Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, zaworiusz napisał:

witam wiec zrobilem jak napisal Góral65 do szarej kostki bez pinu w 13 narazie tylko by sprawdzic po podlaczeniu nie chodi mi wogole ani mrygnie cos moze nie tak zrobilem poradzi ktos??

bardzo nie wyraźnie to napisałeś, (co znaczy do szarej kostki bez pinu w 13) jeśli chodzi o przednie drzwi kostka 32-pinowa zasilanie pin 13 masa pin 21, jeśli masz żarówkę led to trzeba ją odwrócić,  a i jeszcze jedno od razu po podpięciu nie zaświeci trzeba drzwi zamknąć i otworzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie dzwi kierowcy rozebralem tak jak radziles wyciagnolem kostke 32 pinowa<szara> masa 21 byl pin z kablem podpiolem sie a pod 13 mialem puste gniozdo wiec wsadzilem tak jak to sie mowi na krzywy ryj i nic nie chodzi normalna zarówka z kierunku od golfa 3podpiolem z kabelkami, na zasilaczu laborotoryjnym chodzi tak ze napewno dziala.

dzwi zamykalem owieralem sprawdzalem podpiecie nawet auto zamykalem i otw z pilota nic nie dalo wiec juz nie wiem :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, zaworiusz napisał:

Dokładnie dzwi kierowcy rozebralem tak jak radziles wyciagnolem kostke 32 pinowa<szara> masa 21 byl pin z kablem podpiolem sie a pod 13 mialem puste gniozdo wiec wsadzilem tak jak to sie mowi na krzywy ryj i nic nie chodzi normalna zarówka z kierunku od golfa 3podpiolem z kabelkami, na zasilaczu laborotoryjnym chodzi tak ze napewno dziala.

dzwi zamykalem owieralem sprawdzalem podpiecie nawet auto zamykalem i otw z pilota nic nie dalo wiec juz nie wiem :-/

przy przednich drzwiach nie ma żadnego kodowania, możliwe że żarówka od kierunku (pewnie 21W) jest za silna sprawdź na tej malutkiej więcej nie mam pomysłów, sprawdź jeszcze raz dokładnie czy nie pomyliłeś pinów, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Góral65 napisał:

przy przednich drzwiach nie ma żadnego kodowania, możliwe że żarówka od kierunku (pewnie 21W) jest za silna sprawdź na tej malutkiej więcej nie mam pomysłów, sprawdź jeszcze raz dokładnie czy nie pomyliłeś pinów, 

tak 13 dalem na plus tylko jak mowie bez pina bo nie mam tylko na want ale napewno stykal bo az kabel przygniotło a minus pod braz jak dobrze pamietam pin 21 zarowka nie byla mocna bo to kierunek ala ma zarowke w 5w 12 v a jeszcze jakies pomysly jak to nie pojdzie?? 

pozdro i dzieki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po podpięciu oświetlenia drzwi czasem trzeba uśpić cany. Nie jest to regułą chociaż u mnie akurat tak było. Jeśli podłączenie jest w/G schematu. To zakładasz boczek na razie bez spinek, żeby w razie W można znów zrzucić, zamykasz drzwi i zostawiasz na 15min. Po tym czasie otwierasz i na gębie powinien pojawić się banan.

Nie ma opcji aby według opisanych wcześniej połączeń nie zaskoczyło.

P.s zanim zaczniesz, to może zabrzmi frywolnie ale zajrzyj czy masz 13pin obsadzony w sterowniku[emoji848]

Tapnięte z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo osadź pin. Jak nie masz, to napisz do mnie PW... ja z tego zupę gotuję, nawet pod rocznik auta Ci dobiorę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo osadź pin. Jak nie masz, to napisz do mnie PW... ja z tego zupę gotuję, nawet pod rocznik auta Ci dobiorę...

Kaju prawdę Ci powie[emoji1]zawsze [emoji106]


Tapnięte z iPhone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną lepszym wydaje się AJ wczesniejszy tak jak pisze kolega Góral65 do sprawdzenia

AC to to samo co AJ sam miałem AC ale zmieniłem na AJ bo sie zepsuł

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie to samo,ale zamienny  więcej funkcji obsługuje

8E0 959 433 AC – fabryczny alarm, 433MHz, elektryczne szyby z tylu

8E0 959 433 AJ – fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oswietlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tylu (lub korby).

Edytowane przez salamon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC też obsługuje oświetlenie przestrzeni nóg wiem bo miałem ten moduł i korby z tyłu

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marky2552 napisał:

AC też obsługuje oświetlenie przestrzeni nóg wiem bo miałem ten moduł i korby z tyłu

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

To że  że ty miałeś ten moduł i oświetlenie przestrzeni nóg w cale nie oznacza że jest tak jak piszesz.Miałeś to zrobione metodą chałupniczą ,lub pomyliłeś literki i tyle.

8E0 959 433 AC – fabryczny alarm, 433MHz, elektryczne szyby z tylu

8E0 959 433 AJ – fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tylu (lub korby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystki jest w oryginale robione jak nie wiesz to nie pisz

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: kłania się 1-sza strona całego wątku i czytanie ze zrozumieniem.Tyle w temacie i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat i 1 strona przeczytana ale w module AC jest bład obsluguje pakiet podświetlenia i tyle w temacie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chłopaki, pierwsza strona nie jest opisem z jakiegoś katalogu tylko opisem stworzonym na podstawie informacji uzyskanych od użytkowników i niektóre mogą być nie pełne:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego problemy :hi:jednak na tej liście większość z nas się wzoruje, jeśli ktoś wie na 100 procent że jest tam jakiś błąd powinien zgłosić to moderatorowi bądż autorowi tej listy w celu weryfikacji i poprawy listy,wtedy unikniemy nie potrzebnych sprzeczek i błędów w doborze odpowiedniego modułu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, salamon napisał:

Nie ma żadnego problemy :hi:jednak na tej liście większość z nas się wzoruje, jeśli ktoś wie na 100 procent że jest tam jakiś błąd powinien zgłosić to moderatorowi bądż autorowi tej listy w celu weryfikacji i poprawy listy,wtedy unikniemy nie potrzebnych sprzeczek i błędów w doborze odpowiedniego modułu :hi:

tak, zgadza się niech kolega marky2552 napisze do Bartka info o uzupełnienie opisu tego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektryczne szyby z tyłu do tego powinno być lub korby

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem, a mianowicie w moim autku golf iv 2003 rok silnik ASZ 131km i mam w nim szyberdach   działał bez problemu tzn. gdy wyjąłem kluczyk ze stacyjki sam po chwili sie dosuwał , niestety po odłączeniu akumulatora szyberdach się nie dosuwa, trzeba robić to guzikiem samemu. Kiedyś miałem taką sytuacje i jakimś cudem to zrobiłem chodź nie wiem jak. Pomogł mi wtedy program VAG COM lite lub polski vag 4.9. Ale wtedy gdy wchodziłem w Moduł Komfortu 46 to gdy wybierałem 07 coding to była możliwość zmiany i dodanai np. +64, a teraz kod jest stale 00259 i tu problem ze nie mogę go zmienić , bo ten wgl czegoś innego dotyczy , a gdy wchodzę w instalację 35 to brak komunikacji. W moim vagu nie ma nawet pomocnika kogowania co zrobić aby był? mam zwykły kabel Vag KKL 409.1

Z góry dziękuję i proszę o pomoc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...