Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.

Które lampy wybrać? 34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
cykłem u mnie fote na 3 tys obrotów, jakoś mi wyszło 180 :eusathink:

grubo... u mnie 3tys to 140km/h:wallbash:

Opublikowano
cykłem u mnie fote na 3 tys obrotów, jakoś mi wyszło 180 :eusathink:

grubo... u mnie 3tys to 140km/h:wallbash:

i u mnie:facepalm:

~4400 to 165 na 4 biegu:facepalm:

Opublikowano

Postaram się nagrać filmik ile u mnie jest. Przy teście wskaźników wskazówka stoi na baczność, nie odchyla się :wink:

Opublikowano

Dużo roboty i kosztownie wychodzi swap na skrzynię 6tkę? :jerk:

Opublikowano
Dużo roboty i kosztownie wychodzi swap na skrzynię 6tkę? :jerk:

Co ty sie tak trzepiesz caly czas :kox:

Opublikowano
Dużo roboty i kosztownie wychodzi swap na skrzynię 6tkę? :jerk:

Co ty sie tak trzepiesz caly czas :kox:

Co się go czepiasz... Przez całe życie z jedną kobitą, nie marudzi mu, dogodzi kiedy tylko zechce, piniendzy nie ciągnie, nie marudzi :decayed: żyć nie umierać :nabijasie:

Opublikowano

ups...to juz nic nie mowie :decayed:

Opublikowano
Dużo roboty i kosztownie wychodzi swap na skrzynię 6tkę? :jerk:

Co ty sie tak trzepiesz caly czas :kox:

ło qr** :polew::polew::polew:

Opublikowano
Dużo roboty i kosztownie wychodzi swap na skrzynię 6tkę? :jerk:

Co ty sie tak trzepiesz caly czas :kox:

Czep się swojej baby a nie mnie :whistling:

Opublikowano
Dużo roboty i kosztownie wychodzi swap na skrzynię 6tkę? :jerk:

Maxik, też jestem ciekawy...

Opublikowano
Dużo roboty i kosztownie wychodzi swap na skrzynię 6tkę? :jerk:

Co ty sie tak trzepiesz caly czas :kox:

whyeme.jpg

Opublikowano
Dużo roboty i kosztownie wychodzi swap na skrzynię 6tkę? :jerk:

Co ty sie tak trzepiesz caly czas :kox:

http://s12.postimage.org/x04fzhh9p/whyeme.jpg

Po raz kolejny zabłysnąłeś. Dobrodzień jest z ciebie dumny :grin:

Opublikowano

Dobr. to nie mój teren:wink:

Opublikowano
Dużo roboty i kosztownie wychodzi swap na skrzynię 6tkę? :jerk:

Co ty sie tak trzepiesz caly czas :kox:

http://s12.postimage.org/x04fzhh9p/whyeme.jpg

Sorry, ale jebłem :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Tomasz zgrywaj dalej cwaniaka, super ci to wychodzi :thumbup1:

Opublikowano
Tomasz zgrywaj dalej cwaniaka, super ci to wychodzi :thumbup1:

:banan:max sorry za ot:wink:

Opublikowano

Coś mi się kojarzy, że jakieś problemy były z pokazywaniem prędkości na tej skrzyni po przekładce... To już jest ogarnięte rozumiem? W jaki sposób? I kto mi znajdzie taką skrzynie do quattro? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Skrzynia włożona :banan: Wrażenia ciężko opisać, ale jest git :kox: Piąty bieg taki sam jak na poprzedniej skrzyni. czyli 3 000obr i 140 :decayed: Z prędkością nie ma żadnych problemów i nie było, a nic nie przerabiałem poza przedłużeniem dwóch kostek do skrzyni :)

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

20120705538.jpg

Opublikowano

chyba do siebie też taką włożę :P tylko powiedz mi po co ją oddawałem :P grunt że jest OK !

Opublikowano

a to nie będzie perłowych lakierów, miedzianych polerowanych rurek i kompresorów na lustro?:thumbdown::thumbdown::thumbdown::kwasny:

:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.