Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
MCE już też nagrany:decayed:

Byłby wcześniej ale niechcący podebrałem :decayed:

Bart spoko damy rade:wink:

nie śpiesz mi się bo chyba jak się wybiorę to od razu z adapterem itd :decayed:

Opublikowano
MCE już też nagrany:decayed:

Byłby wcześniej ale niechcący podebrałem :decayed:

Bart spoko damy rade:wink:

Oj w to nie wątpię :decayed:

BTW - znajdźcie mi tylko takie samo lusterko tylko czarne (może być bez przycisku :wink:).

sam fotochrom znaczy:eusathink: działam:decayed:

Opublikowano

To jak lusterko z b7 jest, to czemu czujnika deszczu nie dokładałeś?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano
MCE już też nagrany:decayed:

Byłby wcześniej ale niechcący podebrałem :decayed:

Bart spoko damy rade:wink:

Oj w to nie wątpię :decayed:

BTW - znajdźcie mi tylko takie samo lusterko tylko czarne (może być bez przycisku :wink:).

sam fotochrom znaczy:eusathink: działam:decayed:

Tak - robimy bez asystenta świateł. Srki za OT Artur :wink:

Opublikowano
  • Autor
To jak lusterko z b7 jest, to czemu czujnika deszczu nie dokładałeś?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

w sumie to chyba dla tego, że b7 by nie współgrało z MCE z b6, a mi zależy na ori auto (drl) i CLH

Opublikowano

Bartek miał na myśli moduł MCE z B7:wink: jak dlamnie troche dużo zachodu i kasy a zyskujesz niewiele bo tylko czujnik deszczu:kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Bartek miał na myśli moduł MCE z B7:wink: jak dlamnie troche dużo zachodu i kasy a zyskujesz niewiele bo tylko czujnik deszczu:kwasny:

dla mnie zbędny gadżet na dzień dzisiejszy...są inne priorytety :grin:

w sobotę na pokład wlecą heble 288 na tył, egr zrobi out, trzeba wymienić poduszkę pod skrzynią no i komplet filtrów z olejem :wink:

Opublikowano
Bartek miał na myśli moduł MCE z B7:wink: jak dlamnie troche dużo zachodu i kasy a zyskujesz niewiele bo tylko czujnik deszczu:kwasny:

dla mnie zbędny gadżet na dzień dzisiejszy...są inne priorytety :grin:

w sobotę na pokład wlecą heble 288 na tył, egr zrobi out, trzeba wymienić poduszkę pod skrzynią no i komplet filtrów z olejem :wink:

No tak Artur czasem trzeba zamiast coś wyrezać to włożyć w autko żeby wogóle jeździło bo komu się wtedy rezaniem pochwalisz:naughty::decayed:
Opublikowano
  • Autor

Tak - robimy bez asystenta świateł. Srki za OT Artur :wink:

spoko nie mam problemu :wink:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

No tak Artur czasem trzeba zamiast coś wyrezać to włożyć w autko żeby wogóle jeździło bo komu się wtedy rezaniem pochwalisz:naughty::decayed:

no dokładnie, najpier strona techniczna, a później rezanko :decayed:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Artur CLH super sprawa, mało kto to ma :decayed: ludzie się tylko później patrzą na mieście że świateł nie gasisz :polew:

Opublikowano

fajnie wyrezana...;-)

kolor też podobuje mi się..:-)

do czego masz wpięte CB..??? mam zamiar umieścić je w tym samym miejscu tylko nie wiem do czego się wpiąć najlepiej...

Opublikowano
  • Autor
fajnie wyrezana...;-)

kolor też podobuje mi się..:-)

do czego masz wpięte CB..??? mam zamiar umieścić je w tym samym miejscu tylko nie wiem do czego się wpiąć najlepiej...

wciągnąłem kable w tunel i w zapalniczce jest caly czas prad :wink:

Opublikowano
Artur CLH super sprawa, mało kto to ma :decayed: ludzie się tylko później patrzą na mieście że świateł nie gasisz :polew:

do mnie ostatnio gościu mówił "zapomniał Pan świateł zgasić" :kox:

Opublikowano
Artur CLH super sprawa, mało kto to ma :decayed: ludzie się tylko później patrzą na mieście że świateł nie gasisz :polew:
za mną raz ochroniarz przyleciał z biedronki że Panie świateł pan nie zgasił a ja mu- że zaraz zgasną same a on aaaa:grin:

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ----------

Artur MCE mam dla Ciebie jak gadaliśmy :kox:

Opublikowano
fajnie wyrezana...;-)

kolor też podobuje mi się..:-)

do czego masz wpięte CB..??? mam zamiar umieścić je w tym samym miejscu tylko nie wiem do czego się wpiąć najlepiej...

wciągnąłem kable w tunel i w zapalniczce jest caly czas prad :wink:

też o tym myślałem, tylko miałem nadzieję, że znajdzie się coś bliżej..:-)

Opublikowano
  • Autor

Artur MCE mam dla Ciebie jak gadaliśmy :kox:

no i super :banan:

MCE - jest

Lustro - jest

Włącznik świateł - jest

Włącznik DRL/CLH - jest

no to można będzie działać :ad:

Opublikowano

Jakie mce wkładacie?

Opublikowano

F :wink:

Opublikowano
F :wink:

F jak Finlandia 0.7:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.