Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot Leszno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja nie wyrobie dzisiaj ;/ za tydzień po 16 będę wolny to mogę podjechać

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie sobota godzina 13 pod trapezem bede czekac pisac kto wleci

Opublikowano

Ja odstawilem dzis bryke do blacharza wiec nie mam czym przyjecac :-( choc zapieral sie ze do piatku skonczy, zobaczymy

Opublikowano

przed zima konserwacja :D ?

wleci prawdopodobnie nasz kolega z jerki :) jak bedziesz chcial to po ciebie podjade :)


pany czuje avanciontko czarne b6 na blachach WW....... nstoi koło trapezu??? a na przeciwko szaraczyna w sedanie na pks??? grzesiu to twoj sedanik??

nie widzialem tego posta xd tak to moj :)
Opublikowano

przed zima konserwacja :D ?

No niestety nie :angry: ,w skrócie napisze tak: przy ocieplaniu bloków u mnie na osiedlu,ekipie "fachowców" coś spadło na moje auto ,twierdzą że była to farba.Żeby sprawa sie nie rypła próbowali wszystko z auta zetrzec.Tarli tak intensywnie ze porysowali cała maske,dach,tylną klape,lewy przedni i tylni błotnik. Maska i dach oberwał tak że trzeba malować ,reszta powinna sie dać zpolerować

wleci prawdopodobnie nasz kolega z jerki :) jak bedziesz chcial to po ciebie podjade :)

Możemy tym razem umówić sie w kościanie , to sobie dojde na piechote :)

pany czuje avanciontko czarne b6 na blachach WW....... nstoi koło trapezu??? a na przeciwko szaraczyna w sedanie na pks??? grzesiu to twoj sedanik??

nie widzialem tego posta xd tak to moj :)
Opublikowano

przed zima konserwacja :D ?

No niestety nie :angry: ,w skrócie napisze tak: przy ocieplaniu bloków u mnie na osiedlu,ekipie "fachowców" coś spadło na moje auto ,twierdzą że była to farba.Żeby sprawa sie nie rypła próbowali wszystko z auta zetrzec.Tarli tak intensywnie ze porysowali cała maske,dach,tylną klape,lewy przedni i tylni błotnik. Maska i dach oberwał tak że trzeba malować ,reszta powinna sie dać zpolerować

wleci prawdopodobnie nasz kolega z jerki :) jak bedziesz chcial to po ciebie podjade :)

Możemy tym razem umówić sie w kościanie , to sobie dojde na piechote :)

pany czuje avanciontko czarne b6 na blachach WW....... nstoi koło trapezu??? a na przeciwko szaraczyna w sedanie na pks??? grzesiu to twoj sedanik??

nie widzialem tego posta xd tak to moj :)

o ja pier**le..... serio???no kurde nie wierze zajebal bym chyba

Chlopaki macie ochote wleciec do kosciana ? Ja chetnie wlece nawet jak beda 3 auta to warto pogadac

Opublikowano

Panowie moja B5 na sprzedaż nie chce ktoś z was ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.

Może troszkę nie z tematu wątku.

Czy ktoś jest z Leszna, Rawicza bądź okolic co ma w A4 ESP? Jeśli tak proszę o ewentualny kontakt na PW by tu nie śmiecić wątku -szukam sterownika ESP na chwilową podmianę - przed kupnem. Dzięki.

Opublikowano

Witam wszystkich może jakiś zlot? A4?

Edytowane przez rosjano

Opublikowano

ja chetnie :) ale pewnie poznan co ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Poznań ale jak bedzie wiecej chetnych to mozna coś zrbić w lesznie


Witam i jak panowie jakiś spot? W Lesznie?
Opublikowano

ja moge podjechac co dziennie kolo 19 a w weekendy raczej jestem w gostyniu :) wiec ciezko mnie zlapac

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Będzie jakiś spot w Lesznie czy nikt nie ma czasu??

Opublikowano

Proponujecie coś panowie?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wiosna nadeszła (prawie) czas założyc szerokiego "papcia" i sie pokazać panowie. Ja sie pisze, ale wyprzedzenie tygodniowe z umawianiem. Inaczej nie damy rady. :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak sie uda cos zorganzowac to ja chetnie przyjade

Opublikowano

W sumie ja też.

Opublikowano

chętnie jakiś spocik przy weekendzie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ostatnio duży w poznaniu zrobiliśmy. Ale nikogo z okolic nie było.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.