Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu kórwa dostałem baty :wallbash: złapałem sie na kresce ze świateł z najnowszym superB do 120 równo pózniej zaczął mi odjeżdzać ;( do 160 zanim próbowąłem ale juz 2 długosci auta i odpuściłem bo antena, niektórzy wiedzą o co chodzi :polew: zdazyłem tylko mu doczytać że V6 4x4, nie miał oznaczeń silnika

pier***e zmieniam auto :dziura: passat AWX na obowdnicy dostał zaa to ode mnie :naughty:

No ciekawe co tam siedzało :mysli:

3,6 260 KM bo z 2,5 163 KM pewnie szedł bys równo

też mi sie tak zdaje bo w końcu ten superb to jak nie patrzeć kloc, a póxniej to porostu ode mnie pojechał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jestem z audika dumny, ganiałem się z taką renówką na LU.

http://www.autogaleria.pl/auto_test/renault-megane-coupe-2.0-16v-tce-180-dynamique,427.html

I najlepsze, że przy większej prędkości to ja jej odchodziłem. Z miejsca była szybsza ale przy większej prędkości już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: Jak ja Wam współczuję :polew: :polew: :polew::decayed:

4 dini pod rząd audik był w wawie, spalanie w trasie zbiłem do 6,5, prędkosci raczej mało kiedy przekraczajace 140 :gwizdanie:

Wiec pozatym że skoda złoiła dupsko jestem zadowolony również :decayed:

dobra spertalam spać bo jutro ciag dalszy wojny studenckiej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: Jak ja Wam współczuję :polew: :polew: :polew::decayed:

rafalek tego superba opierdala na wstecznym pod gore a Wy musialiscie jeszcze worek pieniadzy w auto wsadzic i bez efektu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalek tego superba opierdala na wstecznym pod gore a Wy musialiscie jeszcze worek pieniadzy w auto wsadzic i bez efektu :decayed:

:polew::good: Proste! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: Jak ja Wam współczuję :polew: :polew: :polew::decayed:

Taaa a ja mam satysfakcję bo gość wywala 90k złotych na auto a jakieś stare audi w dieslu go gania i odjeżdża :naughty::kox:

Zresztą Solariusz jeździł, zapakowanym po dach z 4 osobami na pokładzie a i tak banan był. Chociaż dla mnie wtedy kompletnie "nie szedł" :wink4:

Gdybym miał wybór czy jeszcze raz wrzucać ten worek pieniędzy w moc, nawet bym się nie zastanawiał. Na chwilę obecną nie stać mnie na utrzymanie esy a diesel nie dość, że zap.... to jeszcze pali tyle co nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armi ile kasy włożyłeś w sumie w mody? liczyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: Jak ja Wam współczuję :polew: :polew: :polew::decayed:

rafalek tego superba opierdala na wstecznym pod gore a Wy musialiscie jeszcze worek pieniadzy w auto wsadzic i bez efektu :decayed:

noi to spalanie 4,2 :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: Jak ja Wam współczuję :polew: :polew: :polew::decayed:

rafalek tego superba opierdala na wstecznym pod gore a Wy musialiscie jeszcze worek pieniadzy w auto wsadzic i bez efektu :decayed:

noi to spalanie 4,2 :polew: :polew: :polew:

4,2 :polew: chyba jak by w maluchu było 1,9 TDi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armi ile kasy włożyłeś w sumie w mody? liczyłeś?

Nie i niewiele mnie to interesuje :wink4:

Włożyłem mniej więcej tyle ile moi koledzy w naprawy. Tyle, że ja mam moc i wygląd a oni psujące się serie (nie tylko audi).

Tyle że już 3 razy dostawałem $ z ubezpieczalni. To jeden z moich sponsorów :wink4:

Robię samochód dla siebie, nie sprzedam go za rok czy za dwa. Jak będzie trzeba to wstawię nowy silnik ale audik zostaje ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armi ile kasy włożyłeś w sumie w mody? liczyłeś?

Nie i niewiele mnie to interesuje :wink4:

Włożyłem mniej więcej tyle ile moi koledzy w naprawy. Tyle, że ja mam moc i wygląd a oni psujące się serie (nie tylko audi).

Tyle że już 3 razy dostawałem $ z ubezpieczalni. To jeden z moich sponsorów :wink4:

Robię samochód dla siebie, nie sprzedam go za rok czy za dwa. Jak będzie trzeba to wstawię nowy silnik ale audik zostaje ze mną.

nie zamierzasz zmieniać na żadną kolejną generację? :blink:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 16:46_________________________________________________przed chwilą miałem spota u siebie 4 audiki a4 b5 w tym jedna rozwalona :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armi ile kasy włożyłeś w sumie w mody? liczyłeś?

Nie i niewiele mnie to interesuje :wink4:

Włożyłem mniej więcej tyle ile moi koledzy w naprawy. Tyle, że ja mam moc i wygląd a oni psujące się serie (nie tylko audi).

Tyle że już 3 razy dostawałem $ z ubezpieczalni. To jeden z moich sponsorów :wink4:

Robię samochód dla siebie, nie sprzedam go za rok czy za dwa. Jak będzie trzeba to wstawię nowy silnik ale audik zostaje ze mną.

jak byś miał chwile zawahania polecam projekty z forum golfa, golfy2 rezane na potęge tam idzie kasa dopiero w stare kapcie, ale niektórzy tego nie rozumieją :gwizdanie: ale to własnie jest indywidualny na drodze samochód :kox: ja juz tak samo nie patrze na wtopioną kase, mógł bym sobie kupić juz kolejne B6 za to co wsadziłem łacznie z autem, ale po co mi auto których przed blokiem bedzie stało 5 i pewnie dwa w tym samym kolorze sąsiadów :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 16:49_________________________________________________a to kto Cie na padł paput :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szwgier, ja, kumpel szwagra, i moja rozwalona B5 :decayed:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 16:55_________________________________________________tutaj wchodzi zwykły bat od anteny? czy jakiś inny trzeba? bo też mam taki urwany

1447295381

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tak mówią: o ile inwestujesz w samochód, to się nie zwróci bla bla.

Później sami płacą np. 3,5k za naprawę pompy wtryskowej :wallbash:

albo wymieniają silnik i turbinę bo jak olej uciekł to nie zapaliła się kontrolka.

A najgorzej mają ci, którzy kupują auto za spore pieniądze, rozbijają a wrak sprzedają za 1/10 wartości auta przed wypadkiem bo nie mieli AC. To jest strata.

Tuning to fajne hobby, szczególnie jak się reza samemu. Ale tak to już jest, że za hobby się płaci.

Wystarczy popytać np. zapalonych fotografów ile kosztuje sprzęt :gwizdanie: Albo jakiś wielbicieli podróży, ile kosztują ich wyprawy. Dla kogoś kto tego nie lubi, będzie to zwyczajna strata $ a dla fanatyka to normalny wydatek.

AAA btw, mam już długie światła :naughty:

[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 17:01_________________________________________________

armi ile kasy włożyłeś w sumie w mody? liczyłeś?

Nie i niewiele mnie to interesuje :wink4:

Włożyłem mniej więcej tyle ile moi koledzy w naprawy. Tyle, że ja mam moc i wygląd a oni psujące się serie (nie tylko audi).

Tyle że już 3 razy dostawałem $ z ubezpieczalni. To jeden z moich sponsorów :wink4:

Robię samochód dla siebie, nie sprzedam go za rok czy za dwa. Jak będzie trzeba to wstawię nowy silnik ale audik zostaje ze mną.

nie zamierzasz zmieniać na żadną kolejną generację? :blink:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 16:46_________________________________________________przed chwilą miałem spota u siebie 4 audiki a4 b5 w tym jedna rozwalona :polew:

Kupię sobie b8 albo b7 ale bez sprzedaży tego.

Za parę lat ile weźmiesz za taki samochód? 8-10k zł. Szkoda sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale juz masz wszystko oganiete wszystko działa OK :mysli:

A najgorzej mają ci, którzy kupują auto za spore pieniądze, rozbijają a wrak sprzedają za 1/10 wartości auta przed wypadkiem bo nie mieli AC. To jest strata.

znam to z autopsji :kwasny: , tyle że ja naprawiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mój brat, ledwo się AC skończyło. Puk i nie ma :confused4:

A takie ładne 18" miał i najwyższą wersję wyposażenia.

_________________________________________________

Światła tak, ale tempomat dalej nie działa. Mechanior nie mógł ani go aktywować ani się zalogować w 01. engine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja armi :good: mie też nie rozumieją a jeszcze nic takiego nie zrezałem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja armi :good: mie też nie rozumieją a jeszcze nic takiego nie zrezałem :confused4:

ja juz nikogo nie słucham, co wpadne do siebie na parking takie tam zloty :naughty: to zawsze mówią sprzedaj to padło cały czas coś naprawiasz/kupujesz :wallbash: to im zawsze mówie że wole jezdzić takim moim wydmuchem niź totalna serią, co z tego że ma 200km ta seria jak podjeżdza na swaitłach do niej taka sama seria i sa juz dwie takie same na mieście :polew: :polew: i sie zamykają :cool1:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 17:14_________________________________________________100_6707.jpg

:buhaha::wstydliwy:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 17:16_________________________________________________zwróćcie uwage na kliamtronik :blink:

jakis dziwny, grzane stołki nie miały wyświetlaczy :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...