Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Work in progress...


Artur82

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiejsza wizyta MR Motors - u Dr WITKA

Zaczeło sie zle :confused4: pierwszy pomiar i tylko 114KM...diagnoza Rogallotiego...przepływka :wallbash: po 30 minutach przepływak była już nowa...nastąpiła poprawa ale to jeszcze było nie to :thumbdown: Rogalloti lekko sie zdziwił...ale chwila namyslu, klucz w dłon i rozbieranie...osłona poszła wek i Witek zdębiał...klapa gasząca na EGR kompletenie nie w temat poskładana.

Dr Rogal zrobil co trzeba i kolejny pomiar, wszystki graty seria...i ku mojemu zdziwieniu 148,4 KM :good: ...Witek rzekł teraz zaczynam zabawe :yeee: :yeee:

Lekka korekta i wykresik stanał na 182KM :evil: ... co słysze silnik w bardzo dobrej kondycji :ad:

Ale lekko kopci wiec program stanął na 174,7KM i 373,8 Nm

A to wzkresikdd404af65007da98med.jpg

W drodye powrotnej postanowiem sprawdzic te 60km wiecej i ku mojemu zdziwieniu przy 230km/h cos zaczęło szurac. Zatrzymalem się przerażony i patrze a to osłona skrzyni pod silnikiem sie odkreciła :polew: szybki zjazd na bok, osłona do bagaznika i dalej...

Teraz auto jedzie jak trzeba

:notworthy: :notworthy: :notworthy: DZIEKUJE MISTRZU ROGALLOTII :decayed:

No i co ciekawe Witek powiedział, ze na moich pompkach bez problemu można atakować 200km

Powrót do domu i głosy na CB - patrz ta S4 - bezcenne :polew: :polew: :polew:

Jeszcze jedno spostrzeżenie z powrotu...mod na heble sie szykuje :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pewnie jest różnica jak wcześniej miałeś 114ps :wink4: teraz to zacznie jechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pewnie jest różnica jak wcześniej miałeś 114ps :wink4: teraz to zacznie jechać :decayed:

oj jedzie jedzie :decayed::kox:

No to super! Jakieś dalsze modyfikacje czy zostaje moc tak jak jest?? :good:

beda dalsze...ale jeszcze nie teraz...nawet juz znam koszty...bo pytałem Mistrza i to by u niego kosztowało (patrz nowy IC`ek i wieksze turbo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo Artur. jeszcze raz Witek pokazał co potrafi... z przyszłym autem na pewno tam zagoszczę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś juz to ode mnie przez telefon ale jeszcze raz tu napiszę... graty stary :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie... to kiedy można przetestować te 175 PS? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pewnie jest różnica jak wcześniej miałeś 114ps :wink4: teraz to zacznie jechać :decayed:

oj jedzie jedzie :decayed::kox:

No to super! Jakieś dalsze modyfikacje czy zostaje moc tak jak jest?? :good:

beda dalsze...ale jeszcze nie teraz...nawet juz znam koszty...bo pytałem Mistrza i to by u niego kosztowało (patrz nowy IC`ek i wieksze turbo)

Jakie koszta ? :P Na priv może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo Artur. jeszcze raz Witek pokazał co potrafi... z przyszłym autem na pewno tam zagoszczę :naughty:

POLECAM!!

Słyszałeś juz to ode mnie przez telefon ale jeszcze raz tu napiszę... graty stary :drinks:

Reniu i zero zamuły nawet pod gorke :kox: :kox: :kox:

na najblizszym spocie :gwizdanie:

a właśnie... to kiedy można przetestować te 175 PS? :kox:

[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 23:31_________________________________________________

no nieźle wyszlo , podobnie do mojego tez sie szykuje na jakies wieksze heble bo te mozje hamują ale nie tak jak chce .pozdrawiam

podobnie ale jednak u mnie koników wiecej...bo robił MISTRZ (u Ciebie 166,4KM i 383Nm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoj Artek ale poleciałeć z tymi kobyłami :kox: chętnie bym do kreski wystartował z Tobą. Pewnie dostał bym baty ale chętnie bym sprawdził. :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi ale jest sens atakować 200 ? kurcze bez Q może być lipton z trakcją :(

Zgadza sie niech reza Q :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...