Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.

Które lampy wybrać? 34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie ma co owijać w bawełnę, najładniejszy środek w B5 jaki do tej pory widziałem :good:

nie zapomnij o podświetlanych kratkach nawiewów dopełnią to co już jest w środku :kox:

Bez przesady :przebiegly: Są ładniejsze na forum :wink4:

A kratki będą :wink4:

Doszedł nowy gadżet od Krychy :hi::naughty:

Wewnętrzne lusterko fotochrom :decayed:

dsc2960.jpg

dsc2953r.jpg

I podłączyłem diodę alarmu pod ori rozetki :decayed:

dsc2966t.jpg

dsc2967.jpg

Opublikowano

Kurfa co wejde do ciebie na watek i zobacze fotki :slina: to odrazu mnie nachodzi na zakup aparatu :kox: tylko jak zwykle jest coś do kupienia, tym razem audio ma pierwszeństwo :evil: póxniej bede fotografował :decayed:

Opublikowano

To lusterko robiłęś na ori wiązce czy sztukowałes ?

Opublikowano

nie ma co owijać w bawełnę, najładniejszy środek w B5 jaki do tej pory widziałem :good:

nie zapomnij o podświetlanych kratkach nawiewów dopełnią to co już jest w środku :kox:

Bez przesady :przebiegly: Są ładniejsze na forum :wink4:

A kratki będą :wink4:

Doszedł nowy gadżet od Krychy :hi::naughty:

Wewnętrzne lusterko fotochrom :decayed:

dsc2960.jpg

dsc2953r.jpg

I podłączyłem diodę alarmu pod ori rozetki :decayed:

dsc2966t.jpg

dsc2967.jpg

Nie bądź taki skromny, wnętrze to ścisła forumowa czołówka....

Zewnątrz też nie odbiega.

Dla mnie wyjątkowo fajny project. :notworthy:

PS. O co kaman z ta diodą. Rozetka??? Też mam tą diodę, i jest martwa u mnie póki co, a jak podłaczyłem pod taki dokładany immo to świeci na stałe... ;(

Opublikowano

Środek rewelacja :slina:

Opublikowano

trzeba za nie długo na spota się ustawić :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Zamiast modzić, to na razie muszę naprawiać...

Przejeżdżałem przez Głogów w korku i nagle jakiś nabuzowany gość, który szedł chodnikiem zaczął się rzucać do aut... Otwierał drzwi i chciał wyciągać każdego po kolei... Ja miałem zamknięte, bo chciał mi pasażerów z tyłu napaść to pięścią wybił szybę... Gość chwile wcześniej na chodniku kłócił się z dziewczyną, i nie wiem czy był jakiś naćpany czy aż taki agresor mu się włączył, ale był mega opętany :blink: Pasażerowie oberwali szkłem, do przodu też sporo poleciało. Za gościem ruszyła policja, to skoczył z wiaduktu, a później jeszcze dwa stawy wpław przepłynął...

201107101017.jpg

201107101021.jpg

Opublikowano

bez komentarza, jestem uczulony na jakiekolwiek akty wandalizmu bo moje auto też porysowane obstukane ale tutaj to jakiś wariat musiał być kompletny

Opublikowano

czyste frajerstwo ;/

Opublikowano

Jak potrzebujesz na szybko szybę to zapraszam do siebie

Opublikowano
  • Autor

Szyba ogarnięta, a gościa nie złapali... Trudno.

Jak potrzebujesz na szybko szybę to zapraszam do siebie

Dzięki za chęci, ale dzisiaj mam do Ciebie 80km... Na szczęście lakiernik znajdujący się 200m ode mnie miał taką :wink4:

No ale na pocieszenie wpadła, może i niewielka gleba, ale zawsze coś. :) Amorki 1BE ze sprężynami Eibach'a - 40, których dostawcą był Aju :hi:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 22:33_________________________________________________Fotki jutro :decayed:

Opublikowano

Pięścią taką szybę... :blink:

Widzę, że każdy kto demontuje u siebie progi musi je połamać :decayed:

Opublikowano

będziesz zadowolony przy 17tce dobrze współgrają, z tym że eibach obniza -30 :wink4: ale róznica jest znikoma :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wysoko...

dsc3039t.jpg

...ale na pewno niżej niż było :decayed:

dsc1568j.jpg

Coś czuję, że na tym się nie skończy :mysli::decayed:

Opublikowano

Z glebą to jest jak z mocą, ciagle chcesz wiecej :polew: :polew: :polew: ja sie wyleczyłem wsiadając do autka Mykenziego :slina: AUDIO to jest kompromis miedzy tymi zboczeniami :kox:

Opublikowano
  • Autor

Zawsze można kombinować z mocą, glebą i audio :decayed::tongue4:

Mała sesja z brudną A4. Umyję dopiero jak dostanę pomalowane body S :wink4:

dsc3065.jpg

dsc3061h.jpg

dsc3058d.jpg

dsc3055c.jpg

dsc3051.jpg

dsc3046v.jpg

dsc3040y.jpg

Opublikowano

tył jakoś tak mało siadł :mysli:

Opublikowano
  • Autor

tył jakoś tak mało siadł :mysli:

No też jakoś tak mi się wydaje... Może być, że góra amora poliftowego różni się od przedlifta? Bo wizualnie była inna, ale nie mierzyłem...

Opublikowano

meee meee Koza.jpeg:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Krycha Co do gleby to się nie udzielaj :foch::przebiegly:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.