Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

A ciekawe jak z pakietem oświetlenia przestrzeni nóg, czy jeśli nowszy moduł go obsługuje to czy będzie współpracował z instalacją bez pakietu oświetlenia?

Będzie - po prostu zakodujesz go na swój wariant tylnych drzwi (korby/elektryka) bez lampek. Testowałem to na swoim module (jeśli jest obsługa pakietu to zawsze można ją wyłączyć).

Ja już szukam AD hehe Już nie eksperymentuję :no::tongue4:

No tak jest najpewniej :good: Problem w tym, że nie zawsze konkretny moduł jest dostępny.[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 23:44_________________________________________________Bartku - jeśli odpuszczasz pakiet oświetlenie to moduł AQ u Ciebie powinien podejść. Pogadaj z userem alex181266 - on szuka modułu z obsługą pakietu więc pewnie tego będzie się pozbywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też tak myślę, ale z korbami/elektryką niby powinno być podobnie - a tu kolega Bartek miał zonka.. :confused4: Moduł CJ powinienem mieć w piątek, więc jak przetestuję to dam znać..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie moduły z pakietem oświetlenie, które testowałem - dały się wyłączyć (podobnie alarm). Korby vs. szyby to już inna bajka ;) Jednak jak widać są takie wersje, które potrafią opanować wszystko... Dla pierwszej wersji centralki jest to moduł AJ a dla drugiej BD.

Jednak oczywiście możesz mieć rację - w B7 mogą czekać nas jeszcze inne bońki. Ten temat powstał po to aby temu zaradzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedostępny kanał 61 - więc pewnie nici z pakietu podświetlania nóg.

Jakim VAGiem sprawdzane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 311.2 też nie pokazywał 61 w module AS. 704.1 już pokazał ;) Przydałoby się sprawdzić czymś "wyższym"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem dziś w B7 moduły CB i CJ i zarówno na jednym jak i na drugim wszystkie warianty kodowania mi się zapisywały, od 0 do 3 - także wychodzi na to że wszystko obsłużą..:) Tylko mam problem z dodaniem pilotów - już różne metody jakie znalazłem na forum próbowałem i nic :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to albo CB nie był fabrycznym modułem w tym aucie - albo klucze nie są od tego auta (zakodowane pod immo ale nie współpracują z centralką).

Poszukaj kogoś z centralką dla B7 z pierwszego drzewka - i tam spróbuj sprawdzic swój klucz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to stwierdzić, czy klucze są od tego czy nie od tego auta..? Moduł myślę, że jest z tego, bo rocznik jaki jest na nim się zgadza z rocznikem auta.. Kluczyk mam na 433 MHz tak jak i moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk jest widoczny w MVB007 (reakcja na wciskanie przycisków) - no chyba, że coś nie tak z samym kluczykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo właśnie tam reakcji brak.. A jeśli nie jest pilot zsynchronizowany z danym modułem to tez tam powinno się coś dziać na tym kanale 007? Nad pilotami też się zastanawiałem, ale żeby 2 tak samo padły to trochę dziwne.. Baterie nowe, dioda miga przy naciskaniu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MVB007 sprawdzasz czy centralka będzie pracować z pilotem - jeśli tam nie widać reakcji na przyciski to d*pa, przypisanie kluczyka do centralki w MVB021 nie powiedzie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to ze sobą zgrać? I jeszcze jedno pytanie: jakie informacje sa wyświetlane w oknie "Extra" np. Module Komfortu 46, tak jak w oknie na górze strony.. Tu są jakieś wpisy w 2 linijkacha a u mnie tylko w jednej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam rozwiązania... Póki co trzeba potestować bez zakupu modułu.

Poszukaj B7 z modułem komfortu: BG, BH, BJ, BK, BP, BQ, BR, BS, CC, CD, CE, CF, CK, CL, CM, CN - zapnij tam VAGa i zobacz czy ta centralka widzi Twój klucz.

Jest jeszcze taka możliwość, że coś z kluczykiem nie tak.

...w EXTRA masz podane numery sterowników/silniczków szyb w drzwiach. W drugiej linijce nie masz wpisu ze względu na korby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za podpowiedzi.. Za każde następne również będę wzdzięczny:) Co do tych okienek EXTRA to też tak właśnie pomyślałem po krótkim zastanowieniu, ale dzięki za potwierdzenie moich hipotez..;)

Jeśli ktoś z Łodzi, Zgierza albo okolic posiada w swojej B7 moduł z końcówką BG, BH, BJ, BK, BP, BQ, BR, BS, CC, CD, CE, CF, CK, CL, CM lub też CN i chciałby mi pomóc to proszę o info na pw..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...