Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spoko :decayed:

Opublikowano

Spoko Artur, jest nawet lepiej niż dobrze, a to za sprawą ET30 :cool1:

Pięknie koła siedzą w nadkolach, delikatne opuszczenie zrobisz jak będziesz miał wolną chwilkę ($$) :naughty:

Moim zdaniem wyszło świetnie :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

to ET30...to nie bede ukrywal...zasluga watku w ktorym wypowiedzial sie adamoooo ze mial ET27 i tez bylo :good:

To mnie do tego przekonalo :evil:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 08:38_________________________________________________jutro biore sie za rezanie podswietlenia kratek nawiewu :dance:

Opublikowano

Bynajmniej nie jestem ekspertem ale rozmiar felgi w tym wzorze mógłby być chyba o cal większy... No nie wiem tak czy siak furka świetna, sam szukałem w takim kolorze bo bardzo mi się podoba! :good:

Opublikowano
  • Autor

pewnie ze moglby...ale niechcialem przekozaczyc :polew:

Opublikowano

Bardziej od tego cala felgi więcej potrzebny jest w zawieszeniu cal w dół :naughty:

Opublikowano
  • Autor

cal w dol pojdzie z tym, ze dopiero po urlopie czyli gdzies wrzesien :good:

Opublikowano

hehe troszke nizej /fajnie et30 to jest to wiem sam mam przod et30 tyl et20 :chytry: tylko ze 8,5"

Opublikowano

hehe troszke nizej /fajnie et30 to jest to wiem sam mam przod et30 tyl et20 :chytry: tylko ze 8,5"

Miłego obcierania życzę Koledze :decayed:

Opublikowano

obciera na większej hopce jak jest zapakowany na full bagaże po brzegi + 4 osoby ale wyglada zacnie :rolleyes:

Opublikowano

jest pięknie :good:

Opublikowano
  • Autor

obiecane krateczki (zdjecia kiepskie bo z tel :confused4: )

c20b2f153e3e121bmed.jpg

b8e27ebf0183681emed.jpg

w nastepnej kolejnosci ida kubek i wizytownik :tongue4:

Opublikowano

bardzo ładnie wyszło :)

A będziesz robić podświetlenie schowka w podłokietniku ?

Opublikowano
  • Autor

schowek w podlokietniku juz jest :gwizdanie:

zostalo...dojscie drzwi...stopy...kubek/wizytownik...no i gorna blenda z ktora bede mial problemy przez moj nietypowy kolor tapicerki :evil:

Opublikowano

O to dobrze sie składa :decayed:

Bede musiał zobaczyć jak to u ciebie jest zrobione, bo też chce coś takiego wymodzić u siebie :>

Opublikowano
  • Autor

no i moj zawias ogarniety...(kolejny z planów wykonany) :wink4:

zastosowalem metode Diego...i tak:

po demontazu drzwiczek w zawias (ten z plastrem miodu) wrzucilem srube w ten sposob:

e3e29207c20f2dcbmed.jpg

dalej postepowalem tak samo jak opisal Diego ...w rezultacie po zlozeniu mamy taki oto widok:

4f941df057238038med.jpg

No i lamka swieci i drzwiczki dzialaja jak nalezy:

abbff720757fa696med.jpg

Jutro tylko obrobie ten klej i pomaluje w kolor :good:

Chyba pokochalem zabawe z tym autkiem :ad:

Opublikowano

Gratuluje Artur i na następny spontan przywożę big milk-i!!! :naughty:

Opublikowano

ładne auto ładne Fele :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ładne auto ładne Fele :wink4:

ladne bo takie jak Twoje ?? :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.