Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Mój Avant 144KM 355NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciałem pokazać mój nowy nabytek A4 Avant 2000r. 1.9 TDI 115KM AJM

To moje drugie A4 wcześniej był 90KM AHU 1998r. sedan

Wyposażenie :

- 4x Air bag

- 2x elektryczne szyby

- podłokietnik z telefonem Audi :naughty:

- klimatronik

- oryginał xenony + spryski

- podgrzewane fotele

- abs, asr, esp

- central zamek

- 1/2fis

- radio audi symphony

- immobiliser

- halogeny

- cylinderek zamka kierowcy podgrzewany

- lusterko wewnętrzne, przyciemniane automatycznie

- elektrycznie sterowanie lędźwi

Autko już po modach:

Program :144km 355Nm

Felga 16 cali A4 b6

Kierownica od eS-y

Turbina od AWX

IMG_0007-1.jpg

IMG_0004-3.jpg

IMG_0003-1.jpg

IMG_0001-1.jpg

IMG_0010-1.jpg

IMG_0003.jpg

Wykreszhamowni.jpg

Opublikowano

ładne auto :) i AVANT :kox: zachorowałem na tym punkcie :decayed:

xenony to jest dobra sprawa :cool1:

kierownica od eSki oooooo TAK! od razu lepiej :decayed:

Opublikowano

prawie full wypas :wink4: bardzo fajny zakup , bezawaryjności życzę :naughty:

Opublikowano

kiera + navi i będzie wewnątrz lux

z zewnątrz koła + lekka gleba chociaż

Kolor nie w moim klimacie ale jak zadbane to też bym kupił, oby służyła :good:

Opublikowano

Całkiem nieźle sie prezentuje.

+ za xenony

- za zawiechę samochód wygląda jak na szczudłach

- koła koniecznie na większe

Po tych zmianach auto lalka.

Opublikowano

do full wypasu koledzy to sporo brakuje :cool1::decayed:

Opublikowano

ładna sztuka.. osobiście oglądałem.. Felga 16" i 1BE zrobią swoje ! :good:

Opublikowano

fela minimum 17 by sie przydala nooo taki all road troche ale łafna zadbana wiss

Opublikowano

telefon jest za***isty jak szukałem sobie auta to jedna taki miała pieknie się komponuje z podświetleniem fajna sztuka niech służy jak najlepiej :good:

Opublikowano

no nieźle michał, w końcu będziesz się woził czymś co się odpycha od drogi :polew:

Opublikowano

Kolor :kox: Silnik tez :good: Powodzenia w modach i oby autko ci slużyło jak najdlużej :wink4:

Opublikowano

fura zadbana jak z fabryki :good:

xenon :good:

telefon :kox: jak nie zadzwonisz to możesz nim kogoś zdzielić

Opublikowano

Bardzo ładna :). Widać, że zadbana :). Mam taki sam kolor OOOO. Założył bym większe felgi i będzie :kox:.

Opublikowano
  • Autor

dzięki bardzo za opinie

felgi będą i zawiecha też ale najpierw rozrząd

filtry,świece, olej wymienione, klima dziś nabita :)

wszystko powoli się zrobi :)[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 21:24_________________________________________________a tu mój ostatni mod folia karbon :)

IMG_0004.jpg

Opublikowano

jak na folie to calkiem fajne;p

Opublikowano

Piękna sztuka! Pozazdrościć! Felunek zmienisz i będzie :kox:!

Opublikowano

Fajny ten kaktus :kox:

większa fela, zawiecha i będzie kox :gwizdanie:

Opublikowano

maszyna w końcu to OOOO a swoją drogą mialem AJMa :gwizdanie:

Opublikowano

Ładna Sztuka ;) a telefon w środku malinowy! sama takowy posiadam :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.