Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20


musti

Rekomendowane odpowiedzi

notlaufik :>

mi nie bardzo o 18 pasuje nie wiem o której z janek wrócę, jak coś milczar jak potrafisz ogarniać logi to ja mogę laptopa wziąć i będziem kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakoś tam próbowałem te logi robić wcześniej tylko, że brakowało mi baterii na dokończenie :kwasny: Jak będzie laptok i kabelek to damy radę :good: Mam nadzieję, że VAG-COM masz zarejestrowane bo mój nie chce przyjąć klucza :kwasny:

Mi 18 też nie pasuje, wolę zdecydowanie później tak ok 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tam próbowałem te logi robić wcześniej tylko, że brakowało mi baterii na dokończenie :kwasny: Jak będzie laptok i kabelek to damy radę :good: Mam nadzieję, że VAG-COM masz zarejestrowane bo mój nie chce przyjąć klucza :kwasny:

że karwa co :kox: jakie zarejestrowane :polew: wezmę laptopa i blueconnecta i się będzie ogarniać. o 20 spoko będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogry , nie chciałby którys przyjechac jutro o 5 rano do Leszna odebrać mnie z wesela ??? odwdziecze sie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogry , nie chciałby którys przyjechac jutro o 5 rano do Leszna odebrać mnie z wesela ??? odwdziecze sie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Wujas podjadę :good: kom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogry , nie chciałby którys przyjechac jutro o 5 rano do Leszna odebrać mnie z wesela ??? odwdziecze sie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Wujas podjadę :good: kom

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ktoś potrafi wymienić rozrząd??czy do warsztatu jechać i którego w grodzisku :) i cena jaka :) i czy pompe wymieniać w afn bo czytam że jak jest dobra to nie ma po co bo jest u mnie na innym pasku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ktoś potrafi wymienić rozrząd??czy do warsztatu jechać i którego w grodzisku :) i cena jaka :) i czy pompe wymieniać w afn bo czytam że jak jest dobra to nie ma po co bo jest u mnie na innym pasku

jak chcesz ogarnietego mechaniora to moge Ci polecić , ale to w Gołkowie/Piasecznie.

Ale naprawde warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ktoś potrafi wymienić rozrząd??czy do warsztatu jechać i którego w grodzisku :) i cena jaka :) i czy pompe wymieniać w afn bo czytam że jak jest dobra to nie ma po co bo jest u mnie na innym pasku

Tak pompa wodna nie jest napędzana paskiem rozrządu w AFN.To czy ją zmienić zależy od Ciebie.Ja bym zmienił bo jak Ci w trasie padnie to już niestety koniec jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spot o 19 ?

Żużla nie ma, Tańca z gwiazdami też nie, pogoda ładna, znaczy się możeta jajca przewietrzyć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy do warsztatu jechać i którego w grodzisku

mogę Ci dać namiar na grodzisk :good:

spot o 19 ?

Żużla nie ma, Tańca z gwiazdami też nie, pogoda ładna, znaczy się możeta jajca przewietrzyć :kox:

Disco dance jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żużla nie ma,

własnie ze jest , od 18:00 do 22:00 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeśmy se pospocili :polew: A mi by się przydało żeby ktoś ogarnięty (Wujas :mysli:) się ze mną przejechał i posłuchał co mi się z zawiasem dzieje.

hahaha on kuźwa nie słyszał jak mu wahacze blache pod machą powyginały, dopiero jak mu pokazałem paluchem to zdziwko było :> [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 16:32_________________________________________________A tak poza tym to ty masz podłokietnik u siebie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha on kuźwa nie słyszał jak mu wahacze blache pod machą powyginały

To był jeden strzał , mogło mi umknąć :decayed:

Milczar , w tygodniu wieczorem mozemy sie przejechać.Zwalimy koło i sie zobaczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...