Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ori od A8 to ET45 :gwizdanie: Przymierzam się nad kupnem takich tylko nie wiem czy na dobrej glebie nie będzie obcierać z tyłu o amortyzator :gwizdanie: Nie pamiętasz jak zakładałeś ile tam było miejsca z tyłu? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam et48 18" 225/40 okolo -50 -60 (ciezko wlozyc maly palec miedzy kolo a blotnik) z tylu mam dystans 10mm, ale bez dystansu tez by weszlo kolo bez ocierania (gwint weiteca) ale z przodu minimalnie ociera bez dystansu dlatego zalozylem 5mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta zielona już bodajże nie jeździ, ziomek rozpoczął nowy projekt, ale powietrza nie chciał się pozbyć więc raczej będzie to b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta zielona już bodajże nie jeździ, ziomek rozpoczął nowy projekt, ale powietrza nie chciał się pozbyć więc raczej będzie to b5

pewnie 2,5 sie wysrało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek jesteś zadowolony z tej sirio triflex :mysli: łapie zasieg toto z 3-5km czy nie bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek jesteś zadowolony z tej sirio triflex :mysli: łapie zasieg toto z 3-5km czy nie bardzo

jestem mega zadowolony :good: nie musze ściągać anteny ani nic tylko pokrętłem włączyć radio :cool1:

za***ista sprawa i spokojnie 5km łapie :good:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 21:28_________________________________________________beznazwydf.jpg

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przyszły sezon dopiero wleci niżej teraz muszę sie przekulać :confused4:

Koza.jpeg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...