Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800


PABLO

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, suczkom może bardziej się podobać R8ma ale co tam mnie to rypka bo i tak nie mają pojęcia jaki drzemie w GT-R potencjał, zresztą dla nich się auta nie kupuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan byłby ideałem gdyby był odrobinę lżejszy. 1740kg to jednak sporo, ale mimo wszystko zadziwiające jest jak on zapierd#la w serii pomimo takiej masy. P800 to już hardcore.

Model 2011 w serii ma 530KM. Dla porównania 911 Turbo S PDK waży 1595kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japończyki potrafią zrobić fajne sportowe samochody oprócz GT-Ra :decayed::naughty::kox: np. Nissan Skyline R34 (wielki błąd, że wszystkie generacje Skyline'a był sprzedawane tylko z kierownicą po prawej stronie :(), Nissan Silva, Toyota Supra, Mazda RX-8, Honda NSX, Honda Preludge, Lexus LFA itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R8 jest ładne

ale dla mocy tylko GTR

dzwiek tego auta powala na kolana :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak mu dużo brakuje do mojego 2.6 :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 14:41_________________________________________________

[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 17:15_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1710148,0,1,200-kmh-nissanem-w-centrum-miasta,wiadomosc.html

;( ;( ;( :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 17:04_________________________________________________Jak by ktoś chciał zassać tapety z najnowszego odcinka Top Gear to zapraszam :)

screenshot70n.png

:arrow2:http://www.mediafire.com/?sefsfjqba24zazc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

primera 1.8 p12 mojego taty to dopiero szła, widać ze z jednej stajni :decayed:

A powiem Ci że mój tata również miał Primerę w '92 roku i kupił pół roczną sztukę, wtedy to było coś jak stały malczany i duże fiaty pod blokiem :kox::decayed:

Zasuwała strasznie z tego co pamiętam a miałem wtedy 7 lat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko kwestia gustu ale gdyby ktos mi postawil tego GT-Ra p800 i RS6v10 avant evotech to wybralbym RSa :)

Duze rodzinne auto z ponad 700 konnym silnikiem i jak dla mnie powalajacym wygladzie w niebieskim kolorze.Zapakuj do nissana GTR rodzinke fotelik i rowery na dach :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6 to przeciez kombi z relingami wiec jaki problem z rowerami czy boxem :mysli:

wózek też można do bagażnika i foteliki do tyłu.

jak ktoś chce sport to 911, F430 itp, itd :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie w tym rzecz-pomysl jaki to musi byc widok na swiatlach ...porsche a obok rs6 z rowerami na dachu ktore polyka prosiaka :)

Kiedy chcesz,RS6 pojedziesz autostrada ponad 300km/h a innym razem wezmiesz rodzinke,bagaze,rowery i na wakacje :) w innych autach,zwykle slabszych,mozesz tylko o tym pomarzyc.Szczegolnie o tym drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnawiam temat o garść filmików z modzonym GT-Rem :kox: :kox: :kox:

UGR Lamborghini Gallardo Nera vs Nissan GT-R AMS Alpha 12

UGR Lamborghini (E-Gear) vs UGR Lamborghini (Manual) vs AMS Alpha 12 Nissan GT-R[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 21:41_________________________________________________15894223.jpg

78260184.jpg

98728856.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnawiam temat o garść filmików z modzonym GT-Rem :kox: :kox: :kox:

UGR Lamborghini Gallardo Nera vs Nissan GT-R AMS Alpha 12

UGR Lamborghini (E-Gear) vs UGR Lamborghini (Manual) vs AMS Alpha 12 Nissan GT-R[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 21:41_________________________________________________15894223.jpg

78260184.jpg

98728856.jpg

Ja pierd..ole co za przyspieszenie, a ten dźwięk... :kox: jakby rozrywało coś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam temat, auto super, marzenie :slina:

I tak przeglądnołem alledrogo w poszukiwaniu SWITZER'a i znalazłem http://otomoto.pl/nissan-gt-r-switzer-performance-840-km-C21687302.html a potem przypomniało mi sie pewne foto

004mv.th.jpg

Jest to chyba ten sam GT-R z allegro, a audi to S6 kolegi Nowak_zg

Edit: tu link, nawet Nowak_zg stawał z nim na kresce, efek oczywisty mimo że S6 to przezajebiste auto :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=195331.msg2421835#msg2421835

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...