Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam

mam modul 8E0959433BP

Tyl-korby

433 Mhz

bez tempomatu(stad pytanie ,czy modul ma cos wspolnego z tempomatem? czy to inna bajka .Jezeli ma to czy z tym modulem bedzie dzialal , bo chce zakupic graty do tempomatu a nie jastem pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dane. Moduł komfortu nie ma nic wspólnego z tempomatem.

Czy mógłbyś jeszcze spróbować w adaptacji tego sterownika (10) wejść na kanał 61 i spróbować zakodować tam wartość 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie ale posiadam VagCanPro VCP+K i nie b ardzo sie orietuje czy tam sa takie same procedury jak w VAG-u (dopiero sie ucze)

prosze o podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie ale posiadam VagCanPro VCP+K i nie b ardzo sie orietuje czy tam sa takie same procedury jak w VAG-u (dopiero sie ucze)

prosze o podpowiedz

Nie znam tego interfejsu - ale całkiem możliwe, że będzie podobnie. Możesz jakiegoś printscreena lub fotkę zrobić - co widzisz po wejściu do adresu sterownika komfortu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro sprobuje sie pobawic jak zadziala to dam znac ale nie sadze zeby takie same numery np. kanalow czy takie same wartosci.

za to jest tam sporo gotowych procedur np.atywacja tempomatu ,sprawdzenie jakosci wtryskow i wiele innych[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 20:25_________________________________________________Bart-S wstawiam pare fotek jak cie to interesuje ,a moze cos podpowiesz?

4BO8i.jpg

4C269.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S Bawilem sie dzis tym interfejsem i u mnie jest wartosc zakodowana 1,probowalem 3 lub 2 ale przy probie zapisu

pokazywala sie info ze zla wortosc (to znaczy bieda tylko korby) jezeli to dobrze sprawdzilem.

Zobacz sam

avEgJ.jpg

avGLS.jpg

avLL9.jpg

avQKr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje ale trzeba by to jeszcze potwierdzić w praktyce - jeszcze raz dziękuję za wszystkie testy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 8E0 959 433 CB mam alarm (chyba fabryczny, chociaż w kodach wyposażenia go nie ma), piloty 433MHz, z tyłu korby, bez oświetlenia na nogi i w drzwiach, domykanie i otwieranie szyb przednich.

Ktoś mi powie czy zamiast CB mogę bez problemu wsadzić CH lub CJ? Narazie nie mam czasu, ale kiedyś można by dołożyć pakiet oświetlenia czy elektrykę tylnych drzwi.. Tak myślę.:) Czy lepiej zostać przy oryginalnym CB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś czy mogę zamienić 8E0 959 433 AD na 8E0 959 433 AF? Dodam, że pakiet oświetlenie przestrzeni nóg kiedyś może i dołożę (ale nie jest to priorytetem, jeśli 8E0 959 433 AF zadziała)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 8E0 959 433 CB mam alarm (chyba fabryczny, chociaż w kodach wyposażenia go nie ma), piloty 433MHz, z tyłu korby, bez oświetlenia na nogi i w drzwiach, domykanie i otwieranie szyb przednich.

Ktoś mi powie czy zamiast CB mogę bez problemu wsadzić CH lub CJ? Narazie nie mam czasu, ale kiedyś można by dołożyć pakiet oświetlenia czy elektrykę tylnych drzwi.. Tak myślę.:) Czy lepiej zostać przy oryginalnym CB?

Żbik - ta sama prośba co do wszystkich. Skoro masz korby, spróbuj zakodować wartość 3 (oraz osobno 0) w adaptacji sterownika komfortu (kanał 61). Jeśli masz fabryczny alarm to znak, że moduł jest w wersji HIGH i powinien obsługiwać także dodatkowe oświetlenie (masz panel z przyciskami w tapicerce drzwi kierowcy? kody alarmu sprawdzałeś na wlepce czy masz pełny wydruk z ASO?). Co do ewentualnej wymiany modułu CB - CJ podejdzie na bank, CH najprawdopodobniej też.

A orientuje się ktoś czy mogę zamienić 8E0 959 433 AD na 8E0 959 433 AF? Dodam, że pakiet oświetlenie przestrzeni nóg kiedyś może i dołożę (ale nie jest to priorytetem, jeśli 8E0 959 433 AF zadziała)

_Bartek_ - AD można zamienić na AF - wydaje mi się, że AF obsługuje wszystko. Do Ciebie Bartku także, prośba - spróbuj zakodować swój moduł na kanale 61 adaptacji na 3 oraz na 0 (strzelam, że 3 nie da rady zakodować ale 0 chyba już wejdzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 8E0 959 433 CB mam alarm (chyba fabryczny, chociaż w kodach wyposażenia go nie ma), piloty 433MHz, z tyłu korby, bez oświetlenia na nogi i w drzwiach, domykanie i otwieranie szyb przednich.

Ktoś mi powie czy zamiast CB mogę bez problemu wsadzić CH lub CJ? Narazie nie mam czasu, ale kiedyś można by dołożyć pakiet oświetlenia czy elektrykę tylnych drzwi.. Tak myślę.:) Czy lepiej zostać przy oryginalnym CB?

Żbik - ta sama prośba co do wszystkich. Skoro masz korby, spróbuj zakodować wartość 3 (oraz osobno 0) w adaptacji sterownika komfortu (kanał 61). Jeśli masz fabryczny alarm to znak, że moduł jest w wersji HIGH i powinien obsługiwać także dodatkowe oświetlenie (masz panel z przyciskami w tapicerce drzwi kierowcy? kody alarmu sprawdzałeś na wlepce czy masz pełny wydruk z ASO?). Co do ewentualnej wymiany modułu CB - CJ podejdzie na bank, CH najprawdopodobniej też.

Tak, mam panel z przyciskami w drzwiach, kody sprawdzałem na wlepce, prośbę spełnię jak będę miał możliwość, bo nie posiadam jeszcze własnego kabelka. Co do modułu to CH mam na oku i taniej jak CB, więc chyba go wezmę, bo mój szwankuje - nie mogę w nim pilotów zakodować i nie działają.. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku masz problem z pilotami czy sporadycznie nie widzą centralki? Oznaczeń dotyczących alarmu nie ma na naklejce serwisowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piloty nie działają mi praktycznie od początku jak ją kupiłem, pierwszego dnia działało jeszcze chyba tylko zamykanie lub otwieranie z pilota a następnie przestały działać w ogóle. Elektryk z serwisu audi podłączał pod VAS-a i nie dało się zakodować pilotów, wywalało mu komunikat że funkcja niemożliwa do wykonania czy coś takiego i stwierdził, że raczej moduł trzeba wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...