Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy ten moduł siedzi u Ciebie fabrycznie czy też został z jakiegoś powodu wymieniony...

To jest o tyle ważne, że np. w B6 był myk z zamkiem centralnym - strasze moduły nie są kompatybilne z nowszymi (nie daje się zakodować kluczy). Nie wiemy czy w przypadku B7 odnośnie poszczególnych modeli nie było czasem tak samo. Jeśli będziesz kupował moduł CH - spróbuj dogadać sie ze sprzedawcą, że zwrócisz towar w przypadku gdyby coś nie zadziałało. Napisałem Ci, że zarówno CJ jak i CH będą pasować i to jest fakt ale tylko jeśli moduł CB masz fabrycznie zamontowany w swoim aucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam!

Moja A4 posiada moduł o nr 8E0 959 433 AJ i w wyposażeniu znajdują się: fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu. Czy moduł komfortu odpowiada również za spryskiwacze świateł?

pozdrawiam

:no: za spryski raczej odpowiada Moduł Centralnej Elektryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem na AF.

Nie mogę zrobić adaptacji modułu kanał 61. Zapisało mi tylko 0 a powinno 1, mogę też zapisać 2 z tym, że pewnie będę miał błąd związany z lampkami.

O co kaman?

Do tego nie mogę zamknąć z centralnego tylnych drzwi i bagażnika...

I pewnie muszę zakodować kluczyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od przyuczenia centralki (filmik domjenicka).

Tylnych drzwi nie zamkniesz z centralnego bo masz zakodowane 0 na kanale 61 (a to jest sterowanie zamkami tylnych drzwi przez CAN). Zakoduj 61 na 3 i mimo błed lampek - będzie działać.

Co do adaptacji to bardzo dziwne bo 0 i 3 w zasadzie się wykluczają (jedno jest dla elektryki bez pakietu oświetlenie a drugie dla korb z pakietem). Jakiego VAGa używasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zakodować tylko 0 lub 2 :/

Na 100% ten moduł obsługiwał elektrykę z tyłu i oświetlenie przestrzeni nóg, bo tak był zakodowany.[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 16:32_________________________________________________Przyuczyłem kluczyk przed 5 minetami.[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 16:33_________________________________________________Dawaj Bart, bo w aucie siedzę :kox: a sikać mi się chce jak dziecku płakać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh no to źle Cię zrozumiałem... Jest gimela na maksa - jedne moduły pod elektrykę z tyłu obsługują korby, inne nie...

...no to idź się ze spokojem wysikaj bo chyba nic nie poradzę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak załóż AD. Ile zapłaciłeś za AF? :disgust:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 16:36_________________________________________________Już nie pamiętam czy pytałem - ale próbowałeś AD adaptować na kanale 61 na 0,1,2,3? Jakie efekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie próbowałem.

Zaraz zmienie moduł na stary i napiszę.

Za moduł dałem 150zł ale oddam go na dniach, bo gość jest w porządku i przyjmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff to dobrze bo bałem się już, że wkopałem Cię w niepotrzebne wydatki...

Pozostaje przeprosić za złe doradzenie ale... są też dobre strony, mamy kolejny moduł opisany oraz potwierdzenie, że konfiguracje modułów są jeszcze bardziej popieprzone niż nam się wydawało. Dzięki Bartku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli moduł o najniższej funkcjonalności można przełączyć - korby/szyby... Ciekawe tylko czy w każdym modelu :mysli:

Dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe jak z pakietem oświetlenia przestrzeni nóg, czy jeśli nowszy moduł go obsługuje to czy będzie współpracował z instalacją bez pakietu oświetlenia? Zamówiłem CJ który jak widze w rozpisce obsługuje oświetlenie, a u siebie mam CB i nie mam oświetlenia - i tym się różnią.. Mam nadzieję, ze nie będzie kupy..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...