Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALG] A4 2.8 V6 193km Quattro


Gość gugas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od kilku miesięcy śmigam A4 B5, rocznik 1997, Quattro 2.8 V6 193km. Od czasu zakupu zmieniłem parę rzeczy (białe kierunki boczne, radio, rygle). W tej chwili staram sie ożywić klimatyzacje, a potem zabiorę się za zmianę audio na coś przyjemniejszego dla ucha.

Audiola prezentuje się tak :

55262774mj6.th.jpg

Więcej fotek: www.gugas.prv.pl/audi

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretny silnik V6 :th: no i :quattro:

calosc ladnie wyglada - bez zbednych i niepotrzebnych fajerwerków :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajny jest silniczek. Wybieram sie go zhamować, bo coś mi się czasem śni, że mi odrobinę mocy brakuje.

A6 2.5TDI 180km Quattro manual z miejsca i z rolowanego miażdżę, ale z pugiem 206 170pare koni mam problemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 2.5TDI 180km Quattro manual z miejsca i z rolowanego miażdżę, ale z pugiem 206 170pare koni mam problemy :)

Ojj to trzeba coś z tym zrobić :polew: Maszyna miodek!!! Piękna furka! A to radyjko co masz zamontowane to od B6? Pasowało ładnie, bo chyba, delikatnie ma luz? duże te szparki są? Jeszcze raz gratuluję furaka!!! :oklaski: :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajny jest silniczek. Wybieram sie go zhamować, bo coś mi się czasem śni, że mi odrobinę mocy brakuje.

A6 2.5TDI 180km Quattro manual z miejsca i z rolowanego miażdżę, ale z pugiem 206 170pare koni mam problemy :)

mysle, ze z moca jest ok. moja 2.6q objezdzal 206 S16 zrobiony na ok 150KM, tak samo jak Cordoba 2.0 150KM.

a jesli chodzi o auto - cudo! extra naped, swietny kolor i stylizacja na S4 - pozazdroscic!

sam doprowadziles ja do tego stanu czy moze taka juz kupiles?? na prawde, niesamowicie mi sie Twoje auto podoba, fura o jakiej snie w nocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mody ida w dobrym kierunku, jak dla mnie bardzo ladna, soczewki zderzak od S4, srebrne lusterka, 17" od S, fajne grzane fotele, naped quattro, dobry silnik v6

czego chciec wiecej

ja wiem czego :P

mniejszego spalania ;] zapewne hehe

ale wielki pozytyw za a4 :hi:

ps. ja bym jeszcze zmienil tylne lampy na te po lifcie albo na cleary :> fajnie by wygladaly cleary w czerwonym nadwoziu ( nie mylic z lexus lookami )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. No z szybami mam mały problem, bo latam czasem do Niemiec :)))) Co do lampek to może ktoś z was ma takie coś zamontowane, bo chciałbym to zobaczyć na aucie :)

http://moto.allegro.pl/item206425269_lampy_tylne_nowe_audi_a4_led_clear_red_white_.html

2. Co do radyjka to mam takie wsadzone , bo kupiłem auto z kaseciakiem :

http://www.allegro.pl/item206965221_audi_concert_do_a4.html

Radyjko pasuje normalnie, mieści się jedyny minus to wyłącza się co 60 minut :) Trzeba kupić przejściówkę Can-Bus :)

3. Spalanie miasto hmmm 12,5 do 20 zależy jak jadę, trasa przy 120 - 140 non stop udało mi się spalić z Zakopanego do Łodzi

9l/100 :D więc w trasie tragedia mniejsza. W mieście się utrzymuje na 14 litrach na sto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczna :oklaski: bo zdbana coraz mniej jest takich autek :oklaski: zderzak gitarka i silniczek 2.8 napewno pięknie mruczy :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna ładna.. jedna z nielicznych B5, ktore mi sie podobaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo piękna :thumbup: :thumbup: gratuluje :a4fan:

no i bardzo ładny kolorek

poprostu piękna, bardzo mi się podoba :th: :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna jak dla mnie , bez zbędnego bazaru :th: , silnik,napęd, :evil: ahhhh ten zderzaczek ...kiedy ja taki dorwe :cool: pozdrawiam.[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2007, 22:18 _________________________________________________ahaaaaaa i jeszcze powiedz co za zawieche masz?oryginał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...