Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

f...k współczuję ;(

gdzieś ty wyrwał tyle mięsa? :polew:

a tak na poważnie to aby tyle że jej przodem nie trafiłeś :wink4:

Chłopie ten jeleń był taki duży, że by mi chyba przez szybę do środka się nie zmieścił na szczęście w ostatniej chwili odbiłem w prawo zaczepiłem o jego tyłek...

Szkoda autka :kwasny:

Najbardziej wkurza mnie to, że wcześniej nie było nic malowane a teraz takie coś ;(

A i jeszcze zapomniałem się pochwalić, od niedawno siedzą u mnie takie oto felgi 18"TOMASON TN1 z oponami 225/40/18 i autko zaczęło od razu lepiej wyglądać żałuję, że już wtedy nie kupiłem 18" tylko pokusiłem się na 17"...mam tylko taką fotkę zrobioną telefonem:

b39288ce3f0d2611med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupisz błotnik i drzwi pod kolor i nadal nie będzie malowane :naughty:

Taaak łatwo powiedzieć to znajdź mi te elementy w tym kolorze LZ7L i żeby były igły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupisz błotnik i drzwi pod kolor i nadal nie będzie malowane :naughty:

Taaak łatwo powiedzieć to znajdź mi te elementy w tym kolorze LZ7L i żeby były igły.

Do zrobienia.

Tylko potrzeba troche cierpliwosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję sysek27 wiem co czułeś,dwa lata temu moją Vectrę też dzik staranował i chciał zepchnąć z drogi :confused4:

PICT6430.jpg

PICT6431.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto naprawione?

PS. gdzie mnie ostatnio widziałeś w czewie, bo troszkę się śpieszyłem wtedy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak autko już dawno śmiga tylko muszę jeszcze żarniki w lampach wymienić (czekam aż będziesz miał znów w ofercie) teraz ten co dostał strzał od jelenia zaczął mrugać na potęgę najpierw wymienię żarniki a jeśli to nie pomoże to będę musiał chyba przetwornice też wymienić :confused4:

A jeśli chodzi o spotkanie w czewie to śmigałeś od strony cmentarza Św. Rocha ul. Św. Jadwigi no było widać, że Ci się spieszyło fakt droga tam jest dosyć szeroka ale nie musiałeś na trzeciego wyprzedzać ja jechałem z naprzeciwka :cool1:

No, ale w sumie to chyba dzięki Twojemu manewrowi Cię zauważyłem :gwizdanie: a jak Twoje mocno powyrabiało w silniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do żarników, to sprawdź PW ;)

Faktycznie widziałem tam B7 ;) a manewry nie takie się robiło i wiem że nie jest to powód do dumy :gwizdanie:

Wymieniłem cały rozrząd + pompa wody i auto znowu jeździ ;) miałem duże szczęście że rozrząd tylko o jeden ząbek przeskoczył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj skończyłem kolejnego moda doszło BOSE i jestem mega zadowolony:

-w trakcie pracy:

85be204dce865359med.jpg

33b667eef1d6a2f3med.jpg

-a tu już gotowe:

dca4aa56f86c0cd7med.jpg

-oczywiście blendy też zmieniłem:

f97c66e92a84843dmed.jpg

Chciałem jeszcze podziękować Siemianowi oraz mystic.pl za pomoc przy doborze kabli oraz za wskazówki przy montażu a i jeszcze mystic.pl dzięki za blendy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki Bose :kox:

Dzięki kurcze nie myślałem, że będzie aż taka różnica jak już sam tył zrobiłem było naprawdę znośnie, ale jak dzisiaj podłączyłem jeszcze przód wymieniłem wszystkie głośniki to teraz to naprawdę fajnie gra tylko jakiś plastiki mi w bagażniku zaczęły trzeszczeć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Gratki moda, dużo roboty z tym ale efekt rekompensuje włożony nakład pracy :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak się zastanawiam czy jeśli miałem seryjne nagłośnienie to był już zamontowany głośnik centralny czy występował tylko w BOSE i czy jest duża różnica po jego zamontowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zwykłe nagłośnienie w B7 Avant gra lepiej niż BOSE z końcówka A w B6 Avant - sprawdzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no chyba nie aż tak..., ja właśnie zmieniłem wszystko na BOSE fakt głośniki z 2006roku i wzmacniacz też i czuć naprawdę różnicę tylko pytam jeszcze o centralny głośnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...