc nie mialbym go czym wytrzec.) Powiem tyle. Jest szorstki i ciezko sie go dociera.

Kilka fotek po zabawie.

fe84cff040634a8bgen.jpg

9947b5e10f1a84e0gen.jpg

b5bb9a2feeeedc48gen.jpg

ab93bfcd2fe4825cgen.jpg

39d7c2a385ca8c07gen.jpg

Przy okazji wymienione przewody podcisnieniowe bo były w opłakanym stanie i wymiana N75 bo sie rozkleił :grin::D

Wybaczcie za jakość zdjęć, ale robione telefonem.

Edytowane przez BrzozkA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie, mogłeś wspomóc Rotona pędzelkiem i powinno do końca doczyścić

ja właśnie wróciłem z Weselicha, zabawa przednia do 4 rano, blisko 400km za mną, ale straty są :kwasny:

dojeżdżając do Garwolina dostałem sporym kamykiem z pod kół busa jadącego przede mną, efekt to ładnie rozwalona szyba przednia na wysokości dokładnie mojego wzroku

od razu w Lublinie pojechałem do Hanesco i odprysk zalany żywicą i zabezpieczony przed dalszym pękaniem, ale i tak zaczynam szukać ori nówki szyby z czujnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy ogień poszedł Roton. (niestety zapomnialem zrobić zdjęcia krwawienia :facepalm: ) ale uwierzcie ze mało krawiło (pytanie czy dobrze czy zle) Felgi wyczysciło ale nie do końca. Powtórze zabieg jak będe sciagał koła i ogarne felgi z wewnatrz. Wielki minus za zapach.

Jest szorstki i ciezko sie go dociera.

Zwykle wszystkie tego typu środki do felg śmierdzą okropnie ale w porównaniu do IronX'a czy ABDL Vampire, zapach Rotona jeszcze "ujdzie" ;)

Co do BSD, tak lakier po nim staje się strasznie tępy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie, mogłeś wspomóc Rotona pędzelkiem i powinno do końca doczyścić

ja właśnie wróciłem z Weselicha, zabawa przednia do 4 rano, blisko 400km za mną, ale straty są :kwasny:

dojeżdżając do Garwolina dostałem sporym kamykiem z pod kół busa jadącego przede mną, efekt to ładnie rozwalona szyba przednia na wysokości dokładnie mojego wzroku

od razu w Lublinie pojechałem do Hanesco i odprysk zalany żywicą i zabezpieczony przed dalszym pękaniem, ale i tak zaczynam szukać ori nówki szyby z czujnikiem

mi też robili w hanesco a ile zapłaciłeś pisze się ktoś na przyciemnienie szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że spot dopiero 5go, ale może ktos reflektowalby na mini spocik dzisiaj. Pojeździć trochę po miescie, zjeść coś :)

Edytowane przez banan024
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...