Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T


KYLOMC

Rekomendowane odpowiedzi

nom to ściągnę te chromy ;p a co do naklejki kolega z roboty mi dał :D a co to jakiś patent ktoś wynalazł??[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 17:53_________________________________________________Tu jest fotka zrobiona w pancie z zaślepkami w kolorze teraz mi się wydaja pasować ??ePaNA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy zrezał :naughty: , wskaźnik boost jest :naughty: , to i A4 Klub Polska B5 Battalion się należy :decayed: :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy zrezał :naughty: , wskaźnik boost jest :naughty: , to i A4 Klub Polska B5 Battalion się należy :decayed: :gwizdanie: :kox:

Chyba w snach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka... ostatnio kupiłem tłumiczek i mam pytanko czy dobrze leży , czy go lekko schować ,czy ok ? fotki na pierwszej stronie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka... ostatnio kupiłem tłumiczek i mam pytanko czy dobrze leży , czy go lekko schować ,czy ok ? fotki na pierwszej stronie !

Tłumik dosłownie kosmetycznie mógłbyś schować 2 cm jak się da ale powiedz mi lepiej jaki to,

skąd i za ile :naughty: :>

Też muszę coś skombinować. :cool1:

Dla samochodu gratki, bardzo ładnie Ci to idzie w "klase".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm sam jestem zaskoczony myślałem ze będzie ryczał jak koza na takim tłumiku ,ale ładnie mruczy:) Tłumik to WM za 150zł ;) [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 10:33_________________________________________________

Montaż TIP-a i ITG

Zdj_640.jpg

Zdj_641.jpg

[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 19:03_________________________________________________Dobrze to koledzy wygląda ,czy jakieś osłony dać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a837b4243630eacb.jpg

Ja wcześniej takie cos miałem a teraz mam tak jak u Ciebie :decayed: Ale na dniach bede rezał tip-a a puźniej osłone :) Bo Takie zasłonięcie blaszka to wuja daje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20130613_163355.jpg nowe nabytki :D jak pasują ? potrzebuje tylko lekko wypchać nadkola bo trze :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie wypychaj nadkoli tylko naciagnic rozsądne opony na te kola i najlepiej kup gwint zamiast springow , za 1k masz nowyzestaw . Jakie masz parametry felg pomozemy dobrac ci opony tak żeby nic nie przycieralo, bo na fotce nie widać żeby Et było za duże moim zdaniem to kwestia rozmiaru opon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwincik jest tuningart :) ogólnie dałem wyżej przód bo tarło na wybojach :D tył za bardzo nie ,ale bede musiał i tak troche wypchac :D

bo jak daje na glebie to trze i tak :(

felgi tył 9J , przód 8J et35

oponki tył 235/40/18 , przód 225/40/18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień gumy na: tył 215/35/18 a przod na 205/35/18 a zejdziesz na dół nie bedzie tarło i wygląd 100 razy lepszy.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to z takimi rozmiarami to masakra :D

---------- Post dopisany 22-09-2013 at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany 24-07-2013 at 23:00 ----------

auto_1.jpg

nowe foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miałem :D heheh trochę mnie poniosło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne lampy poszly ala lexus :D teraz ori i w ogóle jest wszystko seria oprócz wydechu ktory i tak bedzie ori za niedlugo ; ) a no i gwincik zostaje z felunkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...