Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.

Które lampy wybrać? 34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale ja szczwany jestem hehe:decayed:

Teraz tylko czekać jak auto z airem będzie wyglądać:wink:

Edit wymyśliłem jak lepiej zrobić to co napisałem wcześniej, proponował bym zrobić to tak:

przycisk na konsoli z ikonką "AIR" zamiast strzałki był by ON/OFF przełączający przyciski na kierownicy między starowaniem airem a sterowanie radiem, czyli w pozycji ON kiera steruje airem, a w pozycji off tak jak normalnie czyli kiera steruje radiem.

Wiem że to tylko marzenia tak jak pisałem wcześniej, roboty co nie miara ale wtedy było naprawde zacnie.

Pozdrawiam.

Opublikowano
No i zdradziłeś moje kolejne plany :facepalm: Mam ugadany układ wyświetlający na FISie słupki graficzne a pod spodem wartość w barach każdej poduszki, a na samym dole ciśnienie w zbiorniku :decayed:

większego świra na punkcie a4 chyba nie znam:grin:

Opublikowano

ale idziesz,ale idziesz,gratki Maxsterr......fura kox....jak w sierpniu z czasem stoisz bo mialbym bajere do ciebie

Opublikowano
  • Autor
No i zdradziłeś moje kolejne plany :facepalm: Mam ugadany układ wyświetlający na FISie słupki graficzne a pod spodem wartość w barach każdej poduszki, a na samym dole ciśnienie w zbiorniku :decayed:

większego świra na punkcie a4 chyba nie znam:grin:

Będziesz chciał się przejechać na poduchach... :takiego:

Opublikowano
No i zdradziłeś moje kolejne plany :facepalm: Mam ugadany układ wyświetlający na FISie słupki graficzne a pod spodem wartość w barach każdej poduszki, a na samym dole ciśnienie w zbiorniku :decayed:

większego świra na punkcie a4 chyba nie znam:grin:

Będziesz chciał się przejechać na poduchach... :takiego:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ale ja szczwany jestem hehe:decayed:

Teraz tylko czekać jak auto z airem będzie wyglądać:wink:

Edit wymyśliłem jak lepiej zrobić to co napisałem wcześniej, proponował bym zrobić to tak:

przycisk na konsoli z ikonką "AIR" zamiast strzałki był by ON/OFF przełączający przyciski na kierownicy między starowaniem airem a sterowanie radiem, czyli w pozycji ON kiera steruje airem, a w pozycji off tak jak normalnie czyli kiera steruje radiem.

Wiem że to tylko marzenia tak jak pisałem wcześniej, roboty co nie miara ale wtedy było naprawde zacnie.

Pozdrawiam.

Pomysł fajny, ale to już nie na moją głowę i umiejętności :decayed:

Opublikowano

Powiem tak: :shock3::shock3::shock3::shock3:

Tak myślałem, że na FIS'ie coś wykminisz z AIR'em jak pisałeś, że masz plany, ale ich nie ujawnisz :kox:

Opublikowano
  • Autor

:whistling:

dsc4705h.jpg

dsc47042.jpg

Opublikowano

Rączki VT czy to real foto?

P.S najbrzydsza sygna jaką Miałeś, poprzednie z tjuningami były lepsze:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Real... ogólnie rączki chce czarne zrobić, bo ten niebieski plastik to porażka :facepalm:

Opublikowano

To w takim razie najlepiej bylo by jak by razem z rączkami te niebieskie obicia boczków też czarne zrobić a wtedy listwy na niebiesko, bo jak będą czarne rączki, niebieskie obicie to będzie nie fajnie, a całe boczki czarne to by sie gotele gryzły z resztą, więt tak najlepiej moim zdaniem, można też te rączki folknąć na niebiesko będzie lepiej.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Jak dla mnie to środek idealny,aż spodobały mi sie niebieskie fotele i obicia (a zawsze byłem anty) :slina:

Opublikowano

jest mega :kox:

Opublikowano

Max pozamiatałeś na forum i tyle :kox:

Opublikowano
  • Autor
Max pozamiatałeś na forum i tyle :kox:

Jeszcze nie :przebiegly::naughty:

Opublikowano

Jest grubo! :)

Opublikowano

OD a6 allroad guziki nie pasują do aira???

Opublikowano

mega wypasiona furka, gratki....przeglądając Twój post zainspirowałeś mnie do zrobienia większych modów u siebie :)

Opublikowano

Ale.....dla mnie :notworthy: taki środek do mojego nogaro blue. Chyba zacznę do świnki na takie fotele odkładać :slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.